PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بلاخره... البوم جديدم اومد

shbaharehs
Sunday 11 November 2007, 06:21 PM
سلام بروبچه هاي گل! خوبين؟

شايد يكمي خبرش دير باشه (البته شايد كه نه, حدوده سه چهار ... دير دارم ميگم!:ag) كه دارم ميدم, ولي بلاخره(!) البوم جديد "ليلي افشار" به اسم ساغر بيرون اومد:bh

اين البوم شامل 19 تا اهنگه 5 تاش ايراني هستند به اسمهاي:
جان مريم
لالايي
داران جان(فكر كنم اشتباه نوشتم!)
ليلا ليلا
و گل گندم

بقيه ي تركهاي معروف قديميه ديگه هستند كه چندتاشون اينان:
asturias
sevilla
recuerdos de alhambra
و ...

راستش من كه اين البوم رو شنيدم (به قول بروبچها) خوب تو كف موندم! خيلي كار تميز و جالبي شده بود, يعني به نظر من از خيلي كسان ديگه بهتر و قويتر روشون كار شده بود! البته شايد به اين دليلم باشه كه اكثر كارايي كه شنيده بود اجراي كنسرت بودن و خب گاهي وقتام يه ... پيش مياد! ولي اين ديگه كار استوديو بود و ... .

البته كنار از اينا به نظر من بهتر بود كه قطعات ايرانيه توش بيشتر مي بود(ميگم فعل ميبود داريم؟:aw) يعني انتظار داشتم كه حداقل نصفش اهنگاي ايراني باشه كه تقريبا 1-4 بود. چون هرچي باشه ديگه...:u

حالا نظر شما چيه؟ به نظرتون چيش خوب بود, چي كم داشت و ...؟

Amirreza
Monday 12 November 2007, 12:40 AM
حس میکنم قدیمی باشه

تمام tracklist اشنان:e

shbaharehs
Monday 12 November 2007, 04:16 AM
راستش تا اونجايي كه من خبر دارم خيلي وقت پيشها چندتا از اهنگاي اين البوم بيرون اومده بود كه حتي خود منم گل گندم رو از اونموقع داشتم. ولي اين ديگه با حق كپي رايت و مجوز و ... هستش. البته خبرم يكم دير گذاشتم, چون بيشتر بحث ميخواستم روي تركها باشه.
ممنون

moomak
Monday 12 November 2007, 08:52 PM
مرسي از خبر
بسيار جالب بود
خان ليلي افشار كارشون خيلي درسته
چرا همه قطعات قديمي و معروفو اجرا مي كنن نمي دونم.
در هر صورت خيلي ممنون

Amirreza
Monday 12 November 2007, 10:35 PM
من اخه یه همچین البومی دارم تقریبا

19 تا اهنگه

Amirreza
Monday 12 November 2007, 10:36 PM
البته اینو بگم اون البومی که دارم اسم ندارم از tracklist و خود البوما

ولی خوب این اسمهایی که گفتین رو همرو تو اون البوم شنیدم

shbaharehs
Tuesday 13 November 2007, 02:08 AM
بله يه سري از تركاش خيلي وقت پيشا اومده بود بيرون كه من به غير از يكي دوتاشو نتونستم پيدا كنم. ولي اين البوم ديگه كپي رايت داره.
ممنون