PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : حضور استاد همایون خرم در آمل

Mojtaba
Tuesday 20 November 2007, 10:20 AM
قرار است روز جمعه 2/9/86 در شهر آمل کنسرتی بخاطر استاد خرم برگزار بشود وهمچنین خود استاد خرم نیز در این مراسم حضور دارند

واین بنده حقیر نیز جزو نوازندگان ویلن این برنامه هستم و خوشبختانه افتخار زیارت استاد نصیبمون شد من سعی میکنم عکس ویا فیلم های این کنسرتو تو سایت قرار بدم

akanani
Tuesday 20 November 2007, 11:01 AM
قرار است روز جمعه 2/9/86 در شهر آمل کنسرتی بخاطر استاد خرم برگزار بشود وهمچنین خود استاد خرم نیز در این مراسم حضور دارند

واین بنده حقیر نیز جزو نوازندگان ویلن این برنامه هستم و خوشبختانه افتخار زیارت استاد نصیبمون شد من سعی میکنم عکس ویا فیلم های این کنسرتو تو سایت قرار بدم

جناب مالاریا عزیز . والا پس افتخار آشنائی شما را من هم دارم . چون من الان دو سال هست که شاگرد استاد خرم هستم و قرار است من و چندی از شاگردانشون باهاشون بیایم . البته یکروزه . اگر حتما آمدنی شدم به شما خبر می دم که شما را زیارت کنم .

Mojtaba
Tuesday 20 November 2007, 11:32 AM
دمت گرم بابا ما خبر نداشتیم شما شاگرد استاد هستین والا من تا اونجایی که شنیدم مثل اینکه همراه استاد 3 نفر هستن پس شما هستین بابا این افتخاری هست برای ما که شما رو ببینیم

Hes_r
Tuesday 20 November 2007, 11:35 AM
جالبه

اون وقت نوازندگان رو بر چه اساسی انتخاب کردند ؟؟؟؟

Mojtaba
Tuesday 20 November 2007, 11:58 AM
نوازندهای ویلن که شاگرد خودش هستن و تار و سنتور تنبک و پیانو و کلارنیت از دوست های استادم هستن

Hes_r
Tuesday 20 November 2007, 12:08 PM
شما که میگی جز شاگردان استاد خرم نیستی .

homa f
Tuesday 20 November 2007, 12:19 PM
منم میتونم بیام؟
کسی می دونه میشه بلیت تهیه کرد یانه؟

Mojtaba
Tuesday 20 November 2007, 01:43 PM
شما که میگی جز شاگردان استاد خرم نیستی .

نه حسام جان منظورم اینه که نوازندهای ویلن شاگردهای استاد خودم یعنی آقای اباذری هستند

Mojtaba
Tuesday 20 November 2007, 01:47 PM
منم میتونم بیام؟
کسی می دونه میشه بلیت تهیه کرد یانه؟

کنسرت قراره در 3 سانس برگزار بشه وسانس آخر استاد با همراهانش تشریف میارن

و سانس آخر بلیط فروشی نیست و فقط دعوتی ها هستن و در 2 سانس قبل بلیط فروشی هست

Hes_r
Tuesday 20 November 2007, 07:11 PM
چه کسانی جز دعوتی ها هستن و کیا اون ها رو دعوت میکنن |؟

akanani
Wednesday 21 November 2007, 10:04 AM
دمت گرم بابا ما خبر نداشتیم شما شاگرد استاد هستین والا من تا اونجایی که شنیدم مثل اینکه همراه استاد 3 نفر هستن پس شما هستین بابا این افتخاری هست برای ما که شما رو ببینیم

والا مالاریا جان شما مثل اینکه اطلاعاتت از من بیشتره . من نشنیدم استاد بگه سه نفر با خودم می برم . ولی اگر افتخار اینو داشته باشم با ایشان میام . ولی می دانم یکی که ثابت هست و میاد آقای شهرکی است . :ak

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 11:15 AM
پس بابک شهرکی هم میاد کارش خیلی درسته

اکانانی جان حتما ردیف کن بیا. راستی اسمت رو میشه بگی ؟

akanani
Wednesday 21 November 2007, 11:19 AM
پس بابک شهرکی هم میاد کارش خیلی درسته

اکانانی جان حتما ردیف کن بیا. راستی اسمت رو میشه بگی ؟

منم اسمم علی کنعانی کاشانی است ولی استاد منو به اسم علی کاشانی می شناسه

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 11:22 AM
علی جان حتما بیا در ضمن سلام من رو به استاد برسون و بگو بی صبرانه منتظر دیدنشون هستم

Hes_r
Wednesday 21 November 2007, 01:51 PM
مالاریا جان قراره چه اثری رو اجرا کنید در کنسرتتون ؟

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 02:01 PM
یک نفس ای پیک سحری . درد و عشق انتظار . کوی بلاکشان و در بین اینها تک نوازیهایی هم است که تار سنتور ویلن اجرا میکنن

حسام جون میایی کنسرت ؟

Hes_r
Wednesday 21 November 2007, 02:11 PM
شما کدومش رو هستی تو گروه ؟؟؟

پیک سحری اگه اشتباه نکنم تو کتاب آوای مهر استاد خرم هم هست .

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 02:56 PM
همشو هستم تو گروه البته تکنوازی ندارم چون یه اسدالله ملک داریم تو گروهمون اون تکنوازی میکنه از شاگردهای استادم بود ولی الان خودش تدریس میکنه

hichnafar
Wednesday 21 November 2007, 07:55 PM
اگر امکانش هست فیلم قسمت هایی ازکنسرتتون رودرسایت بگذارید .
چه اساتیدی درسایت داریم وخبرنداشتم !
موفق باشید .

akanani
Thursday 22 November 2007, 07:59 AM
علی جان حتما بیا در ضمن سلام من رو به استاد برسون و بگو بی صبرانه منتظر دیدنشون هستم

خدائی مالاریا جان تو اطلاعاتت از من بشتر در زمینه برنامه آقای خرم . والا اگر ایشان امر کنه من در خدمتشون میام راستی اسم شما چیه ؟؟ که من اگر آمدم بشناسمت ؟ :ak

Mojtaba
Thursday 22 November 2007, 08:22 AM
خدائی مالاریا جان تو اطلاعاتت از من بشتر در زمینه برنامه آقای خرم . والا اگر ایشان امر کنه من در خدمتشون میام راستی اسم شما چیه ؟؟ که من اگر آمدم بشناسمت ؟ :ak

کوچیکت مجتبی جواهری هستم

akanani
Thursday 22 November 2007, 09:04 AM
کوچیکت مجتبی جواهری هستم

مجتبی جان ایشاالله که بتوانم زیارتت کنم :ak

Mojtaba
Thursday 22 November 2007, 09:30 AM
علی جان شاید استاد خرم منو بشناسن چون من چند وقت پیش قبل از اینکه پیش این استادم برم می خواستم پیش استاد خرم برم چند بار با ایشون تماس گرفتم ولی ایشون گفتند که شاگرد شهرستانی قبول نمی کنن راسته علی جان

akanani
Thursday 22 November 2007, 09:36 AM
علی جان شاید استاد خرم منو بشناسن چون من چند وقت پیش قبل از اینکه پیش این استادم برم می خواستم پیش استاد خرم برم چند بار با ایشون تماس گرفتم ولی ایشون گفتند که شاگرد شهرستانی قبول نمی کنن راسته علی جان

نه عزیزم شما باید با رئیس دفتر ایشان آقای وکیلی تماس بگیرین ایشان برنامه هاشون می دانند . ایشان کار هماهنگی شاگردانشان را انجام می دهند . اصلا خود استاد هیچوقت تلفن جواب نمی ده . اگر خواستی بگو من شماره آقای وکیلی را بهت بدم با اشان حرف بزن :ak

Mojtaba
Thursday 22 November 2007, 09:59 AM
پس بگو می گفت من استاد خرم نیستم ولی صداش خیلی شبیهش بود

من شماره همون فکر کنم دفترش و دارم

akanani
Thursday 22 November 2007, 08:42 PM
به هر حال مجتبی جان امری بود در خدمتیم :ak

Mojtaba
Saturday 24 November 2007, 04:59 PM
استاد خرم قرار بود دیروز در کنسرتی که فقط بخاطر او بود حضور یابند ولی متاسفانه درست شب کنسرت اطلاع دادند که به آمل نمی ایند و من نمی تونم بگم چرا ایشون نیامدند آمل چون واقعا برای من سخت که بخوام اون حرفها رو بزنم و می ترسم که علی جان که شاگرد ایشون هستند ناراحت بشن فقط بگم استاد نباید پاسخ این همه تمرین کردن بچه ها رو که تا دیر وقت میشستن تمرین می کردن و آرزوی دیدن ایشون رو داشتن این جوری میدادن:f

Hes_r
Saturday 24 November 2007, 10:49 PM
مگه اتفاقی برای آقای خرم افتاده ؟؟؟ یا به دلایل دیگه ای بوده ؟؟

Mojtaba
Sunday 25 November 2007, 06:01 AM
مگه اتفاقی برای آقای خرم افتاده ؟؟؟ یا به دلایل دیگه ای بوده ؟؟

نه حسام جون استاد در سلامتی کامل به سر میبره به دلایل شخصی نیامد

از شما می خوام اگه امکان داره این تایپیک رو کلا حذف کنی

akanani
Sunday 25 November 2007, 06:59 AM
نه حسام جون استاد در سلامتی کامل به سر میبره به دلایل شخصی نیامد

از شما می خوام اگه امکان داره این تایپیک رو کلا حذف کنی

والا مجتبی جان منم شک شدم که ایشان نیامدن . ولی از شاگردان نزدیکشون اطلاع پیدا کردم به خاطر راه نیامدند . یعنی به خاطر بارندگی برف در جاده . راست و دروغش را نمی دانم این بوده یا نه . ولی می گم من جزو همراهانشون نبودم ولی الباقی 3 نفر آقایانی که قرار بیان به من اینطوری گفتن . :ak

akanani
Sunday 25 November 2007, 10:02 AM
راستی مجتبی جان شما درباره استاد همایون خرم هر گونه انتقاد و پیشنهادی که می خواهی می توانی بدهی من فقط شاگرد ایشان هستم چرا باید نارحت بشم .
ولی دلایل نیامدن ایشان به این سفر را شما می توانید از مسئول دفترشان بپرسین .

در ضمن شما به حسام جان گفتید این تاپیک پاک شود . با اجازه همگی من این تاپیک را قفل می کنم . دوستانی که مایلند بدانند که چرا استاد به آن مجلس نیامدند می توانند از دفتر ایشان سئوال کنن

با تشکر - تاپیک قفل

:ak