PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : grand piano

composer_kuchulu
Friday 2 November 2007, 07:46 AM
با سلام یه گراند پیانوی درست حسابی رو تو کدوم یکی می تونم پیدا کنم برای تبدیل یه تراک میدی موجود

و همچنین یه ترومپت با صدای لایت.

Masoud_Nine
Saturday 3 November 2007, 03:21 PM
من یک پیانوی مجازی براتون پیدا کردم که به صورت VST Instrument هست. اسمش هم Realistic Virtual Piano VSTi هست که یک اسکرین شات رو در زیر از این VSTi می بینید:
You can see links before reply
این VSTi به صورت Trial Version هست که میتونید با پیدا کردن فایل کرکش که زیاد هم سخت نیست به صورت Full Version درش بیارید: صفحه دانلود (You can see links before reply)

Amirreza
Saturday 3 November 2007, 05:11 PM
You can see links before reply (You can see links before reply)

composer_kuchulu
Thursday 8 November 2007, 11:32 AM
من یک پیانوی مجازی براتون پیدا کردم که به صورت VST Instrument هست. اسمش هم Realistic Virtual Piano VSTi هست که یک اسکرین شات رو در زیر از این VSTi می بینید:
You can see links before reply
این VSTi به صورت Trial Version هست که میتونید با پیدا کردن فایل کرکش که زیاد هم سخت نیست به صورت Full Version درش بیارید: صفحه دانلود (You can see links before reply)

می شه تو نرم افزار ایمپورتش کنم؟ چون یه فایل dat هست

Masoud_Nine
Thursday 8 November 2007, 11:40 AM
می شه تو نرم افزار ایمپورتش کنم؟
همونطور که در عکس قابل رویت هست، می بینید که در Fruity Wrapper در FL باز شده. در این مورد شک نکنید اما در خورد DAT بودنش فکر نمی کنم این طور باشه. البته صفحه دانلود برای من ف ی ل ت ر هست الان. نمی تونم ببینم...

mariwan
Thursday 12 August 2010, 08:28 PM
دوست من اف ال و سونار GRAND PIANO دان مخصوصا FL 9 صداش خوبه
direct wave