PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : استاد محسن قاسمی سنجری

Hes_r
Saturday 16 December 2006, 11:46 AM
نوازنده و مدرس تار و سه تار, یکم ?روردین 1352 در خانواده ای هنرمند و هنر دوست در شهر تاریخی اص?هان چشم به جهان گشود.علاقه ی وا?ر وی به موسیقی و حمایت بیدریغ مادرش او را واداشت تا از اوان کودکی موسیقی را با نوازندگی تمبک نزد برادرش مرتضی آغاز نماید.سنجری ?ارغ التحصیل ازهنرستان و دانشکده موسیقی است و از محضر اساتیدی چون کیوان ساکت , داریوش طلایی , مسعود شعاری , ?رهاد ?خر الدینی , مصط?ی کمال پور تراب , کامبیز روشن روان ,... بهره های ?راوان برده است.

وی ضمن ?عالیت در عرصه آموزش به تالی? و پژوهش در زمینه موسیقی توجهی جدی دارد.چنانکه تاکنون از وی آثار موسیقی و مقاله های متعددی در نشریات موسیقی به چاپ رسیده است. او هم اینک اثری پژوهشی با عنوان موسیقی شادمانی با نظارت و راهنمایی دکتر حسن ریاحی در دست تالی? دارد که در آینده ی نزدیک منتشر خواهد شد. این رساله علاوه بر تحلیل موقعیت تاریخی و سیاسی و شرایط اجتماعی گذشته ایران به بررسی آداب , رسوم , نقش موسیقی , نمایش های شادی آور در امتزاج با زندگی مردم بویژه در جشن ها و شادمانی ها میپردازد. وی ا?زون بر ?عالیت های جمعی با گروه هایی چون سپهر و سروش و ... تصنی? و تولید قطعات موسیقی برای سازمان صدا و سیما را نیز در کارنامه خود دارد.آخرین ?عالیت وی تاسیس و سرپرستی گروه جوان موسیقی مهرآوا است.گروه مهرآوا اجرای آثار وی را در اولویت برنامه های بعدی خود قرار داده است.

قربان شما : حسام cheshm

mbsamani
Friday 25 October 2013, 08:03 AM
سلام حسام جان، میخواستم اطلاعاتی درباره آموزشگاه موسیقی" مهرآوا " که اخیرا شروع به فعالیت کرده و مدیر آموزشگاه نیز استاد محسن قاسمی سنجری هست اطلاعاتی بگیرم، خوشحال میشم کمکم کنید.مرسی.

اصفهان، سه راه سیمین ، ابتدای بلوار کشاورز ، نبش کوچه گلبرگ (107)،پلاک 4 - جنب مشاور املاک امین
تلفکس : 7759080 - همراه : 09131268005 + 09130231685
/You can see links before reply

floradin
Saturday 15 March 2014, 08:46 PM
سلام.من 3تار نوازی را نزد استاد قاسمی یاد گرفته ام و به جرات میتوانم بگویم که ایشان یکی از اساتید برتر هستند.من هرچه از موسیقی می دانم مدیون ابشان هستم.