PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظرخواهی برای بهترین قطعه چهار کتاب آموزشی روح الله خالقی

Mojtaba
Saturday 17 November 2007, 07:34 AM
ضمن خسته نباشید خدمت دوستان ویلنیست اینجا می خواهیم ببینیم دوستان در 4 تا کتاب آموزش ویلن که نوشته روح الله خالقی هست از کدوم قطعه بیشتر خوششون میومد و از کدوم قطعه متنفر بودن { البته تمام آهنگهای این 4 کتاب زیباست}

من عاشق رنگ اصفهان درویش خان که آخرین آهنگ کتاب 2 است هستم که واقعا زیباست و اسمش رنگ فقیروغنی است و از آهنگ رقص ژاله که اونم در کتاب 2 و رنگ افشاری که بازم ساخته درویش خان هست و در کتاب 3 است خیلی خوشم میاد
ولی از رنگ ماهوری که در اول کتاب 2 نوشته شده متنفرم شده بودم و اوایل تا یه مدت از دستگاه ماهور خوشم نمی آمد ولی بعدن دیگه هم عاشق ماهور شدم و هم با اون قطعه حال میکردم

akanani
Saturday 17 November 2007, 08:54 AM
من آهنگ سریال هزار دستان صفحه 50 کتاب دوم اثر مرتضی نی داود را دوست دارم و از آهنگی هم بعدم نمیاد .:ak

Hes_r
Saturday 17 November 2007, 02:46 PM
به نظر من همه آهنگاش خوبه

ولی یه آهنگی که یادمه اون موقع واقعا منو بهم ریخته بود اولین چهارمضرابش بود .

واقعا واسه یه نوازنده که اونقد کار کرده زدن اون سخته .

ولی واقعا برای اون سطح همه آهنگاش خوبه .

homa f
Sunday 18 November 2007, 10:15 AM
منم اینارو بیشتر دوستدارم
پیش درامد اصفهان از مرتضی نی داوود درس 86 از کتاب دوم و رقص شرقی (در ر کوچک)از موسی معروفی ازکتاب سوم درس 23 ورنگ آذربایحان از کتاب سوم ورقص راله از کتاب دومدرس 84.

چهارمضراب ساده صبا ازکتاب اول و رنگ افشاری (درویش خان)درس 47 از کتاب سوم هم خیلی خیلی بدم میاد

Hes_r
Sunday 18 November 2007, 03:09 PM
ای بابا چهار مضراب ساده کجاش زشته ؟؟

ولی واقعا برای شاگر در اون حد خیلی خیلی سخته .

من خودم به شخصه اولین بار که تونسته بوم کامل بزنمش کتاب 3 بودم .

ولی خوب آدم که یه کم زدیف بزنه براش راحت میشه دیگه .

homa f
Tuesday 20 November 2007, 01:16 PM
خوب آخه برای من که هم انگشت چهارمم ضعیف بود و هم 6تا چنگ رو بایه آرشه زدن، خیلی سخت بود. البته اولین درسی بود که 6تا چنگ رو با یه آرشه میزد و فکر کنم تنها درس از کتاب یک. به نظر من درسهای بعدی از اون راحت ترن.و اگه این درس آخرای کتاب یک باشه بهتر چون فکر نمی کنم کسی تو اون مقطع بتونه اونو خوب بزنه.

violon_malek
Wednesday 28 November 2007, 07:30 PM
سلام
من اوايل كتاب يك هستم و اون چهار مضراب را بيش ار 50 مرتبه زدم. چون استاد من واقعا سخت گيره.

Mojtaba
Wednesday 28 November 2007, 08:30 PM
سلام
من اوايل كتاب يك هستم و اون چهار مضراب را بيش ار 50 مرتبه زدم. چون استاد من واقعا سخت گيره.

بهترین کار رو انجام میدی و سعی کن قطعاتی که استادتون روش تاکید زیاد مثل چهارمضراب ساده را بیشتر تمرین کنی

موفق باشی

Hes_r
Wednesday 28 November 2007, 08:48 PM
آخر موفق شدی که کامل بزنی ؟؟؟؟

akanani
Thursday 29 November 2007, 09:08 AM
سلام

ار استادت درسته . انشاالله موفق می شی