PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پیش درآمد اصفهان.Hmd_N

Hmd_N
Thursday 1 November 2007, 05:27 PM
اینم قطعه ی پیش درآمد اصفهان که خودم نواختم.
شرمنده اگه خیلی ضایعس ! :g

نظر بدین و انتقاد کنین خیلی خوشحال میشم !

You can see links before reply

Amir
Thursday 1 November 2007, 10:34 PM
با سلام

حمید جان این آپلد سنتری که شما فایل ها رو آپلد می کنید ظاهرا از طرف ISP های استان تهران ف ی ل ت ر شده لطف کنید از این به بعد در up.shakhak.com ارسال کنید

ممنون

Hes_r
Thursday 1 November 2007, 10:53 PM
حمید جان امیر راست میگه آخه تا شاخک هست دیگه این سایتا چیه آخه ؟؟

Amir
Thursday 1 November 2007, 10:59 PM
جیگر من تونستم سایت رو باز کنم ولی ظاهرا می خواد آنلاین پخش کنه که سرعت پایینه

اگه می تونی تو شاخک آپلد کن

ممنون

MonaLisa
Thursday 1 November 2007, 11:03 PM
من گوش دادم ....راست میگن امیر جان حدود 4 دقیقه یا بیشتر بود ولی...خیلی قشنگ بود انتقادیم ندارم ....ایشاللا

بقیه ی کاراتونم گوش کنیم

موفق باشید

Mojtaba
Friday 2 November 2007, 08:19 AM
کارت درسته حمید جان

آروم و بدون حرکت اضافه فقط آخرش یه چیز کم داشت اونم یه 4مضراب باحال بود

Hmd_N
Friday 2 November 2007, 01:31 PM
از جیگرااااا واقعا ممنونم که منو شرمنده میکنین !

امیر جون به خدا سیستم خودم که هنوز همون بساطه و نمیتونم آپلود کنم در کل، این قطعه رو هم رفتم کافی نت آپلود کردم هر کاری کردم تو شاخک آپ نمیشد به خدا ! نمیدونم ماله چی بوده ولی حدود 20 دقیقه وایستادم ولی آپ نشد ! بیشتر سایت های آپلود سنتر رو هم امتحان کردم ولی انگار تو دیو فقط جواب میده ! جیگر سمت راست یه گزینه به اسم دانلود اوریجینال هست که اونو بزنی دانلود میکنه !

حالا چشم، من بازم میرم کافی نت امتحان میکنم ! یعنی بیشتر از 20 دقیقه باید صبر کنم ؟؟؟ نمیدونم !

بازم ممنون !

Amir
Friday 2 November 2007, 01:38 PM
نه

حتما چک می کنم ببینم مشکلش چیه

اگه تو div هم آپ می کنی بکن فقط یه جوری آپ کن که قابل دانلود باشه مثل قبلی ها فکر می کنم اگه به zip تبدیلش کنی بشه دانلودش کرد

زود تر آپ کن می خوایم گوش کنیم حالشو ببریم

Hes_r
Friday 2 November 2007, 01:58 PM
آره حمید جون آپلود کن دلمون آب شد بابا .

MonaLisa
Friday 2 November 2007, 03:06 PM
آخه من که دانلود کردم نمیدونم چرا شما نمیتونید شاید برای شما ایرادی داره من خواستم به جای داداش حمید بذارم توی شاخکم نتونستم آپ کنم برای همین توی پرشین گیگ میذارم تا دلتونم آب نشه :ak

Hmd_N
Friday 2 November 2007, 03:26 PM
واقعا ممنونم گارفیلد جونم ! خیلی زحمت کشیدی عزیز !:ak:bh:u

امتحانشم کردم لینکشم درسته، دیگه فکر کنم همه بتونن آپلود کنن !:bg

منتظره نظرات سازندتون هستم جیگرای من !:aq:ax

hichnafar
Friday 2 November 2007, 08:58 PM
سلام
خیلی خیلی زیباوبااحساس یود
دستتون درد نکنه.
ایراد هم چون ازتکنیک هاوحالات ایرانی خبرندارم اگرهم داشته باشه (که احتمالا"هم نداره )درحدی نیستم که بخوام چیزی بگم .:ak

Majed
Saturday 3 November 2007, 07:05 AM
ایول حمید جان.. بازم تو... یه کم از این حمید یاد بگیرین.. بابا کاراتونو بذارین دیگه.. خدایی من هیچی بلد نیستم.. دف هم که 1 ایپسیلون بلدم تک نوازی خاصی نداره که بخوام رکورد کنم... تازه اگه بخوام رکورد کنم هم یه میکروفون خفن میخوام که تو اوون رنج فرکانس کار کنه... ولی ندارم....

شما کم کاری نکنین دیگه

Hmd_N
Saturday 3 November 2007, 03:10 PM
سلام
خیلی خیلی زیباوبااحساس یود
دستتون درد نکنه.
ایراد هم چون ازتکنیک هاوحالات ایرانی خبرندارم اگرهم داشته باشه (که احتمالا"هم نداره )درحدی نیستم که بخوام چیزی بگم .:ak

خواهش میکنم سارا جان ! شما خودت استادی !:ak

ممنون که نظرتو گفتی جیگررررر ! :ai:aq

Hmd_N
Saturday 3 November 2007, 03:15 PM
مثل اینکه اینقدر ضایع بود که خیلی از جیگرا نه اومدن دانلودش کردن و نه انتقاد کردن و نه نظرشونو گفتن !:f:ag:h

ممنون از عزیزان گلم که اومدن نظر دادن !:ak

تو رو خدا بیایین یه انتقاد کنین یوخده پیشرفت کنیم جیگرا !:ag

alireza_amirsamimi
Sunday 4 November 2007, 07:21 AM
دستت درد نکنه خیلی باحس بود.قشنگ حسش رو گرفتی.ولی فکر کنم سازت کوک نبود

.t.A.T.u
Sunday 4 November 2007, 09:07 AM
دوستانی که می خوان از divshare دانلود کنن ولی براشون موزیک پخش میشه، این کاری که می گم را بکنن.
روی گزینه Download Original کلیک کنید تا فایل دان بشه.

.t.A.T.u
Sunday 4 November 2007, 10:23 AM
منم بالاخره توسنتم با این اینترنت نقتی بگیرم و گوش کنم!:bg
یکی از معدود کارهای ایرانی بود که هم گوش کردم هم خوشم اومد.:aq
کم کم نظرم داره در مورد موسیقی ایرانی بر می گرده...:e
حمید جون مرسی، مرسی، مرسی!:bh

alireza_amirsamimi
Monday 5 November 2007, 11:21 AM
t.a.t.uیه کم با برو بچه های موسیقی ایرانی باشی خوشت میاد

Hmd_N
Monday 5 November 2007, 04:51 PM
دستت درد نکنه خیلی باحس بود.قشنگ حسش رو گرفتی.ولی فکر کنم سازت کوک نبود

علیرضا جونم ممنون نظرت لطفته جیگررر ! :t حالا حالاها باید بیاییم پیشت درس بگیریم داش ! :aq

در مورد کوک بودن سازم، راستش بعد از گوش دادن کار خودمم تقریبا این حس رو داشتم :ag شرمنده عزیزم ! :g

قربونت :ak

Hmd_N
Monday 5 November 2007, 04:53 PM
منم بالاخره توسنتم با این اینترنت نقتی بگیرم و گوش کنم!:bg
یکی از معدود کارهای ایرانی بود که هم گوش کردم هم خوشم اومد.:aq
کم کم نظرم داره در مورد موسیقی ایرانی بر می گرده...:e
حمید جون مرسی، مرسی، مرسی!:bh

جیگر جون نظره لطفته عزیزم !

حالا من که چیزی نیستم تو این موسیقیه بیکران و زیبای ایرانی، حالا بیای توش ببین چه چیزایی میشنوی و میبینی که حسرت میخوری که چرا تا الان گوش نکرده بودی ! آره عزیزم !:aq

قربونت:ak

Amirreza
Monday 5 November 2007, 05:42 PM
قشنگ بود ولی نمیدونم فکر کنم یه جورایی از رو بی تمرینی شاید زدی ...

خوب بید

badshans
Tuesday 6 November 2007, 08:43 PM
سلام
خوب بود
فقط چند تا نکته
1 ) سعی کن قدرت بداهه نوازیتون را بالا ببرین
2) هنگام نواختن سعی کنین فورته ، پیانو را رعایت کنین که به کارتون زیبایی بیشتری بده
3 ) یکمی هم بعضی جاهاش فالش شد

در کل خوب بود

این تاپیک یکی از بهترین تاپیک هاست
اینطوری باعث میشه که افراد مبتدی مثل من توسط اساتیدی که اینجا حضور دارند نتق بشن تا قدرت و مهارتشون بالا بره
ممنون
من هم وقت کنم یکی دو تا قطعه بداهه میزنم و آپ می کنم تا دوستان بشنوند و نظر بدهند

Amir
Tuesday 6 November 2007, 08:47 PM
دوست عزیز ولی ویولن بودا

badshans
Tuesday 6 November 2007, 09:12 PM
دوست عزیز ولی ویولن بودا

مگه من گفتم ویولن نبود ؟ یا اصلا مگه من خرف از اسم ساز زدم یا اینکه گفتم ساز دیگه ای بود؟
منظورتون را نفهمیدم
میشه واضح تر بگین؟

Hes_r
Tuesday 6 November 2007, 09:24 PM
حمید جان من گوش دادم حس خوبی به آهنگت دادی .

فقط یه چند جا احساس کردم که فالش شده .

قربانت

Amir
Tuesday 6 November 2007, 10:27 PM
سلام
2) هنگام نواختن سعی کنین فورته ، پیانو را رعایت کنین که به کارتون زیبایی بیشتری بده

میشه این خط رو توضیح بدید ؟؟

badshans
Wednesday 7 November 2007, 06:41 AM
میشه این خط رو توضیح بدید ؟؟

آهان پس شما فکر کردین منظور من از این جمله ساز پیانو ؟؟؟
امیر جان فورته، پیانو یک اصطلاح در موسیقی هستش بدین معنی که بعضی از قسمتهای یک ملودی را قوی تر بنوازیم(فورته) و بعضی قسمت های آن را آهسته تر (پیانو)
منظور از قوی تر و آهسته تر ، سرعت نیست . یعنی منظورم این نیست که وقتی مگم آهسته تر یعنی با سرعت کمتر بلکه منظورم فرکانس کمتر
دقیقا مثل این که موقع شنیدن یک ملودی از ضبط صدای بلند گو را کم (پیانو) و زیاد(فورته) کنید

موفق باشید

Hes_r
Wednesday 7 November 2007, 11:43 AM
همون اطظلاع f و p در موسیقی رو میگه دیگه .که به ترتیب یعنی قوی و ملایم .

Amir
Wednesday 7 November 2007, 01:05 PM
آهان فهمیدم

عزیز من خب می گفتی f و p دیگه

به هر حال ممنون از راهنماییتون

badshans
Wednesday 7 November 2007, 02:00 PM
آهان فهمیدم

عزیز من خب می گفتی f و p دیگه

به هر حال ممنون از راهنماییتون

خوب f و p هم دقیقا به همون معناست
معمولا آدم وقتی مخفف یه چیزی را میبینه امکان داره که متوجه نشه که چیه ولی من اسم کامل اونا را گفتم
به هر حال خوشحالم که متوجه شدین
موفق باشین

Hmd_N
Thursday 8 November 2007, 01:46 PM
قشنگ بود ولی نمیدونم فکر کنم یه جورایی از رو بی تمرینی شاید زدی ...

خوب بید

ممنون جيگر جونم ! ميشه يوخده بيشتر توضيح بدي يعني چي ؟ من نگرفتم ! :ag:au

Hmd_N
Thursday 8 November 2007, 01:50 PM
سلام
خوب بود
فقط چند تا نکته
1 ) سعی کن قدرت بداهه نوازیتون را بالا ببرین
3 ) یکمی هم بعضی جاهاش فالش شد

در کل خوب بود

این تاپیک یکی از بهترین تاپیک هاست
اینطوری باعث میشه که افراد مبتدی مثل من توسط اساتیدی که اینجا حضور دارند نتق بشن تا قدرت و مهارتشون بالا بره
ممنون
من هم وقت کنم یکی دو تا قطعه بداهه میزنم و آپ می کنم تا دوستان بشنوند و نظر بدهند

ممنون عزيز نظر دادي و اومدنتم به سايت خودت رو تبريك ميگم !

ولي عزيز فكر كنم در جريان كار نيستي ! اين قطعه توسط مدير اركستر نت آهنگ عليرضا جون در ساينژت نتش قرار گرفته كه نوازندگان ويولن بنوازن و بزارن تو ساينژت! ايتژن بداهه نوازي نبود ! نميدونم چرا حرف از بداهه نوازي زدي !!!:e

Majed
Thursday 8 November 2007, 02:12 PM
من فکر میکنم به این خاطر از بداهه نوازی حرف زد که در نواختن قطعه ها بتونب یک سری حس رو خودت به قطعه القا کنی.. با تاکید و یا پایین نواختن یک نت مثلا که این ها هست که تفاوت نوازنده ها رو بیان میکنه....
و در انتقال حس به شنونده کمک میکنه...

و اگه آدم بداهه نوازیش قویتر باشه از عهده این کارا بهتر بر میاد...

من فکر میکنم منظور ایشون این بوده

badshans
Thursday 8 November 2007, 02:34 PM
دقیقا همینطور بود که مجید خان فرمودند
البته شاید خیلی ها این اعتقاد را نداشته باشند ولی به نظر من میشه قطعات نواخته شده را با کمی حس دادن به اون شاید زیباتر نواخن واین چیزاست که باعث میشه موسیقی پیشترفت کنه

مسلما وقتی یک ملودی برای بار اول ساخته میشه ، سازنده اون در اون لحظه حسی داشته که باعث شده بتونه اون ملودی را خلق کنه و طبیعتا اگه در لحظه خلق ملودی حس دیگه ای می داشت طبیعتا ملودی دیگه ای خلق می کرد

من به شخصه نه تقلید از ملودی های دیگران را نه بد می دونم و نه خوب
در واقع من زمانی می پسندم که یک ملودی تقلید بشه که حداقل یک نت حتی یک نت جدید یا یک حالت جدید و متفاوت از ملودی اصلی در اون دیده بشه
حتی اگه یک حالت متفاوت بتونیم در ملودی اصلی ایجاد کنیم بسیار زیباتر هم برای خودمان و هم دیگران خواهد شد
خلاصه بگم من نواختن ملودی های زده شده را برای الهام گیری و خلق آثار جدید خوب میدونم در غیر اینصورت فقط اونا را به عنوان یه تمرین برای آشنا شدن با حس و حال نوازنده آن خوب میدونم
همینطور که استاد کسایی در جلسه که کل نی نوازان ایران (بزرگان نی نوازی) حضور داشته اند می فرمایند
اگر میخواهید آخر سر یکی بشید مثل کسایی، من که هستم برید یکی دیگه بشین

واقعا جمله پر معنا و مفهومی است
البته من این جمله را به جمله ایشون اضافه می کنم که برای کسی شدن باید از کسایی ها، اسدالل ملک ها ، حسن تهرانی ها، پرویز یا حقی ها و .... گذشت
چون ابتدا باید به آنان رسید و بعد از آنان گذشت

موفق باشید

badshans
Thursday 8 November 2007, 02:36 PM
وقتی که خوندم دیدم بازم غلط املایی زیاد دارم(البته حس اصلاحش نبود!!)
خوب عجله همین میشه دیگه
شرمنده

alireza_amirsamimi
Saturday 10 November 2007, 11:46 AM
بدشانس.حرف کلی تو مشخص نیست تو پست قبلی بالاخره چی میخوای بگی.اونم ماجد هست نه مجید.از این سری تغییرات بر طبق حس نوازنده خیلی در موسیقی ایرانی معمول هست و حتی در اروپا!یکی از رنگهای درویش خان مثلا پریچهر وپریزاد یا چهارمضراب معروف ماهور درویش خان ببین چندتا اجرای متفاوت و بی شباهت به هم از لحاظ حسی داره.من حتی از اون چهارمضراب 7 یا 8 تا اجرا از اساتید به نام دارم که نه تنها با حس متفاوت زده شده بلکه جای جملات عوض شده یا حتی چیزهایی اضافه هم دارند.این نتی که من گذاشتم برای بچه ها فرته و پیانو نداشت و یه نت ساده بود.وحتی آرشه گذاری هم نداشت یه اجرا هم ازش گذاشتم ولی قرار نبود که بچه ها مثل اجرا بزنند واین چیزها به عهده خود بچه ها با توجه به حسشون بود..البته گامش خیلی برای ویولن مناسب نبود من به بچه ها پیشنهاد کردم از اصفهان reیا laبزنند ولی خوب از همونجا زدند.در هر صورت منهای فالش بودن بعضی جاها که یکی از دلایلش کوک ساز حمید بود که خالی شده بود.به نظر من بسیار حس قطعه رو در حد کار کردن خودش و نسبت به ساعت تمرین خودش خوب گرفته بود.به حال هر کس نظری داره

badshans
Saturday 10 November 2007, 12:45 PM
بدشانس.حرف کلی تو مشخص نیست تو پست قبلی بالاخره چی میخوای بگی.اونم ماجد هست نه مجید.از این سری تغییرات بر طبق حس نوازنده خیلی در موسیقی ایرانی معمول هست و حتی در اروپا!یکی از رنگهای درویش خان مثلا پریچهر وپریزاد یا چهارمضراب معروف ماهور درویش خان ببین چندتا اجرای متفاوت و بی شباهت به هم از لحاظ حسی داره.من حتی از اون چهارمضراب 7 یا 8 تا اجرا از اساتید به نام دارم که نه تنها با حس متفاوت زده شده بلکه جای جملات عوض شده یا حتی چیزهایی اضافه هم دارند.این نتی که من گذاشتم برای بچه ها فرته و پیانو نداشت و یه نت ساده بود.وحتی آرشه گذاری هم نداشت یه اجرا هم ازش گذاشتم ولی قرار نبود که بچه ها مثل اجرا بزنند واین چیزها به عهده خود بچه ها با توجه به حسشون بود..البته گامش خیلی برای ویولن مناسب نبود من به بچه ها پیشنهاد کردم از اصفهان reیا laبزنند ولی خوب از همونجا زدند.در هر صورت منهای فالش بودن بعضی جاها که یکی از دلایلش کوک ساز حمید بود که خالی شده بود.به نظر من بسیار حس قطعه رو در حد کار کردن خودش و نسبت به ساعت تمرین خودش خوب گرفته بود.به حال هر کس نظری داره

خوب منم همینا رو گفتم
نمیدونم کجاش را بد برداشت کردین یا اینکه منظورم را متوجه نشدین
منم گفتم توی نواختن باید حس باشه
و در هرکسی در حد خودش ابتکار داشته باشه و با بداهه نوازی و خلق در لحظه بتونه اثر زیبایی به جا بذاره
اگه تو پست قبلیم جاییش را متوجه نشدی بگو تا بیشتر توضیح بدم(شاید شما پست من را خیلی خوب و با دقت نخوندین)

از آقا ماجد هم عذر خواهی می کنم به خاطر اینکه اسمشون را اشتباه نشتم ولی این مسئله را در پست بعدی اون توضیح دادم(به پست شماره 36 دقت کنید)

Hes_r
Saturday 10 November 2007, 02:51 PM
علیرضا جان فک کنم پست بدشانس رو خوب نخوندی

ایشون هم میگن کاش یه کم بیشتر حس میداد

هر چند که شما میگی ایشون حس خوبی به آهنگ داده ولی ایشون این اعتقاد رو نداره .

Amirreza
Saturday 10 November 2007, 04:15 PM
ممنون جيگر جونم ! ميشه يوخده بيشتر توضيح بدي يعني چي ؟ من نگرفتم ! :ag:au

منظورم همونی بود که اقا مهدی(badshans) گفتن:bh

Hmd_N
Wednesday 14 November 2007, 12:41 AM
یه تشکر مخصوص از علیرضا جون دارم، چون ایشون دقیقا در جریان تمرین کردن من و سطح نوازندگیه من هستند که چیزی بلد نیستم ! اینم که زدم شرمنده از اساتید فضولی بود !

از امیررضای عزیز و آقا مهدی و ماجد جون و حساو جون بقیه جیگرا هم ممنون که نظرشون رو گفتن که باعث پیشرفت من بشه ! شرمنده عزیزان این حسه کمی که دارم ماله کم تجربگی و تمرین کمه منه ! در کل از همه ممنونم !

devil28
Monday 19 April 2010, 08:35 AM
من دیر رسیدم :( و هیچ کدوم از 2لینک صفحه اول کار نکرد... دلم خیلی سوخت! کاش میشد منم گوش بدم و لذت ببرم...