PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : در مورد تالار گيتار ( حتما همه بخونن! )

moomak
Monday 12 November 2007, 10:01 PM
سلام
دوستان عزيز لطف كنن واقع بينانه به تالار گيتار نمره بدن
به بهاره جون ، به من، به موضوعات و انجمن نمره بدن
خواهش مي كنم بدون اغراق و اغماض نظرات و پيشنهاداتتون رو در مورد اين تالار بزاريد تا بتونيم براي بهتر شدن اين تالار ازشون استفاده كنيم
خواهش مي كنيم حتما نمره بدين از 100و حتما انتقاد و پيشنهاد بزارين
ممنون

راستي اول پست بزارين و در اون نمره بدين و نظراتتون رو بگين بعدا نظر خواهي رو انجام بدين
با احترام
moomak

Amir
Monday 12 November 2007, 10:24 PM
من به متوسط رای دادم

چون گیتار سازی گسترده هست و مخاطبین زیادی داره و باید شلوغ تر از این حرف ها باشه

Amirreza
Monday 12 November 2007, 10:32 PM
والا من که اینکاره نیستم ولیچند مدت پیش 2تا از دوستام که حرفه ای گیتار کلاسیک میزنن بخش گیتار رو دیدن خیلی حال نکردن با تاپیکاش فقط یکیشو رفتن اونم دو سه خط اولشو خوندن(همون تکنیک ترمولو) دو کلام با هم بحث کردن بعد بیخیال شدن
ولی به نظر من خوبه چیزای خوبی رو گفتی
برا یک نیمه حرفه ایی و مبتدی خیلی خوبه:am

تاپیک تبلچر رو که دیدن کلی بد و بیراه گفتن (در سطح کلاس اول دبستانا=:an)و همین

اها قسمت فلامنکو هم یه نگاهی کردن گفتن خوبه خوبه:x و همین

من که راضیم
ایشالا که همه راضی میشن:aq

موفق باشی هومن جان از زحماتتم واقعا ممنون پنیر سبزی

Hes_r
Tuesday 13 November 2007, 05:17 AM
به نظر من بخش مدیرای خوبی داره

ولی خوب باید بحث هایی که در مورد گیتار راه میندازین تخصصی تر باشه و بحث هایی که راه میندازین یه کم سطح پایننه

monolith
Tuesday 13 November 2007, 09:28 AM
شاید اینجا فعالترین فروم گیتار ایرانی باشه. ولی با این وجود به نظر من سطح فروم پایین هست (مثل خودم که سطحم خیلی پایینه)
البته به دلیل محدودیتهایی که موسیقی در ایران داره (به خصوص غیر سنتی و کلاسیک)، طبیعتاً موسیقیدان هم به نسبت کشورهای دیگه کم داریم. ولی خوب باز هم افراد حرفه ای و سطح بالا هم زیاد پیدا میشند که توقع داشتم توی فرومهایی مثل این باشند.
شاید دلیلش این باشه که موزیسین های ما زیاد اهل کامپیوتر و فروم و اینجور چیزها نیستند.
در تالار گیتار عملاً فقط چند نفر هستند که با هم صحبت میکنند. کاش افراد بیشتری به اینجا سر میزدند، سوالهای بیشتری مطرح میشد، نظرهای جدید میدیدیم...
مدیران فروم تمام تلاششان رو میکنند (همین تاپیک اثباتی بر تلاش شماست) و لازمه از همه تشکر کنم.

Amir
Tuesday 13 November 2007, 10:35 AM
همین حضور و این نظر شما حتما به فال نیک گرفته خواهد شد

منتظر دوستان دیگر هم هستیم

Hmd_N
Wednesday 14 November 2007, 12:23 AM
به نظره من تالاره خوبیه ! بدون تعارف دارم میگم مدیراش واقعا دارن ضحمت میکشن ولی به نظرم خوب اگه تعداد نوازنده های گیتار در فروم بیشتر بودن یا بحثهای بیشتری درباره ی سبکهای مختلف گیتار و شیوه های نوازندگیه اون راه بیفته ( البته خیلی هست ولی تخصصی ترش رو میگم ) تالار خیلی بیشتر از این پیشرفت داشته باشه ! ولی در کل تالاره خوبیه !

امیررضا جون خوب به دوستای جیگرت میگفتی بیان کمک کنن و از اطلاعاته خوبشون استفاده کنیم !

shbaharehs
Wednesday 14 November 2007, 12:28 AM
منم با اجازه يه نظر و توضيح كوچيكي بدم. راستش با امير جان موافقم كه گيتار طرفداراي زيادي داره, ولي توي اين فوروم تعداد خيلي كمه كه حالا برميگرده به چي و نميدونم!! همينم باعث ميشه كه بحث كمتر راه بافته چون مثلا دو يا حداكثر سه نفر با هم بحث ميكنن و خيلي زودم به نتيجه ميرسن.

از نظر حرفه اي و يا تازه كاري هم فكر نكنم بتونم نظري بدم چون اگه كسي حرفه اي باشه كه ديگه به اطلاعات زياد كار نداره و بيشتر ميره سراغ پيدا كردن تكنيكهاي جديد. توي بخش گيتارم سعي شده اكثر از مبتدي شروع بشه كه مطمئنا هميشه هستن كسايي كه بخوان يه سازي و شروع كنن و به اين اطلاعات نياز خواهند داشت. تازه براي رسيدن به سطح حرفه اي اول بايد از بيسيك شروع بشه, و تمام تكنيكهاي مورد استفاده ي يه فرد حرفه اي از همون قسمتهاي ساده تشكيل ميشه.

ممنون

Amirreza
Wednesday 14 November 2007, 04:19 AM
امیررضا جون خوب به دوستای جیگرت میگفتی بیان کمک کنن و از اطلاعاته خوبشون استفاده کنیم !

دوستام حوصله این کارارو ندارن

بهشون گفتم من گفتن حوصله نداریم

اینا خیلی هم اینترنت نمیان

خره
Wednesday 14 November 2007, 06:55 PM
متوسط. هنوز خیلی جا داره تا عالی بشه

tinyviny
Tuesday 9 September 2008, 11:31 AM
به نظر من اين تالار خوبيه و مدير هاي خوبي هم داره ولي بهتره بحث هاي داغ تري توش باشه تا جذابيت خودش رو از دست نده.در مورد آموزش يا اشكلاتي كه دوستان دارن نظر من اينكه بهتره در كنار اين تايپك ها يه كليپ هاي تصويري از كار ها يا رفع اشكال ها از دوستان داشته باشيم

shbaharehs
Wednesday 10 September 2008, 03:39 AM
به نظر من اين تالار خوبيه و مدير هاي خوبي هم داره ولي بهتره بحث هاي داغ تري توش باشه تا جذابيت خودش رو از دست نده.در مورد آموزش يا اشكلاتي كه دوستان دارن نظر من اينكه بهتره در كنار اين تايپك ها يه كليپ هاي تصويري از كار ها يا رفع اشكال ها از دوستان داشته باشيم

سلام خوبین؟ خوش امدین. راستش باهاتون موافقم اینکه توی بخش گیتار بیشتر از عکس و کلیپهای صوتی و تصویری استفاده بشه و حتما هم اینکار رو شروع میکنیم. ولی یه سوالم از خدمتتون داشتم که چه مواردی رو میتونیم به بخش اضافه کنیم که جدابتر بشه؟
ممنون از توجهتون, امیدوارم که با کمک شما بتونیم این بخش رو بهتر کنیم.
:ilovemusic:

montreux
Wednesday 10 September 2008, 09:38 PM
با ایین حرف جناب amir reza موافقم

برای مثال پسر عموی خودم جزو بهترین بیس زن های خوبه کشور مونه و برای خیلی از خوا نندگان مجاز بیس زده ولی زیاد اهل اینترنت ایین حر فها نیست

البته سر یک برنامه یک 8 ماهیه باهم مشکل داریم

یا داییم خواننده هست البته ( سنتی و حسابی تعصبی ) داییم که اصلا با لوازم الکترونیکی مشکل داره جه برسه کامپیوتر و ...

هر وقط میاد تو اطاقم گیتار الکتریک و... میبینه شروع میکنه به خندیدن میگه ایین ... بازیها چیه شما ها مد کردیین

یک بار اومدیم صحبت کنیم یک برنامه تلفیقی بزاریم نزدیک بود داییم من و بزنه

guitar
Monday 6 October 2008, 07:23 PM
سلام
تالار گیتار ، تالار خوبیه ولی مطالبش کمه و تخصصی نیست ، من که جدیدا فعالیتم رو شروع کردم و با تمام توان سعی می کنم در راستای بهبود این تالار بکوشم البته با کمک دوستان .

من نمره متوسط می دم ، امیدوارم با کمک دوستان بتونیم به تالار گیتار ، روز به روز بهبود ببخشیم.

shbaharehs
Monday 6 October 2008, 08:34 PM
سلام
تالار گیتار ، تالار خوبیه ولی مطالبش کمه و تخصصی نیست ، من که جدیدا فعالیتم رو شروع کردم و با تمام توان سعی می کنم در راستای بهبود این تالار بکوشم البته با کمک دوستان .

من نمره متوسط می دم ، امیدوارم با کمک دوستان بتونیم به تالار گیتار ، روز به روز بهبود ببخشیم.

سلام خوبین؟ ممنون از نظرتون. امیدوارم که همینطوری باشه و با کمک شما این بخش رو بهتر کنیم.

ممنون:guitarplay5::ilovemusic:

jenab
Friday 27 August 2010, 02:39 PM
الان خيلي حال دادم بهتون كه راي متوسط دادم
من از مجبوري ميام اينجا چون تالار ديگه اي براي موسيقي نداريم

الا حتي يك آموزش مبتدي گيتار پاپ هم نداريد
من كتاب آكورد دارم اما بلد نيستم چطوري بزنم (سولفژ رفتم)

Jooker
Thursday 9 December 2010, 09:00 PM
منم تازه عضو شدم و زیاد اظهار نظر نمی کنم
این چند روز که عضو شدم خیلی استفاده کردم
ولی هنوز جا داره و باید شلوغ تر باشه
ممنون از دوستان

blackover
Thursday 9 December 2010, 09:25 PM
متوسط:
به نظر من باید یکم تخصصی تر بحث کنیم.بیشترم مطالب تخصصی بزارید.
اگه هم دارید شروع می کنید به آموزش ،از سطح پایین شروع کنید بیاید بالا؛تا هم مبتدی ها حالیشون بشه هم حرفه ای ها.هر کسی هم که تازه عضو شد با پیگیری تاپیک ها از صفحه ی اول همه چیز دستش بیاد.

Bardya
Monday 20 February 2012, 02:56 PM
سلام من نظر خوب دادم برا اینکه تو موضوعات مختلف گیتار بحث میکنین و برا من که تو گیتار نوازی متوسط م اطلاعات خوبی رو از دوستان تو انجمن گرفتم مرسی از همه ی بچه های تالار گیتار موفق باشین

Hessamadin
Wednesday 20 June 2012, 06:08 PM
سلام و خسته نباشید به همه اعضا مخصوصا کسانی که این تالار گذاشتن
من نمره خوب رو میدم چون توی اینترنت همچین تالار هایی پیدا نمیشه ولی ایشالله که عالی بشه

za2
Tuesday 28 August 2012, 08:05 AM
من به متوسط رای دادم چون گیتار سازی گسترده هست و مخاطبین زیادی داره و باید شلوغ تر از این حرف ها باشه بله من هم با نظر آقا امیر موافقم باید شلوغ تر باشه.You can see links before reply