PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دعوت از دوستان سنتور نواز

Amir
Monday 12 November 2007, 08:26 AM
با سلام

دوستان سنتور نوازی که مایل به بهبود و ارتقای بخش سنتور هستند و حاضرند ما را در این امر مهم یاری دهند

لطفا در این تاپیک خودشونو معرفی کنند

با تشکر

Amir
Tuesday 13 November 2007, 08:17 AM
یعنی هیچکدوم از دوستان سنتور نواز حاضر نیستند به ما یاری بدن ؟؟

nabegheh95
Tuesday 13 November 2007, 06:56 PM
من خیلی دوست دارم،:bg به ساز سنتور هم خیلی علاقه دارم، هر چند که خیلی کم کار می کنم. چه کاری از دست من بر می یاد؟ امیدوارم بتونم انجام بدم.:e

Hes_r
Tuesday 13 November 2007, 07:31 PM
معرفی . سوابق . سعی در بهبود بخش .

Amir
Wednesday 14 November 2007, 09:30 AM
پس کجا هستند این سنتور نوازان

چه قدر بی حال

nabegheh95
Wednesday 14 November 2007, 12:40 PM
معرفی . سوابق . سعی در بهبود بخش .
والا من nabegheh95 هستم
بیشتر از یک ساله که سنتور یاد می گیرم. البته کلاس رفتن رو 4ماه ادامه دادم. حالا هم تنها فعالیت موسیقیاییم در همین سایت که فقط مطالب رو می خونم و گاهی هم سوتی می دم.
درسهای گذشته سنتور رو هم گاهی ، تمرین مجدد می کنم.
یک ماهی هم هست که دارم تمرین و سعی می کنم که پیش درامد اصفهان رو کار کنم. و بلکه ضبط کنم و تو سایت بذارم.:e
خیلی هم دوست دارم تو بخش سنتور فعالیت داشته باشم. اما ... اطلاعاتم کمه:v
ولی تلاشم رو بیشتر می کنم:ak

....

Razoniaz
Wednesday 14 November 2007, 02:08 PM
Amir جان
با سلام
بابت تمام زحماتي که براي اين انجمن مي‌کشيد ممنونم.
من محسن هستم حدود 5 ساله سنتور کار مي‌کنم . قول مي‌دم در راه موسيقي اصيل ايراني از هيچ کمکي دريغ نکنم.

Hes_r
Wednesday 14 November 2007, 02:40 PM
رزونایز عزیز به خدا دوستانی مثل شما که تجربه ی بیشتری دارن باید به ای نبخش ها کمک کنن .

به نظرت حیف نیست ساز زیبا و ایرانی مثل سنتور انقد تو سایت کم فروغ باشه و ساز های دیگه که حتی تو موسیقی کشور ما تاثیر ندارند ازش بالاتر باشن

امیدوارم تو این بخش بیشتر فعالیت کنی و ما رو رو سفید کنی .

Amir
Wednesday 14 November 2007, 03:53 PM
Amir جان
با سلام
بابت تمام زحماتي که براي اين انجمن مي‌کشيد ممنونم.
من محسن هستم حدود 5 ساله سنتور کار مي‌کنم . قول مي‌دم در راه موسيقي اصيل ايراني از هيچ کمکي دريغ نکنم.

:ak

منتظریم داداش محسن

Amir
Thursday 15 November 2007, 02:18 PM
داداش محسن یه نفر

بقیه کجان پس بابا آبرومون و دارید می بریدا

fesghelbahal
Wednesday 21 November 2007, 01:45 AM
خب یه مشکل وجود داره و اونم اینه که معلوم نیست قراره چه کاری انجام بشه!
قراری چه کاری بشه؟
من هم مدت زیادیه که کمی سنتور میزنم. و واقعا از اینکه میبینم یه همچین سایتی راه افتاده خوشحالم.
به نظرم اگر مدیر ها فعالیت بیشتر و سزمان یافته ای داشته باشن کارا راه میفته.
سوالی هست؟

Hes_r
Wednesday 21 November 2007, 02:00 PM
دوست من ما دنبال مدیر فعال هستیم ولی باید اول کاربر خوبی خودش رو نشون بده بعد .

دوم این که قرار این بخش پربار بشه . بحث های حرفه ای در زمینه ی سنتور و نظرخواهی و مقالات در مورد سنتور قرار بگیره .

Maysa
Saturday 15 December 2007, 06:04 PM
سلام به همه دوستان عزیز
من به تازه گی در این سایت عضو شدم و تقریبا دو سالی هست که سنتور می زنم. ولی اگه بخوام سرجمع بگم روی هم رفته چند ماهی بیشتر سنتور کار نمی کنم. متاسفانه کار و مشغله نمیگذاره که به این کار ادامه بدم و هر از چندی تمرین میکنم. البته خیلی خوشحال هستم که در این فروم عضو شدم تا شاید بتونم با کمک دوستان دیگر در این زمینه فعالیت بیشتری نشون بدم.
اما چون خودم به این ساز علاقه زیادی دارم، از اینکه وقتی دیدم این ساز بسیار زیبا در این سایت خیلی کمرنگه خیلی ناراحت شدم. از دوستان عزیز به عنوان یک عضو کوچک خواهش میکنم این ساز اصیل رو حفظ کنند.

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان

Hes_r
Saturday 15 December 2007, 09:29 PM
ما به کمک شما دوستان عزیز برای زنده نگه داشتن تمام سازها احتیاج داریم

:ak

AminAM
Wednesday 19 December 2007, 05:08 PM
سلام من amin AM هستم 11 سال سنتور میزنم و هر کمکی هم که از دستم بر بیاد انجام میدم.:aq

ehsansantoori
Wednesday 31 December 2008, 09:46 PM
خب سلام
من چند وقت کار داشتم نبودم بیان یه حالی به این بخش بدیم بابا

Amir
Wednesday 31 December 2008, 09:52 PM
احسان خان منتظر حضور فعال شما هستيم

اگر پيشنهاد يا انتقادي داريد بفرماييد . تا بتوانيم با تخصص شما و امكانات ما بهترين نتيجه را بگيريم

با تشكر

ehsansantoori
Saturday 3 January 2009, 12:01 PM
من یه پیشنهاد دارم :
حالا برای همه قسمتها هم میشه اجرا کرد من میگم بیایین هر هفته قرار باشه مثلا این هفته بچه های سنتور یک قطعه مثل شور یا همایون و بزنن همه یه آهنگ و بعد یه هفته همه تو سایت قرار بدن برای گوش کردن بقیه اعضا .
اینجوری هم ایرادا بر طرف میشه .
هم میتونیم نظرخواهی داشته باشیم به بهترین کسی که زده از طرف مدیریت مثلا 1000 سل جایزه تعلق بگیره

Razoniaz
Sunday 4 January 2009, 06:37 AM
با سلام خدمت همه دوستان
آقا احسان بابت پیشنهاد خوبتون ممنون. همه به یاری خدا دست به دست هم بدیم و این سکوت گرد رو با یه نت قشنگ چنگ بشکنیم. آقا احسان ما منتظریم لطفا شروع اولین قطعه با خودتون باشه .

ehsansantoori
Sunday 4 January 2009, 02:11 PM
با سلام خدمت همه دوستان
آقا احسان بابت پیشنهاد خوبتون ممنون. همه به یاری خدا دست به دست هم بدیم و این سکوت گرد رو با یه نت قشنگ چنگ بشکنیم. آقا احسان ما منتظریم لطفا شروع اولین قطعه با خودتون باشه .

خب من میگم برای شروع چهار مضراب ترک و بزاریم نظرتون چیه ؟

Razoniaz
Monday 5 January 2009, 06:30 AM
خب من میگم برای شروع چهار مضراب ترک و بزاریم نظرتون چیه ؟

کدوم چهارمضراب ترک؟ لطفا دقیقتر بگید.

ehsansantoori
Monday 5 January 2009, 11:38 AM
کدوم چهارمضراب ترک؟ لطفا دقیقتر بگید.

کتاب دوم ردیف استاد پایور + آواز ترک

Razoniaz
Thursday 27 May 2010, 03:25 PM
سلام دوستان
خوشبختانه جدیدا دوستان سنتور نواز زیادی به نت آهنگ اومدند. اول از همه ورودشون رو خوش آمد می گم. برای اینکه شناخت بیشتری از همدیگه داشته باشیم از این دوستان خواهش دارم توی این تاپیک خودشون رو معرفی نمایند و میزان سابقه نوازندگی و ... را عنوان نمایند تا بیشتر با همدیگه آشنا بشیم.

santoorist
Thursday 27 May 2010, 05:50 PM
سلام اسم من پیمان و 7-8 سالی هست سنتور میزنم (اما یکی دو سالی که به طور حرفه ای کار میکنم ) منم در کنار دوستان عزیز که شاگرد اونا به حساب میام از هیچ ذهمتی برای بهبود انجمن دریغ نمیکنم .

:41::41::41::41::41::41:
زندگی آتشگهی دیرنده پابرجاست گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست !!!!

siamaksadrara
Thursday 27 May 2010, 06:50 PM
سلام من هم سیامک صدر کوچکترین عضو این جامعه 22 سال دارم
ساکن مشهد و دانشجوی ترم آخر مهندسی متالورژی از سال1386 هست که با تبسم(سنتورم) آشنا شدم (یه شیش ماهی هم قبلش با یه سنتور دیگه بودم)
نسبت به سازم به مرز جنون رسیدم اون قدر با این ذوزنقه ی سحر صحبت میکنم که دستام درد میگیره و با حسرت و کمی آرامش باز با هم صحبت میکنیم
تقریبا تمام زندگی این بنده ی حقیر وقف سازش هست.....!
چه در خوشی و چه در غم ,تبسم شریک اشک و لبخند من هست (سخنی از یک مجنون)
خیلی عذر می خوام می دونم که نباید این حرفها رو میزدم
من کاملا حاضرم همکاری کنم و امید به این دارم که دوستان من رو به عنوان شاگردشون بپذیرند
با سپاس ار مجتبی و حسام عزیز بزای ایجاد تاپیک

Mezrab
Thursday 27 May 2010, 07:29 PM
سلام من هم سیامک صدر کوچکترین عضو این جامعه 22 سال دارم
ساکن مشهد و دانشجوی ترم آخر مهندسی متالورژی از سال1386 هست که با تبسم(سنتورم) آشنا شدم (یه شیش ماهی هم قبلش با یه سنتور دیگه بودم)
نسبت به سازم به مرز جنون رسیدم اون قدر با این ذوزنقه ی سحر صحبت میکنم که دستام درد میگیره و با حسرت و کمی آرامش باز با هم صحبت میکنیم
تقریبا تمام زندگی این بنده ی حقیر وقف سازش هست.....!
چه در خوشی و چه در غم ,تبسم شریک اشک و لبخند من هست (سخنی از یک مجنون)
خیلی عذر می خوام می دونم که نباید این حرفها رو میزدم
من کاملا حاضرم همکاری کنم و امید به این دارم که دوستان من رو به عنوان شاگردشون بپذیرند
با سپاس ار مجتبی و حسام عزیز بزای ایجاد تاپیک

سلام اسم من پیمان و 7-8 سالی هست سنتور میزنم (اما یکی دو سالی که به طور حرفه ای کار میکنم ) منم در کنار دوستان عزیز که شاگرد اونا به حساب میام از هیچ ذهمتی برای بهبود انجمن دریغ نمیکنم .

:41::41::41::41::41::41:
زندگی آتشگهی دیرنده پابرجاست گر بیفروزیش رقص شعله اش در هر کران پیداست ور نه خاموش است و خاموشی گناه ماست !!!!
با تشکر از دسوتان عزیز که خودشون رو معرفی کردند، خوشبختانه مثل اینکه توی بخش سنتور افراد با تجربه ای رو داریم که میشه از تجاربشون استفاده کرد، امیدوارم توی تاپیک هایی که دعوت به همکاری هست شرکت کنید و بخش سنتور رو با همدیگه حسابی رونق بدیم..

Mezrab
Friday 28 May 2010, 10:30 AM
سلام به همه ... من فرزان هستم ... سنتور میزدم قبلا اما متاسفانه ول شد ولی با فیلم سنتوری دوباره شروع کردم ...
الان یه دو سالی است که به صورت حرفه ای کار میکنم اصلا از ردیف خوشم نمیاد چون اصلا معنا و مفهوم آهنگ هایش را نمی فهمم ولی با وجود این که استادان زیادی سعی کردن ردیف را به من بفهمانند ولی آخرش اگر هم بخواد خوشم بیاد دارم خودم را گول میزنم ... شاید نیاز به وقت بیشتری داره ... من عاشق قطعات استاد مشکاتیانم ولی تا حالا متاسفانه قدرت دستم در حدی نبوده که بتونم اکثر قطعاتشو بزنم ولی تا حالا قطعه های خزان و مخالف و چندین چهرمضراب و دودعودش را زدم که واقعا حال کردم ... قطعه های استادم را هم دوست دارم (کیوان قاضی) که فکر کنم دیگه شنیده باشید کارهاشو ...
من از اینکه به نت آهنگ وارد شدم خوشحالم ولی زیاد کار کردن باش را بلد نیستم ولی خوشحال میشم اگه بتونم کمکی بکنم راستی من کتاب دوره ابتدایی پایور و سی قطعه چهار مضراب را هم زدم ...
مرسی از اینکه منت گذاشتید و خواندید ...
البته خودتون گفتید حال نمیکنم که خوب دیگه نمیشه کاریشم کرد! ولی کلا ورود به درگاه موسیقی ملی ایرانی یا سنتی ردیف هست باید از او وارد شد. حالا نمیدونم چطور می خواید ادامه بدید؟

mehdihooman
Friday 28 May 2010, 10:38 AM
سلام مهدي هستم و فكر مي كنم مثل هميشه دير رسيدم
براي معرفي خودم تنها مي تونم بگم كه عاشق سنتور بودم از دوازده سالگي و هستم تا امروز و خواهم بود تا زمان مرگ

ahoorezaee
Saturday 29 May 2010, 07:02 AM
سلام آهو هستم وبي تجربه. كمكي كه از برنمياد فقط از تجربيات دوستان استفاده ميكنم .

hamid2000
Saturday 10 July 2010, 07:38 PM
سلاممنهم حمید هستم 1 هفته هست که سنتور میزنم

cont_shahab
Wednesday 11 August 2010, 10:34 AM
سلام دوستان شهباز هستم .بچگیام سنتور کار میکردم ولی بعدش علاقهمند شدم به ساز کوبخ ای درامز که الان 7 . 8 ساله دارم کار می کنم . دیدید چقدر به هم شبیه بود ....
چرا می خندین خوب منم آدمم!!!!
ولی یه شبا هتی با هم دارن و اون اینه که جفت وسیله ای که باهاش ساز میزنی و ازش صدا در میاری چوبین ؛‌دیدین چقدر شبیه بود ؟؟؟؟

Razoniaz
Wednesday 11 August 2010, 11:05 AM
سلام دوستان شهباز هستم .بچگیام سنتور کار میکردم ولی بعدش علاقهمند شدم به ساز کوبخ ای درامز که الان 7 . 8 ساله دارم کار می کنم . دیدید چقدر به هم شبیه بود ....
چرا می خندین خوب منم آدمم!!!!
ولی یه شبا هتی با هم دارن و اون اینه که جفت وسیله ای که باهاش ساز میزنی و ازش صدا در میاری چوبین ؛‌دیدین چقدر شبیه بود ؟؟؟؟

سلاممنهم حمید هستم 1 هفته هست که سنتور میزنم

سلام شهباز و حمید عزیز
به نت آهنگ و جمع دوستانه بخش سنتور خوش اومدید.

marzie_samimiparvar
Saturday 14 August 2010, 01:35 PM
سلام!!!من مرضیه هستم .22سالمه واز 16 سالگی سنتوز مینوازم!از آشنایی با شما خوشبختم....

Razoniaz
Monday 16 August 2010, 06:36 AM
سلام!!!من مرضیه هستم .22سالمه واز 16 سالگی سنتوز مینوازم!از آشنایی با شما خوشبختم....

سلام مرضیه خانم.
از طرف خودم و همه دوستان ورود شما را به انجمن سنتور خوش آمد می گم. امیدوارم با فعالیت هرچه بیشتر در نت آهنگ این فرصت را به بنده و دوستان بدید که بیشتر از تجربیات گرانبهای شما استفاده کنیم.

falsafe
Tuesday 17 August 2010, 11:19 AM
سلام
من عليرضا هستم
12ساله سنتور ميزنم(استاد مرحوم صارمي و استاد شناسا)

اثري با نام نازونياز از اينجانب در بازار موسيقي موجود است

Razoniaz
Tuesday 17 August 2010, 11:33 AM
سلام
من عليرضا هستم
12ساله سنتور ميزنم(استاد مرحوم صارمي و استاد شناسا)
You can see links before reply (You can see links before reply)
اثري با نام نازونياز از اينجانب در بازار موسيقي موجود است

سلام علیرضا عزیز
از طرف خودم و همه دوستان عزیز ورودتون رو به نت آهنگ خوش آمد می گم. همه ما از پیوستن دوستانی مثل شما که سالها در نوازندگی تجربه دارید به بخش سنتور واقعا خوشحالیم. مطمئنم بنده و بقیه عزیزان را از تجربیات گرانبهای خودتون بهره مند خواهید ساخت.
راستی من به وبلاگتون رفتم ولی لینک دانلود ناز و نیاز خراب بود. ممنون می شم اگه توی بخش نمونه کارهای اعضاء (You can see links before reply) تاپیکی به نام خودتون ایجاد کنید و لینک اثر ناز و نیاز رو پس از آپلود مجدد اونجا بگذارید تا همه دوستان بتونن لذت ببرند.

vesall
Tuesday 17 August 2010, 04:36 PM
با سلام.
من دو هفته است سنتور رو اصولی می زنم. خیلی آشنایی ندارم ولی همه رقمه ما هستیم !

Dj_MAN
Friday 27 August 2010, 07:49 PM
سلام من کسی نیستم فقط میخواستم ببینم اینجا میشه اهنگ گذاشت - البته و صد البته سنتور - که دوستان بتونن نقدی روش داشته باشن یا نه ؟ نمی دونم بهر حال برا تست هم که شده یکی از کارامو میذارم :
چهار مضراب به زندان از ابولحسن صبا

farid_64
Friday 27 August 2010, 09:27 PM
من فرید هستم ساز اصلی من ویلن و مدت کوتاهی سنتور شروع کردم

نامی 1377
Friday 27 August 2010, 10:02 PM
من عرفان هستم و حدوداً یه 4ماهه سنتورو شروع کردم ودر خدمته شما هم هستم.

mahsa90
Saturday 28 August 2010, 02:38 PM
سلام من 2 ماه که سنتور زدن شروع کردم و الان 19 درس از کتاب دستور سنتور استاد پایور زدم خیلی خوشحال میشم که عضوی از شما باشم واز تجربه ی دوستان استفاده کنم

samy90
Sunday 29 August 2010, 12:56 AM
سلام من حدود یک ساله که سنتور می زنم و دوره ی ابتدایی استاد پایور رو می گذرونم و از تلاش دوستان برای ارتقای موسیقی ممنونم

Dj_MAN
Monday 30 August 2010, 03:09 AM
سلام ... من واقعا معذرت میخام از همه . قانون این قسمت رو نمیدونستم - تازه واردم آخه - دوباره از این که تراکمو گذاشتم از همه عذر میخوام - من مهدی هستم و دوسال هر روز کلاس سنتور میرفتم تا پارسال و سه تا کتاب تموم کردم استادم شاگرد مستقیم روانشاد استاد مشکاتیان بود و بعد به من گفت تو دیگه کلاس نیا برو خودت یه سال تمرین کن بعد بیا ...! البته با وجود اصرارهای من دلیل فنی شو بمن نگفت . حالا هم در خدمتتون هستم هر برنامه ای دارین منم هستم

ALI2323
Saturday 4 September 2010, 02:02 PM
سلام من علی هستم و حدود 3 ساله که سنتور میزنم....میدونم هیچی نیستم ولی هر کمکی بگید هستم شدید.. دوستان خوشحال میشم به وبلاگ این بنده حقیر سر بزنید:

shahriyaran
Wednesday 8 September 2010, 11:33 AM
درود .شهریارم
ابتدا سپاسگذارم از امیر خان به خاطره این همه تلاش و پشتکار
من نیز سنتور می نوازم و آماده هر گونه خدمتگذاری به این بخش هستم و یک پیام دیگر برای کسانی که هنوز اعلام آمادگی نکردند

همراه شو عزیز ...

mojtaba_bahador
Tuesday 14 September 2010, 11:55 PM
منم 12 ساله سنتور میزنم.
به اندازه 15 روز استاد داشتم و به بعدش خودم تمرین کردم.
گوشی کار کردم و کار میکنم.
فعالیتم جدیدا بخاطر مشکلات زندگی و کار و... کمتر شده. ولی از بین نرفته.
اعتیاد عجیبی به سنتور دارم طوری که اگر دو هفته ساز نزنم، احساس جای خالی یه چیزی توی زندگی رو حس میکنم و حوصله هیچی رو ندارم. اعصابم ندارم!
استاد پایور رو از صمیم قلب دوست دارم و هر چی دارم از اونه.

mori68_santoori
Wednesday 15 September 2010, 12:46 AM
درود
جالبه که توی این تاپیک خودم رو معرفی نکردم شرمنده
مرتضی هستم 7 سال میشه سنتور میزنم سنتور رو خیلی دوست دارم دو سه سالی کلاس رفتم بقیش رو خودم کار کردم به قدری علاقه داشتم که بعضی از روزها تا 6 تا 7 ساعت سنتور کار میکردم موقعی که اعصابم خورد بشه فقط سنتور هست که من رو تسکین میده همین و بس
امسال شد 21 سالم

شایان سنتوری
Monday 20 September 2010, 10:52 AM
من نا امید شدم.

همه بالای 5 ساله سنتور می زنن.

منم به عنوان شاگردتون قبول کنین.من 1 سال و نیمه که سنتور میزنم.اگر کمکی از دستم بر بیاد براتون انجام میدم