PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی: اعلام وجودیت!!!

MonaLisa
Thursday 15 November 2007, 09:29 PM
سلام

میخواستم ببینم کسی از بچه های سایت وجود خارجی داره که ساز قشنگ آکوردئون رو امتحان کرده باشه ؟ حالا یا یه امتحان کوچولو یا بصورت حرفه ای ؟ لطفا هر کسی این کار رو کرده (لمسشم کردید اشکال نداره :bh) خواهشن بیان و تو این تاپیک اعلام وجودیت بکنن ...

مرسی

Hmd_N
Saturday 17 November 2007, 03:02 PM
من یدونه از دوستام آکاردئون داره یه چند باری دستم گرفتم باهاش زدم ! ساز خیلی نازیه ! صدای روحانی داره آرامش بخشه ! یه چیزایی ساده تونستم بزنم ولی در کل تکنیکای خاص خودشو داره که اونان که به زیباییه صدای آکاردئون که به دل میشینه کمک میکنن !

Majed
Sunday 18 November 2007, 09:17 AM
متاسفانه خود این سازها هم کم هستن..
چه برسه به نوازنده اونها...

من 2 3 بار دیدمش.. اما حتی لمسش هم نکردم...

اما صداش خیلی خفنههههههههههه...

akanani
Sunday 18 November 2007, 09:55 AM
والا گارفیلد جان صداشو که خیلی شنیدم شبها یک دوره گرد هست میاد در خیابان نزدیک منزل ما می زنه . ایندفه آمد می رم حتما لمسش می کنم احساسم را می گم :bh

m_abdi
Wednesday 5 November 2008, 05:19 PM
استاد من ساز تخصصیش آکاردئونه. اونم بصورت کاملا حرفه ای . من موندم چه جوری با اون دکمه های سیاه کوچک آکورد میگیره!
هفت هشتا هم آکاردئون داره. منم بعضی وقت ها یکیشونو بر میدارم میزنم. (هر دکمه ای که بدستم برسه !!!)
وقتی برش میدارم همش یاد فیلم سطان قلبها میفتم.
ولی استادم خیلی ماهره
در ضمن علم موسیقیشم فوق العاده بالاست.

violin-m
Wednesday 5 November 2008, 10:55 PM
آکاردئون واقعا" ساز فوق العاده ایه ولی متاسفانه خیلی کم به اون بها داده میشه من یک بار دستم گرفتم ولی نتونستم چیزی باهاش بزنم

rumour
Wednesday 10 June 2009, 06:11 PM
من زیاد دستم گرفتم(استادم درس میده) ولی سخته.همیشه میگه کسی که آکاردئون زده میتونه پیانو بزنه ولی بر عکسش نمیشه!صداش هم خیلی جالبه

Amirrelax
Wednesday 10 June 2009, 08:29 PM
منم دو سه باری دستم گرفتم ولی نتونستم چیزی بزنم واقعا ساز عالیه

HamedSedighi
Wednesday 10 June 2009, 10:06 PM
توی اصفهان بودم که داخل یک بازار که پشت مدرسه مادر شاه هست و نمیدونم اسمش چیه شخصی در حال نواختن بود آن هم سلطان قلب ها واقعا قشنگ می نواخت من مات و مبهوت نواختنش بودم و توی طاق های بازار صداش می پیچید منم مثل میخ گوش می کردم

به به

قوی زیبا
Friday 5 March 2010, 02:00 PM
Arckey
اسمش بازار هنره.

من یه بار از پشت شیشه لمسش کردم. خیلی دوست دارم دستم بگیرمش. هفته ی آینده حتما میرم مغازه ی ساز فروشی و از مغازه دار می خوام که یه ذره بده بزنم.

scofild
Friday 5 March 2010, 03:02 PM
دوستان کسی قیمته آکاردئون رو نداره ؟
من که تاحالا لمسش نکردم ، واسم جالبه ! شاید رفتم یکیشو خریدم !

schadmehr
Friday 5 March 2010, 04:23 PM
:39:
شرمنده اصلا تا حالا نديدمش!!!
ولي صداش خيلي قشنگه!!!!
:9:

HamedSedighi
Friday 5 March 2010, 04:24 PM
برداشتی که من دارم این است که وزن کلاویه هاش باید زیاد باشه .

persian girl
Friday 5 March 2010, 05:18 PM
یکی از دوستام اکاردئون میزنه منم هنوز اولاشم دارم دارم ازش یاد می گیرم

Acoustic
Friday 5 March 2010, 05:33 PM
سلام ...

آره اتفاقا یه سری و قتی سن و سالم کم بود فامیلمون یه آکوردئون داشت رنگشم قرمز بود ... بعد چند بار همینجوری گرفتم باهاش زدم و یه صدایی ازش درآوردم :دی خیلی جالب بود

rafighi
Thursday 1 July 2010, 09:16 AM
الان آکاردئون نو نمیشه پیدا کرد هرچی هم که باشه مال 20،30 ساله پیشه قیمتهاشم از 300 که باس کمتری دارن و زیاد هم بدرد نمی خرن شروع میشه و میره تا 800 تومتن و 900 تومان.
اما جدیدا یه سری آکاردئون های چینی تو بازار اومده که قیمت حدود 300،400 تومان دارند و زیاد هم به درد نمی خورن آخه شانسین یه موقع می بینی همون آکبندش صداش خرخر می کنه و از این قبیل مشکلات.

آکاردئون اگه آکبند خوبش رو بتونی پیدا کنی که چینی نباشی حدود 1،200،000 قیمتش هست.

در کل آکاردئون قسمت دست چپش خیلی مهمه برای کار حرفه ای و جدی حداقا باید 80 باس باشه وگرنه تو ادامه راه کم میاری

ast1356
Wednesday 15 May 2013, 05:25 PM
باسلام؛ آکاردئون یکی از سازهای خوش صدا با کلاویه هائی فوق العاده خوش دست. که قابلیت تغییر صدا از 2 الی 10 نوع رو داره و بعضی از مدلها که تعداد باس های بیشتری دارند امکان تغییر صدای باس ها به دو نوع وجود داره.
بعضی از اساتید آکاردئون 3 کلاویه از کل کلاویه ها رو به ربع پرده تغییر می دهند و آثار جالبی باهاش خلق می کنن جدیداً شرکت رولند یه سری آکاردئون به نام Vaccordion تولید کرده که دور و بر 15 میلیون قیمت دارند.
لینکی که براتون میذارم با صدای خواننده آذربایجانی به نام نامیک هست که ساز ملودی اصلی اثر با آکاردئون اجرا شده
You can see links before reply