PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آثار بزرگان ویلن ( ایرانی )

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 02:49 PM
در این تایپیک سعی می کنم اثرهای زیبایی از پرویز یاحقی یا بدیعی . ملک بذارم

خواهشا دوستانی این جور آهنگها دارن بذارن تو سایت

You can see links before reply

این برنامه تکنوازان است که با ویلن پرویز یاحقی تار فرهنگ شریف و تنبک جهانگیر ملک می باشد

این قطعه ای است از شروع چهارمضراب اصفهان در آلبوم رازونیاز پرویز یاحقی با تار شهناز

Mojtaba
Wednesday 21 November 2007, 08:23 PM
اثری از استاد تجویدی در جوانی دستگاه چهارگاه

Mojtaba
Saturday 24 November 2007, 07:38 PM
یک اثر میذارم از استاد پایور که به نظره من برای تنهایی آدم خیلی خوبه شاید شنیده باشین

آهنگ فریبا

Mojtaba
Sunday 25 November 2007, 06:35 AM
این آهنگ رو شاید همه شنیده باشن ولی میذاریم برای اون یه نفری که نشنیده

آهنگ گفتگو ویلن صبا و سنتور پایور

4مضراب ابوعطا با ویلن صبا

*nvidia*
Monday 21 July 2008, 03:48 PM
بهانه-بداهه نوازی استاد پرویز یاحقی در شور-بسیار زیبا (You can see links before reply)

*nvidia*
Tuesday 22 July 2008, 01:25 PM
عطر شراب-بداهه نوازی استاد پرویز یاحقی-شور-بسیار زیبا (You can see links before reply)

*nvidia*
Tuesday 22 July 2008, 03:43 PM
غریبانه-بداهه نوازی استاد پرویز یاحقی در شور -بسیار زیبا (You can see links before reply)

*nvidia*
Tuesday 22 July 2008, 04:09 PM
بداهه نوازی استاد حبیب الله بدیعی در ماهور- بسیار زیبا (You can see links before reply)

arian
Tuesday 22 July 2008, 04:26 PM
حسين خان ممنون و تشكر ، براي اين همه زحمت شما فقط زدن كليد تشكر كم بود اجراي بديعي در ماهور را دارم گوش ميكنم و به شما درود ميفرستم

*nvidia*
Tuesday 22 July 2008, 04:29 PM
تکنوازان605-اسدالله ملک-جلیل شهناز- جهانگیرملک-مایه ی بیات ترک (You can see links before reply)

Mojtaba
Tuesday 22 July 2008, 05:09 PM
حسین جان دمت گرم دستت درد نکنه اتفاقا من دنبال آهنگ با کیفیت بالا یاحقی که اسمش عطر شراب هست خیلی بودم چون خودم داشتم کیفیتش خیلی خوب نبود

راستی اگه از حبیب الله بدیعی کار با حالی داری بزار

*nvidia*
Tuesday 22 July 2008, 09:28 PM
مرسی از ابراز محبت دوستان
متاسفانه چون من از اینترنت dial up استفاده می کنم نمی تونم فایل ها ی با کیفیت بالا را برایتان آپلود کنم.اما سعی می کنم تا حد ممکن کیفیت ها بالا باشه.
در مورد سخن جنابmalaria حتما اگر اثری پیدا کردم برای دانلود میزارم.

*nvidia*
Wednesday 23 July 2008, 02:34 PM
آوازی بسیار زیبا با همکاری اساتید اسدالله ملک و ایرج (You can see links before reply)

*nvidia*
Wednesday 23 July 2008, 02:45 PM
قطعه ی کاروان ساخته ی استاد ابوالحسن صبا با اجرای استاد رحمت الله بدیعی (You can see links before reply)

*nvidia*
Wednesday 23 July 2008, 03:17 PM
قطعه ی لوکوموتیو ساخته ی بی نظیر و بسیار شنیدنی استاد حسین تهرانی نوازنده ی تمبک (You can see links before reply)

استاد حسین تهرانی بهترین نوازنده ی تنبک ایران در این قطعه خود را همانند شخصی که در داخل قطار قرار دارد فرض کرده اند و به این ترتیب صداهای قطار را هنگام شروع حرکت وعبور از روی پل ها و هنگام ورود و خروج به تونل و در آخر ایستادن قطار را با تمبک خود اجرا کرده اند.
این قطعه واقعا اثری بی نظیر در تاریخ تمبک نوازی بوده و خواهد بود.
امیدوارم که دانلود این اثر را از دست ندهید.

*nvidia*
Thursday 24 July 2008, 09:23 AM
دوستان عزیز نت آهنگی لطفا قطعات را دانلود کنید و نظرات خودتون را اعلام کنید.

*nvidia*
Thursday 24 July 2008, 09:51 AM
گلهای تازه شماره ی 39-با اجرای اسدالله ملک(ویولن)- ایرج(آواز)-منصور صارمی(سنتور)-تمبک(جهانگیر ملک) (You can see links before reply)

لازم به ذکر است استاد اسدالله ملک قطعه ی معروف و بسیار زیبای گریه ی لیلی شان را در این برنامه اجرا میکنند.
آواز بی نظیر استاد ایرج هم واقعا شنیدنی است.

Mojtaba
Thursday 24 July 2008, 01:39 PM
سلام حسین جان بابت آهنگهایی که میزاری باید بگم که اینجا بچه ها در این زمینه ها خیلی کم لطف هستند منم قبلا مثل شما آهنگ خیلی زیاد میزاشتم برای همین من تصمیم دیگه چیزی آپلود نکنم در صورتی که میتونستن یک چیزهایی گیر بیارن که جزو زیر خاکیها به حساب میومد

*nvidia*
Thursday 24 July 2008, 02:15 PM
سلام حسین جان بابت آهنگهایی که میزاری باید بگم که اینجا بچه ها در این زمینه ها خیلی کم لطف هستند منم قبلا مثل شما آهنگ خیلی زیاد میزاشتم برای همین من تصمیم دیگه چیزی آپلود نکنم در صورتی که میتونستن یک چیزهایی گیر بیارن که جزو زیر خاکیها به حساب میومد
من هم واقعا متاسف هستم.نه به خاطر اینکه خودم این قطعه ها میزارم و زیاد استقبالی نمیشه بلکه بخاطر کم لطفی دوستان به همه ی افرادی که اقدام به گذاشتن آثار موسیقایی در سایت می کنند.
شاید هم این آواز ها و قطعات از نظر دوستان ارزش دانلود رو نداره.
فکر می کنم که من هم باید راه شما را پیش بگیرم مجتبی جان

Hmd_N
Saturday 26 July 2008, 12:14 AM
من به شخصه شرمندم اگه تا الان چیزی ننوشتم

من تقریبا تمام قطعاتی رو که گذاشتین رو دانلود کردم و بسیار لذت بردم.

از دوستان عزیز دیگه هم که میان و قطعات رو دانلود میکنن می خوام که حداقل یه نظره هر چند کوتاه هم شده بزارن تا انگیزه ای باشه واسه دوستان زحمت کش که ای ن قطعات رو میزارن تا با انگیزه ی بیشتر به کاراشون ادامه بدن و ما لذت ببریم.

بازم ممنون

arian
Saturday 26 July 2008, 07:37 AM
من هم واقعا متاسف هستم.نه به خاطر اینکه خودم این قطعه ها میزارم و زیاد استقبالی نمیشه بلکه بخاطر کم لطفی دوستان به همه ی افرادی که اقدام به گذاشتن آثار موسیقایی در سایت می کنند.
شاید هم این آواز ها و قطعات از نظر دوستان ارزش دانلود رو نداره.
فکر می کنم که من هم باید راه شما را پیش بگیرم مجتبی جان

جناب حسين خان و مجتبي خان عزيز
چرا استقبال نميشه ، من هم تمام موارد را دانلود كده ام و مكرر توي كامپيوتر دارم گوش ميكنم . خودم هم بذاي اين بخش فراوان برنامه دارم. يك كمي بيشتر فرصت بدهيد.
به قولي :تونيكي ميكن و در دجله انداز كه ايزد در بيابانت دهد باز
ما معمولا كاري ميكنيم كه دوست داريم . شما هم از اين طريق به دوستان محبت داشته باشيد ،من قول ميدهم كه بالاخره جواب خواهد داد و ساير دوستان هم كمك خواهند كرد .البته تعدادي از دوستان در بخش هاي ديگه بسيار فعالند ولي توي اين بخش ها كمي ضعيفترند .

*nvidia*
Saturday 26 July 2008, 10:04 AM
قطعه ی ساحت هستی از آلبوم شمع وفای استاد رحمت الله بدیعی (You can see links before reply .html)

*nvidia*
Saturday 26 July 2008, 10:12 AM
یک شاخه گل:برنامه ی شماره ی 406-باحضور اساتید:ایرج(ایرج)-پرویز یاحقی(ویولن)-فرهنگ شریف(تار)-بسیار زیبا (You can see links before reply)

*nvidia*
Saturday 26 July 2008, 11:21 AM
آواز بسیار زیبای استاد اکبر گلپایگانی((گلپا)) با همراهی ویولن اسدالله ملک (You can see links before reply)

بخشی از شعر این آواز:
عجب عمرا حروم شد چه دور از هم تموم شد چه خاطرات شیرینی که موند و نا تموم شد
حالا روزگار پاییز و بهار میگذره خبر ندارای جز سپیدی موی تیرمون انگار که سحر نداری

استاد اسدالله ملک استاد گلپا

پیشنهاد می کنم دانلود این اثر زیبا را از دست ندهید.واقعا در این آواز بر اثر ترکیب صدای شش دانگ استاد گلپا و ساز دلنشین استاد اسدالله ملک حس عجبیبی به شنونده منتقل می شه.
به یاد تمام اساتید :ملک-یاحقی-بدیعی-تجویدی-شهناز-شریف-خرم-خالقی-صبا-ایرج و.............

E_h_s_a_n
Sunday 27 July 2008, 10:05 AM
سلام دوستان
واقعا ممنونم از این همه زحمت که میکشید. نمیدونم چه جوری تشکر کنم
همه رو دانلود کردم و لذت بردم

*nvidia*
Sunday 27 July 2008, 04:03 PM
دانلود آوازی زیبا با همکاری استاد گلپا(آواز) و استاد مرتضی خان محجوبی(پیانو) (You can see links before reply)

این آواز به گفته ی استادگلپا بهترین آوازی است که ایشان اجرا کرده اند.

Mojtaba
Sunday 27 July 2008, 04:27 PM
ببینم کسی نوازنده ویلن این آهنگ رو میشناسه ؟

*nvidia*
Sunday 27 July 2008, 06:21 PM
مرسی مجتبی جان واقعا زیبا بود .
در مورد نوازنده هم دقیقا مطمئن نیستم
شاید استاد پرویز یاحقی

*nvidia*
Sunday 27 July 2008, 07:30 PM
مجتبی جان
من یک نظر دادم حالا فرصت می دم به بقیه ی دوستان
اگر دوستان هم نتونستند.
من نظر دوم خودم رو می دم

E_h_s_a_n
Sunday 27 July 2008, 11:14 PM
ببینم کسی نوازنده ویلن این آهنگ رو میشناسه ؟

سلام گوش دادم خیلی زیبا بود
منم فکر میکنم استاد یاحقی باشه

Mojtaba
Monday 28 July 2008, 08:03 AM
سلام گوش دادم خیلی زیبا بود
منم فکر میکنم استاد یاحقی باشه

مرسی احسان جان صبر کن تا بقیه بچه ها هم نظرشون رو بگن بعدش من میگم کی هست

Hmd_N
Tuesday 29 July 2008, 12:07 AM
مرسي مجتبي جان خيلي عالي بود

والا نميدونم دقيق، تکنيکاي استاد ياحقي اجرا ميشه ولي بازم شک دارم که خود ايشون باشن ! شايدم استاد بديعي !؟!

Mojtaba
Tuesday 29 July 2008, 08:10 AM
سلام من لینک کارهای ویلن رو که قبلا در تاپیکهای جداگانه زده بودم در اینجا قرار میدم

You can see links before reply برنامه تکنوازان شماره 572 ویلن اسدالله ملک و سنتور نجاهی و ضرب فرهمند دستگاه اصفهان من این آهنگ رو تا الان 100 بار بیشتر گوش کردم

You can see links before reply برنامه گلبرگ با هنرنمایی حمیرا و ویلن اسدالله ملک در دستگاه دشتی چهار مضرابشو حتما گوش کنید

و اما یک کار جدید با ویلن پرویز یاحقی و تار فرهنگ شریف در دستگاه ابوعطا در این آهنگ ابتدا یاحقی گوشه هایی از آهنگ سراب آرزو رو میزنه بعد شرو به بداهه نوازی میکنند و من عاشق این آهنگ هستم خصوصا چهارمضرابش

اگه گوش نکردی تا الان نصف عمرت بر فناست

*nvidia*
Tuesday 29 July 2008, 11:33 AM
مرسی مجتبی جان
اتفاقا من هم می خواستم بگم که اگر وقت داری آهنگ هایی را که قبلا گذاشتی دوباره آپلود کنی که خوشبختانه خودت انجام دادی.
مرسی.منتظر آپلود های بعدی هم هستیم.

*nvidia*
Tuesday 29 July 2008, 11:41 AM
چند سوال اساسی
دلیل استقبال نه چندان زیاد کاربران از این تاپیک چیست؟
مدیر بخش دانلود کیه؟ کجاست؟چی کار میکنه؟
مدیران کجا هستند(البته به غیر از حمید جان که واقعا لطف دارند به این تاپیک)
رئیس سایت کجاست؟
چرا این تاپیک مهم اعلام نمیشه؟
من مطمئن هستم که اگر توجهات به این تاپیک بیشتر بشه این تاپیک می تونه آرشیو نسبتا جامعی برای موسیقی ایرانی باشه.

Mojtaba
Tuesday 29 July 2008, 02:08 PM
حسین جان اصلا مدیر بخش دانلود نداریم

منم واقعا تعجب میکنم چرا کسی از اینجا استقبال نمیکنه زیاد جاهای دیگه برای اینجور کارها سرودست میشکونند منم از مدیر سایت میخوام یک توجهی به این قسمت بکنه

Mojtaba
Tuesday 29 July 2008, 10:38 PM
فکر میکنم باید دیگه خودم بگم چه کسی ویلن اون آهنگ سگاه رو زده چون کسی دیگه ای نمونده که بخواد بیاد نظر بده

اون نفر کسی هست که آرشه خیلی نرم میکشه . ویبراسیون و قلیسه های بسیار بجا میزنه مثل ثانیه 37 تا 1:00
از تکتیه های نرم و شمرده استفاده میکنه . از آرشه های کنده زیاد استفاده میکنه . دیگه فکر کنم فهمیدد چه کسی میتونه باشه کسی نیست جز ......... استاد حبیب الله بدیعی

دوستان گفته بودند ویلن این آهنگ رو استاد یاحقی میزنند ولی باید بگم که یکی از ویژگی های بارز برای تشخیص ساز استاد یاحقی ویبراسیون هایی هست که ایشون می دهند

E_h_s_a_n
Wednesday 30 July 2008, 01:02 AM
سلام من لینک کارهای ویلن رو که قبلا در تاپیکهای جداگانه زده بودم در اینجا قرار میدم

You can see links before replyبرنامه تکنوازان شماره 182:ویلن حبیب الله بدیعی و تار فرهنگ شریف دستگاه افشاری

You can see links before reply برنامه تکنوازان شماره 572 ویلن اسدالله ملک و سنتور نجاهی و ضرب فرهمند دستگاه اصفهان من این آهنگ رو تا الان 100 بار بیشتر گوش کردم

You can see links before reply برنامه گلبرگ با هنرنمایی حمیرا و ویلن اسدالله ملک در دستگاه دشتی چهار مضرابشو حتما گوش کنید

و اما یک کار جدید با ویلن پرویز یاحقی و تار فرهنگ شریف در دستگاه ابوعطا در این آهنگ ابتدا یاحقی گوشه هایی از آهنگ سراب آرزو رو میزنه بعد شرو به بداهه نوازی میکنند و من عاشق این آهنگ هستم خصوصا چهارمضرابش

اگه گوش نکردی تا الان نصف عمرت بر فناست

بازم ممنون
همرو دانلود کردم

*nvidia*
Wednesday 30 July 2008, 03:02 PM
مرسی مجتبی جان
تشخیص من هم بعد از پرویز یا حقی حبیب الله بدیعی بود.(یک مقدار سبک این دو استاد شبیه به هم هست)
اگر باز هم از حبیب الله بدیعی قطعه ای داری آپلود کن.
خیلی ممنون میشم.

*nvidia*
Wednesday 30 July 2008, 03:51 PM
آرامش_بداهه نوازی استاد پرویز یاحقی در دشتی_بسیار زیبا (You can see links before reply)

Mojtaba
Wednesday 30 July 2008, 03:52 PM
مرسی مجتبی جان
تشخیص من هم بعد از پرویز یا حقی حبیب الله بدیعی بود.(یک مقدار سبک این دو استاد شبیه به هم هست)
اگر باز هم از حبیب الله بدیعی قطعه ای داری آپلود کن.
خیلی ممنون میشم.

<P>حسین جان باید بگم که فاصله ی بین سبک نوازندگی حبیب الله بدیعی و پرویز یاحقی خیلی هست منظورم این نیست که یکی قویتر هست یکی ضعیفتر&nbsp; منظورم این هست&nbsp; چون هر کدوم سبک جدا گانه دارن تشخیص اینکه یاحقی داره ساز میزنه یا بدیعی یا ملک خیلی ساده هست به شما توصیه میکنم برای اینکه بتونی به فهمی که چه کسی داره ساز میزنه اول آهنگهای اون نوازنده رو زیاد گوش کن و دوم اینکه سعی کن مثل اونا ساز بزنی مطمئن باش اگه اینکار ها رو بکنی بعد چند وقت چشم بسته میفهمی که چه کسی داره ساز میزنه درست مثل زمانی که میخوای دستگاه هار و تشخیص بدی </P>
<P>&nbsp;</P>
<P>در مورد تکنوازی های استاد بدیعی هم باید بگم چشم ماشا الله قطعات زیاد هست ولی اگه حجم آهنگ پا بده چشم در خدمتتون قرار میدم</P>

*nvidia*
Wednesday 30 July 2008, 04:01 PM
<P>حسین جان باید بگم که فاصله ی بین سبک نوازندگی حبیب الله بدیعی و پرویز یاحقی خیلی هست منظورم این نیست که یکی قویتر هست یکی ضعیفتر&nbsp; منظورم این هست&nbsp; چون هر کدوم سبک جدا گانه دارن تشخیص اینکه یاحقی داره ساز میزنه یا بدیعی یا ملک خیلی ساده هست به شما توصیه میکنم برای اینکه بتونی به فهمی که چه کسی داره ساز میزنه اول آهنگهای اون نوازنده رو زیاد گوش کن و دوم اینکه سعی کن مثل اونا ساز بزنی مطمئن باش اگه اینکار ها رو بکنی بعد چند وقت چشم بسته میفهمی که چه کسی داره ساز میزنه درست مثل زمانی که میخوای دستگاه هار و تشخیص بدی </P>
<P>&nbsp;</P>
<P>در مورد تکنوازی های استاد بدیعی هم باید بگم چشم ماشا الله قطعات زیاد هست ولی اگه حجم آهنگ پا بده چشم در خدمتتون قرار میدم</P>

کاملا درست میگی مجتبی جان
اما به نظر من در بعضی از قطعه ها واقعا شبیه هم نوازندگی میکنند.
در مورد تکنوازی ها هم می تونی با برنامه یmp3 resizer حجم mp3ها رو کم کنی.
ممنون

*nvidia*
Wednesday 30 July 2008, 09:50 PM
قطعه ای از استاد حبیب الله بدیعی این بار با خوانندگی این استاد ارجمند (You can see links before reply)

با شنیدن این قطعه شما متوجه می شوید که استاد حبیب الله بدیعی علاوه بر اینکه نوازنده ای بسیار قهار و ماهر بودند از صدای خوبی نیز برخوردار بودند.
حتما دانلود کنید.

از دوستان گرامی هم خواهش می کنم در صورت دانلود هر قطعه ای نظر خودشونو اعلام کنند.
من امروز که آمار دانلود ها را نگاه می کردم بعضی از قطعه ها بیش از 15 بار دانلود شده اند در صورتی که فقط 4 یا 5 نفر هستند که نظراتشونو اعلام می کنند.
با این وضع فعلا ادامه آپلود ها منطقی به نظر نمی رسه.(قصد کلاس گذاشتن نداریم نه من ونه آقا مجتبی).
باید یک تغییری در این تاپیک و رفتار های اعضا بشه.

Mojtaba
Wednesday 30 July 2008, 11:10 PM

حسین جان مجبور میکنه که ما هم دست به کار بشیم
من هم یک آهنگ از استاد حبیب الله بدیعی میزارم براتون ولی این دفعه هم خودش ساز میزنه و هم میخونه در دستگاه اصفهان وقتی که این آهنگ رو دو سال پیش شنیدم چون اولین بار بود من صدای استاد حبیب الله بدیعی رو میشنیدم نزدیک بود گریه ام در بیاد چون من علاقه و وابستگی شدیدی به ایشون دارم

بهتهر یکم در مورد استاد بدیعی صحبت کنیم من خیلی از ایشون تعریفات خوبی شنیدم چه در مورد سازشون و چه در مورد اخلاقیات ایشون و آدم فوق العاده خوش برخوردی بودند و این شاید براتون جالب باشه که تمام آثار ایشون که الان به صورت کاست در آمده و نام اون برگ سبز که در 7 کاست هست کارهای خصوصی ایشون هست که بعد از فوت ایشون خانواده استاد تمام کارهای ایشون رو میفروشند به غیر از ساز ایشون رو
به خاطر همین موضوع یک سری افراد سود جو بعضی از آثار ایشون رو دارند به قیمتهای بسیار بالا میفروشند مثلا یکی از دوستان من می خواست یکی از آثار ایشون رو بخره اون طرف 100 هزار تومن قیمت گذاشته بود متاسفانه الان وضعیت این جوری هست خیلی از شاهکارهای ایشون دست اینجور افراد هست

arian
Thursday 31 July 2008, 10:14 AM
بنده به سهم خودم باز هم از حسين خان و مجتبي عزيز مكرر تشكر مي كنم .
قطعاتي كه شما لطف ميفرماييد مكرر دانلود مي شود . تاپيك 367 بار نمايش داده شده ، پست هاي زده شده بالاي 40 تاست . پس تاپيك موفق بوده و به خواسته هاش تا حدودي رسيده . فقط مشاركت ساير دوستان كم است . كه متاسفانه اين عدم مشاركت در تاپيك ها داره به يك فرهنگ تبديل ميشه . من هم تا حالا نفهميدم دوستاني كه اين همه محبت دارند تاپيك ها رو ميخونند و دانلود مي كنند چرا كمتر پست مي زنند ولي به زودي من هم كارهايي استثنايي را به اين بخش اضافه ميكنم .
حسين خان ، قطعه اي با صداي بديعي را گوش كردم جالب بود و زيبا .ممنون
مجتبي خان صداي حبيب ا... بديعي هم زيباست .

خدا رحمت كنه ايشون و تمامي هنرمندان موسيقي كشور را .

akanani
Thursday 31 July 2008, 10:36 AM

من هم یک آهنگ از استاد بدیعی میزارم براتون ولی این دفعه هم خودش ساز میزنه و هم میخونه در دستگاه اصفهان وقتی که این آهنگ رو دو سال پیش شنیدم چون اولین بار بود من صدای استاد بدیعی رو میشنیدم نزدیک بود گریه ام در بیاد چون من علاقه و وابستگی شدیدی به ایشون دارم

بهتهر یکم در مورد استاد بدیعی صحبت کنیم من خیلی از ایشون تعریفات خوبی شنیدم چه در مورد سازشون و چه در مورد اخلاقیات ایشون و آدم فوق العاده خوش برخوردی بودند و این شاید براتون جالب باشه که تمام آثار ایشون که الان به صورت کاست در آمده و نام اون برگ سبز که در 7 کاست هست کارهای خصوصی ایشون هست که بعد از فوت ایشون خانواده استاد تمام کارهای ایشون رو میفروشند به غیر از ساز ایشون رو
به خاطر همین موضوع یک سری افراد سود جو بعضی از آثار ایشون رو دارند به قیمتهای بسیار بالا میفروشند مثلا یکی از دوستان من می خواست یکی از آثار ایشون رو بخره اون طرف 100 هزار تومن قیمت گذاشته بود متاسفانه الان وضعیت این جوری هست خیلی از شاهکارهای ایشون دست اینجور افراد هست

مجتبی جان باز هم تشکر از تاپیکهای خوبت در بخش ویالن

arian
Thursday 31 July 2008, 01:17 PM
تعدادي از كارهايي بوده كه مربوط به ويولن نوازندگان است و قبلا در تاپيك ها گذاشته بودم:

Mojtaba
Thursday 31 July 2008, 03:16 PM
مجتبي خان صداي رحمت ا... بديعي هم زيباست .

.

آرین جان من صدای حبیب الله بدیعی رو گذاشتم نه رحمت الله بدیعی

*nvidia*
Thursday 31 July 2008, 04:25 PM
تعدادي از كارهايي بوده كه مربوط به ويولن نوازندگان است و قبلا در تاپيك ها گذاشته بودم:
آرین جان دستت درد نکنه امیدوارم این تاپیک بتونه جایگاه واقعی خودشو پیدا کنه با همکاری شما عزیزان
اگه می شه یک بار دیگه لینک ها رو چک کن
فقط اگر در مورد این قطعات توضیحی مختصری هم می دادی عالی میشد.

*nvidia*
Thursday 31 July 2008, 04:39 PM

من هم یک آهنگ از استاد حبیب الله بدیعی میزارم براتون ولی این دفعه هم خودش ساز میزنه و هم میخونه در دستگاه اصفهان وقتی که این آهنگ رو دو سال پیش شنیدم چون اولین بار بود من صدای استاد حبیب الله بدیعی رو میشنیدم نزدیک بود گریه ام در بیاد چون من علاقه و وابستگی شدیدی به ایشون دارم

واقعا زیبا بود آقا مجتبی
واقعا موسیقی ما مثل انسانی می مونه که همه ی اندام حیاتی بدنش دچار بیماری هست و اگر برای علاج این بیماری کاری صورت نگیره به تدریج حیات خودشو از دست میده.البته درسته که موسیقی ما بسیار غنی و پر بار هست اما همین افراد سود جو با گران فروشی آثار مفاخر موسیقی ایران باعث انزوای این موسیقی شده اند(البته نقش ناشران و اساتید موسیقی هم در این انزوا انکار ناپذیر است) .تو کشور ما با500تومان میشه هر نوع سی دی که آدم اراده بکنه خرید.اما آیا برای خرید آثار فاخر موسیقی ایران10 برابر این مقدار هم کافی است؟
به نظر من مشکل اصلی از صدا و سیما هست که با این آرشیو عظیمی که داره هیچ قدمی در راه اعتلا و ترویج موسیقی ملی بر نمیداره.

arian
Thursday 31 July 2008, 04:49 PM
آرین جان دستت درد نکنه امیدوارم این تاپیک بتونه جایگاه واقعی خودشو پیدا کنه با همکاری شما عزیزان
اگه می شه یک بار دیگه لینک ها رو چک کن
فقط اگر در مورد این قطعات توضیحی مختصری هم می دادی عالی میشد.
در تاپيك You can see links before reply تمامي توضيحات وجو دارد.

آرین جان من صدای حبیب الله بدیعی رو گذاشتم نه رحمت الله بدیعی
عرض معذرت. اصلاح كردم.تشكر

Mojtaba
Friday 1 August 2008, 08:41 AM
آرین جان اگه امکان یکم از اون آرشیو غنی ای که داری مارو بهره مند کن

Mojtaba
Friday 1 August 2008, 08:50 AM
واقعا زیبا بود آقا مجتبی
واقعا موسیقی ما مثل انسانی می مونه که همه ی اندام حیاتی بدنش دچار بیماری هست و اگر برای علاج این بیماری کاری صورت نگیره به تدریج حیات خودشو از دست میده.البته درسته که موسیقی ما بسیار غنی و پر بار هست اما همین افراد سود جو با گران فروشی آثار مفاخر موسیقی ایران باعث انزوای این موسیقی شده اند(البته نقش ناشران و اساتید موسیقی هم در این انزوا انکار ناپذیر است) .تو کشور ما با500تومان میشه هر نوع سی دی که آدم اراده بکنه خرید.اما آیا برای خرید آثار فاخر موسیقی ایران10 برابر این مقدار هم کافی است؟
به نظر من مشکل اصلی از صدا و سیما هست که با این آرشیو عظیمی که داره هیچ قدمی در راه اعتلا و ترویج موسیقی ملی بر نمیداره.

درسته حسین جان متاسفانه الان وضع جامعه ما این جوری هست که سی دی ویندوزی که تو همه جهان 300 دلار هست تو ایران هست 1000 تومن خوب ایرانی ها هم میدونن از چه جاهایی باید سود ببرن

و نکته ای که خودت اشاره کردی آرشیو عظیم صدا و سیما هست من یک مدت خیلی دنبال فیلم تصویری از یاحقی و بدیعی بودم ولی همه میگفتند چنین فیلمی وجود نداره ولی یکی به من گفت که اگه تو صدا و سیما آشنا داشته باشی میتونی از آرشیوشون از این چیزا پیدا کنی من اگه فیلمی تز بدیعی پیدا کنم حاضرم هر چقدر قیمتش هست بدم ولی فقط صدا و سیما چنین چیزهایی داره که به هیچ کس هم نمیده

arian
Saturday 2 August 2008, 09:43 AM
حتما . تا آخر ماه و براي سالگرد تولد نت آهنگ طوفاني در راه است . اونقدر براتون كارهاي با حال و خصوصي بگذارم كه فرصت دانلود نداشته باشيد ( فقط دعا كنيد adsl مثل الان نباشه ) .

*nvidia*
Saturday 2 August 2008, 12:19 PM
دیدار-بداهه نوازی استاد پرویز یاحقی در شور (You can see links before reply)

Hmd_N
Monday 4 August 2008, 12:51 AM
منم یه کار بزارم !

آواز دشتی، استاد اسداله ملک و استاد فضل اله توکل

Hmd_N
Monday 4 August 2008, 01:09 AM
اینم یه کار دیگه

آواز و پیش درآمد و چهارمضراب دشتی

اساتید : پرویز یاحقی - فرهنگ شریف - جهانگیر ملک

من خودم این قطعه رو خیلی دوست دارم هر روز باید گوش بدم

Mojtaba
Monday 4 August 2008, 08:15 AM
حمید داداش ما رو سفید کردی

اتفاقا منم عاشق این آهنگ دشتی هستم و قدیما این آهنگ رو روزی 100 بار گوش میکردم و خاطراتی خیلی بد و خیلی خوبی با این آهنگ دارم و الان وقتی دارم گوش میکنم یاد اون دوران افتادم

مرسی

Mojtaba
Monday 4 August 2008, 08:31 AM
حتما . تا آخر ماه و براي سالگرد تولد نت آهنگ طوفاني در راه است . اونقدر براتون كارهاي با حال و خصوصي بگذارم كه فرصت دانلود نداشته باشيد ( فقط دعا كنيد adsl مثل الان نباشه ) .

eeeeeeee آرین جون موضوع کل انداختن هست باشه چشم منم هستم

Mojtaba
Saturday 23 August 2008, 10:36 AM
سلام این بار براتون یکی از آثار حبیب الله بدیعی رو در نظر گرفتم

برنامه گلهای تازه 152 با آواز مرحوم خوانساری و با تکنوازی اسطوره ویلن ایران حبیب الله بدیعی در دستگاه شور اجرا میکنند و جالب هست که گام اون شور سی هست که کمتر خواننده ای با گام میخونه

*nvidia*
Sunday 31 August 2008, 02:41 PM
باسلام خدمت همه ی دوستان
من این روزها خیلی گرفتارم به همین دلیل آپلودها کاهش داشته .
بری امروز دستگاه ماهور از آلبوم باربد استاد اسدالله ملک را آپلود کردم.البته کیفیت بدلیل کاهش حجم کم شده است.
کلا آلبوم خیلی خوبی هست هم از نظر کیفیت ظبط و هم از نظر نوازندگان و هم قطعاتی که نواخته میشوند.
پیشنهاد می کنم این آلبوم رو در صورت دسترسی تهیه کنید.
مقدمه(ویلن-پیانو و سنتور) (You can see links before reply)2:51
چهارمضراب ماهور(ویلن-پیانو-سنتور و تنبک) (You can see links before reply)6:17
ادامه ماهور(ویلن-پیانو و سنتور) (You can see links before reply)2:27

نوازندگان:اسدالله ملک(ویلن)-فخری ملک پور(پیانو)-فضل الله توکل(سنتور)-بهزاد رضوی نیا(تنبک)

Mojtaba
Tuesday 2 September 2008, 10:35 AM
اینبار باز هم اثری از حبیب الله بدیعی براتون میزارم
تکنوازی خصوصی بدیعی در مایه شور که واقعا زیبا اجرا کردند خصوصا به آکسانهایی که بدیعی در زمان نواختن چهارمضراب با آرشه میدن رو دقت کنید ببینید چه آرشه پخته ای دارن

تقدیم به همه دوستداران ویلن خصوصا طرفداران استاد حبیب الله بدیعی

*nvidia*
Friday 5 September 2008, 09:30 PM
با سلام به همه ی بازدیدکنندگان
این بار برنامه ی بزم شاعران را با همکاری بزرگان موسیقی ایرانی
استاد ایرج(آواز)-استاد اسدالله ملک(ویلن)-استاد فرهنگ شریف(تار)-استاد جهانگیر ملک(تنبک)
آپلود کردم.
این برنامه در آواز دشتی اجرا شده است.مدت اجرای این برنامه 16:45 می باشد
پیشنهاد می کنم این اجرای بسیار زیبا را حتما دانلود کنید.

دانلود کنید:بزم شاعران (You can see links before reply)

Mojtaba
Friday 5 September 2008, 10:31 PM
با سلام
اول از همه باید از حسین عزیز تشکر کنم بابت از این همه لطفی که به سایت دارن

از این به بعد سعی میشه که اثار بیشتری از استاد بدیعی تقدیم حضورتون بشه چون بنده مسئول وبلاگ استاد بدیعی شدم

برنامه تکنوازان شماره 660 دستگاه شور

*nvidia*
Saturday 6 September 2008, 10:39 AM
آقا مجتبی ما را بیشتر از این شرمنده نکن.اتفاقا من هم می خواستم یک تشکر درست و حسابی به خاطر قطعاتی که توی این تاپیک قراد میدی ازت بکنم(خصوصا قطعات مربوط به استاد بدیعی)
در مورد مسئولیت جدید هم تبریک منو بپذیر.
من هنوز هم برام جای سوال داره که چرا رئیس سایت تا حالا یک بار هم از این تاپیک بازدید نکرده یا خیلی از افرادی که ادعای موسیقی ایرانی مخصوصا ویلن ایرانی رادارند.رئیس سایتی که مثلا مربوط به موسیقی هست بیشتر از این باید توجه داشته باشه.از بقیه ی دوستان خواهش می کنم که یک حرکتی از خودشون نشون بدن!(نظری بدن-پیشنهادی بکنند-انتقادی کنند)
توی بعضی از تاپیک ها که هیچ بار موسیقایی ندارند 1000نفر میرن پست میزننداما توی این تاپیک!!؟؟
خواهش می کنم اگر قطعاتی دارید که فکر می کنید با موضوع این تاپیک تضادی نداره حتما در این تاپیک قرار دهید تا دوستان استفاده کنند.

با تشکر از همه ی با معرفت های نت آهنگ مخصوصا آقا مجتبی گل

Mojtaba
Saturday 6 September 2008, 12:03 PM
منم با حرف شما کاملا موافقم حسین جان جاهای دیگه برای این جور چیزا سر و دست میشکونند ولی من تعجب می کنم چرا اینجا اینجوری هست
آخه میدونی آثار استاد حبیب الله بدیعی خیلی کمیاب و قیمتی هست برای همین هم چون من میبینم علاقه افراد کم هست آثار زیر خاکی ایشون رو به هیچ عنوان در سایت قرار نمی دم تا این تنبیه ای باشه برای افرادی که از خودشون علاقه ای نشون نمیدن

*nvidia*
Monday 15 September 2008, 09:33 PM
دانلود کنید : برنامه ی گلهای تازه 130 بسیار زیبا (You can see links before reply)

این برنامه با همکاری هنرمندان و اساتید گرامی:
محمودی خوانساری(آواز)-اسدالله ملک(ویلن)-فرهنگ شریف(تار)-امیر ناصر افتتاح(تنبک)
اجرا شده است.
در ابتدای این برنامه قطعه ی معروف استاد اسدالله ملک (گریه لیلی) توسط ارکستر گلها نواخته می شود.
تنظیم برای ارکستر:استاد جواد معروفی
مدت برنامه: 27:46

Mojtaba
Wednesday 17 September 2008, 12:27 PM
سلام

اثری از حبیب الله بدیعی در مایه بیات اصفهان . یکی از زیباترین چهارمضرابهای اصفهان که تا الان من شنیدم همین است که بدیعی زده . امیدوارم شما هم خوشتون بیاد

البته این اثر از بدیعی در برنامه گلها بود که من فقط ویلن آن را جدا کردم در سایت قرار دادم

فقط یک سوال از دوستان : کسی میدونه این چهارمضراب اختصاص به چه کسی داره ؟. من شنیدم این چارمضراب مال ملک است ولی از خیلی های دیگه شنیدم که در اصل مال بدیعی است

Mojtaba
Friday 19 September 2008, 12:49 PM
سلام

آهنگی از حبیب الله بدیعی در مایه ابوعطا به همراه سنتور منصور صارمی و صرب جهانگیر ملک

البته من این کار از بدیعی را در تاپیک {موسیقی آرامش بخش} گذاشتم ولی چون مربوط به ویلن ایرانی هم میشد مجددا در این تاپیک هک قرار میدم

Mojtaba
Friday 19 September 2008, 01:29 PM
سلام

این بار براتون یک اثر خصوصی از استاد اسدالله ملک میزارم این برنامه مربوط میشه به مراسم بزرگداشت منصور صارمی که در اذر ماه 1378 ضبط شده که در اصل این برنامه تصویری بوده که من قسمت مربوط به ملک را به صوصرت فایل صوتی در آوردم . و همچنین اول برنامه صدای خود استاد ملک هم هست

من خودم تا الان ندیده بودم استاد ملک دستگاه شور را به این زیبایی بزنن

arian
Saturday 20 September 2008, 08:32 AM
سلام

این بار براتون یک اثر خصوصی از استاد اسدالله ملک میزارم این برنامه مربوط میشه به مراسم بزرگداشت منصور صارمی که در اذر ماه 1378 ضبط شده که در اصل این برنامه تصویری بوده که من قسمت مربوط به ملک را به صوصرت فایل صوتی در آوردم . و همچنین اول برنامه صدای خود استاد ملک هم هست

من خودم تا الان ندیده بودم استاد ملک دستگاه شور را به این زیبایی بزنن

مجتبي جان سلام ، ممنون از لطفت .
ولي اجراي استاد شاهكار بود . خدا رحمت كنه تمام اين استادان بزرگ موسيقي كشور ما را . كه اينگونه جوان رخت بربستند . و خلاء حضورشون در موسيقي كشور غير قابل جبران است.

Mojtaba
Saturday 20 September 2008, 09:32 AM
بله آرین جان من خودم گفتم که منی که این همه کار از ملک شنیده بودم واقعا اینجوریشو ندیده بودم . تنها کاری که ما میتونیم به کنیم این هست که یاد این اساتید را زنده نگه داریم و یکی از این موارد معرفی آثار این عزیزان هست که من تا اونجاییی که از دستم بر بیاد این کار را انجام میدم

nazdike_to
Monday 22 September 2008, 08:20 AM
سلام به همه! خسته نباشید. یعنی خیلی خیلی خسته نباشید و ممنون به خاطر تمام زحماتتون.
واقعا زشته توی سایتی که این همه ادعای موسیقی داره ، توجه به این تاپیک کم باشه. دست همتون درد نکنه به خاطر زحمتی که واسه این سایت می کشید. من بیشتر آهنگ هایی رو که گذاشته بودین دانلود کردم و واقعا لذت بردم. من خیلی وقت نیست که ویولن رو شروع کردم. ولی وقتی زحمات شما رو می بینم علاقه ام به موسیقی ده برابر می شه. بازم از همتون ممنون!!!

nazdike_to
Monday 22 September 2008, 08:43 AM
من هم چند تا کار از استاد های بزرگ دارم ولی هم زمانشون زیاده و هم حجمشون اما دلم نمیاد آهنگ ها رو کوتاه کنم چون واقعا حیفه! در اولین فرصت براتون می زارم.

nazdike_to
Monday 22 September 2008, 09:11 AM
دیدم خیلی نامردیه که بقیه آهنگ بزارن و من فقط بیام دانلود کنم و برم. به همین خاطر تصمیم گرفتم من هم بیام وارد بچه های این تاپیک بشم. البته من از همین حالا بگم یه تازه کارم و خیلی از سبک استادا سر در نمی یارم.
این اولین آهنگیه که من توی این سایت آپلود می کنم. نمی دونم این آهنگ رو شاید دوستان گذاشته باشند ولی من خیلی از این آهنگ خوشم میاد. هرشب این آهنگ رو گوش می کنم. ارزش دانلود کردن رو داره ، حتما دانلود کنید. در ضمن آهنگش حدود نیم ساعت بود که من مجبور شدم برای پایین آمدن حجم فایل برای دوستانی که مثل خودم اینترنت Dial up دارن ، ده دقیقه ی آخرش رو بزارم. که خیلی خیلی قشنگه. خیلی دلم می سوزه که آهنگ رو کوتاه کردم ولی چاره ای نیست. امیدوارم لذت ببرید.:ilovemusic:

Mojtaba
Monday 22 September 2008, 11:12 AM
مرسی از شما دوست من فقط اسم شما را نمیدونم که ازتون تشکر کنم لطفا خودتون را در تاپیک معرفی بچه های نت آهنگ معرفی کنید

در ضمن بابت آهنگی که از استاد بدیعی گذاشتین خیلی ممنونم . این آهنگ مربوط میشه به نواربرگ سبز 4 استاد که در مایه بیات ترک اجرا کردند

*nvidia*
Monday 22 September 2008, 06:43 PM
من هم خوش آمد می گم به شما دوست عزیز
من که واقعا سورپرایز شدم.
فکر نمی کردم توی این تاپیک غیر از من و مجتبی جان فرد دیگری قطعه ای قرار بده.
در هر صورت امیدوارم که فعالیتتون در این تاپیکادامه دار باشه.

nazdike_to
Tuesday 23 September 2008, 08:27 AM
مرسی از لطفی که داشتین.
خودم رو توی قسمت معرفی اعضا معرفی کردم و حالا هم 2 تا کار دیگه از استاد بدیعی براتون می زارم. امیدوارم از اینها هم خوشتون بیاد. در ضمن من یه سوالی داشتم.
به نظر شما اشکال نداره که من کارهای طولانی استادها رو در حد نیم ساعته ، چند قطعه کنم و توی سایت بزارم؟ شاید این اصل امانت داری نباشه که ما کار عالی و زیبای اساتیدی مثل استاد ملک ، بدیعی ، خالدی و... رو تیکه تیکه کنیم و گوش کنیم.
اگر از نظر شما اشکالی نداره من این کار رو می کنم. فقط می خواستم نظرتون رو بدونم.

یک کار ابوعطا از استاد بدیعی ( حجم:1,370 MB ) دانلود (You can see links before reply)

یک کار سه گاه از استاد بدیعی ( حجم : 1,385 MB ) دانلود (You can see links before reply)

Mojtaba
Tuesday 23 September 2008, 09:21 AM
دوست عزیز این کار رو نکنی بهتره چون باعث میشه که اون حس و حال در زمان گوش دادنآهنگ از شنونده گرفته میشه

در ضمن بابت این کارهای جدید هم خیلی ممنونم

Mojtaba
Tuesday 23 September 2008, 09:50 AM
به به عجب ابوعطا ای زده بدیعی .من این برنامه را از استاد نشنیده بودم . حامد جان میشه بگی این کدوم برنامه هست؟

nazdike_to
Tuesday 23 September 2008, 09:57 AM
خودم هم نمی دونم کدومه ولی جزء برگ سبز های استاد نیست.

*nvidia*
Tuesday 23 September 2008, 12:00 PM
دوست عزیز این کار رو نکنی بهتره چون باعث میشه که اون حس و حال در زمان گوش دادنآهنگ از شنونده گرفته میشه

در ضمن بابت این کارهای جدید هم خیلی ممنونم
نظر من هم همینه.

nazdike_to
Wednesday 24 September 2008, 06:41 AM
دوباره سلام. تصمیم گرفتم که کارها رو کامل بزارم. امروز یه کار از استاد خالدی می زارم که خیلی قشنگه و من خیلی دوستش دارم.

آهنگ چهارگاه و ماهور از استاد خالدی ( زمان 29:28 دقیقه ) ( حجم : 2.256 MB )

دانلود (You can see links before reply)

nazdike_to
Thursday 25 September 2008, 10:13 AM
سلام. به نظر میاد با اومدن من آقا مجتبی و آرین خان کم کار شدن. من منتظر هستم که شما هم چند تا کار دیگه آپلود کنید ...:ilovemusic:

آهنگ همایون- دشتی از استاد خالدی که خیلی قشنگه ( حجم:2.900 MB ) ( زمان 30:48 )

Mojtaba
Thursday 25 September 2008, 10:24 AM
سلام حامد جان ما سعی میکنیم هفته ای 1 یا 2 کار را معرفی کنیم به دوستان
این بار براتون برنامه ای از استاد یاحقی در نظر گرفتم خیلی وقت بود که از استاد یاحقی کاری در سایت نذاشته بودم

گلهای تازه 84

آواز: عبدالوهاب شهیدی
ویلن پرویز یاحقی
تار :جلیل شهناز
ضرب : امیر ناصر افتتاح

دستگاه شور

arian
Saturday 27 September 2008, 10:38 AM
با عرض معذرت از دوستان .حجم آپلود بنده بالاتر از ظرفيت دانلود ماهيانه است و به همين خاطر كمي محدوديت در مشاركت با دوستان عزيز را دارم لذا تشكر ميكنم از دوستاني كه محبت دارند و جور بنده را نيز ميكشند.

5 دقيقه با بنان (You can see links before reply)

كاري است كه به عنوان هديه به اين دوستان عزيز تقديم ميكنم .

Leon
Saturday 27 September 2008, 10:45 AM
دوستان هنرمند و ويلنيست سايت،در تاپيک زير چند فايل از البوم های ويلن و برنامه گلها،گزاشته شده هست،به صلاح ديد خود،فايل هايی که در اين تاپيک هم قابل استفاده هست رو منتقل کنيد تا همه فايل ها در يک جا قابل استفاده عموم باشد.
با تشکر

دانلود آهنگ و آلبوم های موسيقی سنتی (قديمی و جديد ) (You can see links before reply)

nazdike_to
Saturday 27 September 2008, 11:08 AM
سلام به دوستان.
این هم یه کار خیلی قشنگ از استاد ملک که خیلی قشنگه.

آهنگ بیات ترک از استاد ملک ( زمان : 10:41 دقیقه ) ( حجم : 1.320 MB )

agha_ali2000
Thursday 16 October 2008, 12:59 PM
ببشخيد اون دوسه آهنگ اولي (در پستهاي اول) لينكشان خرابه....

Black_Violin
Thursday 4 December 2008, 08:22 AM
اگر لطف کنید و این اهنگ های قشنگی رو که گذاشتید توی یک پک یکجا اپلود کنید واقعا ممنون میشم و لطف بزرگی کردید چون اینجاهایی که دوستان اپ می کنند معمولا باید از هفت خان رستم رد بشی و دانلود کنی و چون تعداد بالاست خیلی اذیت داره.

arian
Thursday 4 December 2008, 09:10 AM
اگر لطف کنید و این اهنگ های قشنگی رو که گذاشتید توی یک پک یکجا اپلود کنید واقعا ممنون میشم و لطف بزرگی کردید چون اینجاهایی که دوستان اپ می کنند معمولا باید از هفت خان رستم رد بشی و دانلود کنی و چون تعداد بالاست خیلی اذیت داره.

دوست عزيز پيشنهاد خودتون را ميتونيد توي بخش فروشگاه بگذاريد تا مسئولين ان بخش تصميم گيري و راهنمايي بفرمايند . با تشكر

Bloody_Diamond
Monday 15 December 2008, 07:27 AM
با سلام. لطفا اگه میشه آهنگ نوید بهار از ابوالحسن صبا را برای من تو این تاپیک بزارین. با تشکر.

arian
Monday 15 December 2008, 08:19 AM
با سلام. لطفا اگه میشه آهنگ نوید بهار از ابوالحسن صبا را برای من تو این تاپیک بزارین. با تشکر.

دوست عزيز در تاپيك زير ميتوانيد اجراي اين قطعه و ساير قطعات متد خالقي را دانلود بفرماييد:

بتهوون
Friday 26 December 2008, 09:12 AM
برنامۀ تکنوازان در دهۀ 50 توسط شاگرد برجستۀ صبا ، آهنگساز و نوازنده ویولون ، زنده یاد محمد میرنقیبی ، تاسیس شد.این برنامه که به تکنوازی سازها اختصاص داشت برنامه ای 15 دقیقه بود.به وجود آمدن این برنامه توسط محمد میرنقیبی که در زمان مدریت روح الله خالقی ، مدتی سرپرست برنامۀ گلها نیز بوده ، موجب به یادگار ماندن گنجینۀ آثاری بسیار ارزشمند ، از استادان موسیقی مان شد که قطعاً امروزه از مهمترین راهنماهای هنرجویان موسیقی سنتی است.این برنامه ها از شماره 101 آغاز شده و تا شماره 778 ادامه داشته است .استاد محمد میر نقیبی در 12 اسفند 1302 در مشهد به دنیا آمد و در سال 1324 عازم تهران شدم و به کلاس استاد حسین صبا راه یافت ، میرنقیبی ناظم هنرستان موسیقی نیز بوده.خود استاد میرنقیبی در جایی گفته : " وقتی برایاولین بار در کلاس سرود موسیقی دبستان و آقای زرین فر بودم تأثیرشگرفی درمن گذاشت و از آن پس رغبت خاصی به این ساز پیدا کردم پس از آموختن چند درسمقدماتی نزد آقای زرین فر به دلایلی که یادم نمی آید کلاس ایشان را ترکگفتم و در سال 1324 عازم تهران شدم و به کلاس استاد حسین صبا راه یافتم . "

1

برنامه شماره 102 - قطعاتی در سه گاه

فریدون حافظی : تار

اسداله ملک : ویولون

به همراهی ضرب امیر بیداریان

لینکهای دانلود : 1 (You can see links before reply) و 2 (You can see links before reply) و 3 (You can see links before reply)

2

برنامه شماره 113 - قطعاتی در مخالف سه گاه

هنرمندان : اسداله ملک ، فریدون حافظی

منصور نریمان ، محمد موسوی ، ناصر افتتاح

لینکهای دانلود : 1 (You can see links before reply) و 2 (You can see links before reply) و 3 (You can see links before reply)

3

برنامه شماره 115 - قطعاتی در شور

هنرمندان : حبیب اله بدیعی

منصور صارمی ، جهانگیر ملک

4

برنامه شماره 117 - قطعاتی در سه گاه

منصور صارمی، جهانگیر ملک

5

برنامه شماره 124 - قطعاتی در شوشتری

هنرمندان : اسداله ملک

منصور نریمان ، جهانگیر ملک

6

برنامه شماره 126 - قطعاتی در دشتی

هنرمندان : اسداله ملک

مجید نجاحی ، جهانگیر ملک

7

برنامه شماره 155 - قطعاتی در اصفهان

هنرمندان : جواد معروفی

حبیب اله بدیعی ، جهانگیر ملک

8

برنامه شماره 157 - قطعاتی در دشتی

هنرمندان : پرویز یاحقی

جلیل شهناز ، جهانگیر ملک

9

برنامه شماره 197 - قطعاتی در مخالف سه گاه

هنرمندان : احمد عبادی

محمد موسوی ، جهانگیر ملک

10

برنامه شماره 200 - قطعاتی در شور

هنرمندان : پرویز یاحقی ، جلیل شهناز

فضل اله توکل ، جهانگیر ملک

11

برنامه شماره 203 - قطعاتی در ابوعطا

اسداله ملک ، جهانگیر ملک

12

برنامه شماره 205 - قطعاتی در بیات ترک

اسداله ملک ، جهانگیر ملک

13

برنامه شماره 212 - قطعاتی در دشتی

اسداله ملک ، جهانگیر ملک

14

برنامه شماره 213 - قطعاتی در افشاری

هنرمندان : اسداله ملک، رضا ورزنده

منصور نریمان ، جهانگیر ملک

15

برنامه شماره 220 - قطعاتی در مخالف سه گاه

هنرمندان : اسداله ملک، فرهنگ شریف

محمد موسوی ، جهانگیر ملک

16

برنامه شماره 221 - قطعاتی در مخالف سه گاه

هنرمندان : پرویز یاحقی، جلیل شهناز

17

برنامه شماره 223 - قطعاتی در بیات ترک

18

برنامه شماره 224 - قطعاتی در بیات ترک

اسداله ملک ، جهانگیر ملک

19

برنامه شماره 227 - قطعاتی در همایون

20

برنامه شماره 248 - قطعاتی در ماهور

منصور صارمی ، جهانگیر ملک

دانلود همۀ 20 برنامه در یک فایل ( 163 مگابایت ) : ایــــنـــجا (You can see links before reply)

(You can see links before reply)

Leon
Friday 14 August 2009, 08:53 AM
پرويز يا حقي - سوز عشق

Album Download By RapidShare MP3 128 (You can see links before reply)

Album Download By MediaFire MP3 128 (You can see links before reply)

Mojtaba
Sunday 6 September 2009, 10:55 PM
سلام خدمت دوستان ویلنیست ......

مدت زیادی بود که این تاپیک داشتخاک میخورد.... گفتم یه همتی بکنیم هر کسی یک گوشه این تاپیک رو بگیره... تا بقیه هم از گنجینه های با ارزش استفاده کنند..... فقط ممکنه بعضی از فایلهای آپلودی من حجمش بالا باشه .. دیگه به بزرگواری خودتون ببخشید... ایشالله یک نرم افزار کاهش حجم خوب پیدا میکنم ...اگر هم کسی چنین برنامه ای میشناسه معرفی کنه.....

خوب برای شروع یک کار از استاد ملک میزارم با اون صدای ویلنش که خصوصا در این اثرش یک سوزی هست که این دل آدم رو میبره.....

چهار مضراب معروف استاد ملک در مایه اصفهان....

Mojtaba
Sunday 6 September 2009, 11:00 PM
اثر بسیار زیبا در مایه دشتی از استاد اسدالله ملک.... برنامه تکنوازان 584

هنرمندان: ویلن اسدالله ملک

سنتور: مجید نجاحی

تنبک: فرهمند

Mojtaba
Monday 21 September 2009, 01:10 PM
سلام...

اینبار براتون اثری بسیار زبا از اسدالله ملک رو در نظر دارم....حتما این اثر را دانلود کنید.. چون اینکار هر جا پیدا نمیشه.... قسمتهایی در مایه شوشتری به همراه چهارمضراب.....

behiunforgiven
Friday 25 September 2009, 08:47 AM
همه لینک ها خرابه

اگه میشه درستش کنید.

sam720
Monday 1 February 2010, 01:41 PM
دوستان لینک ها خرابه اگر امکانش هست به نگاهی بهش بندازید
ممنون

mary70
Sunday 21 February 2010, 09:55 PM
بابا چرا اکثر لینکها خرابن..
همش میگه:
The file link that you requested is not valid

am3000
Friday 26 February 2010, 10:36 PM
سلام.
همنوازی بسیار زیبا و احساسی در بیات اصفهان باهمکاری اساتید:همایون خرم مجید نجاهی و جهانگیر ملک...ان شا الله نسخه با کیفیت بهتر بدستم میرسه و با حجم بالاتر و کیفیت بهتر تقدیمتون میکنم.:53:

s.db
Saturday 27 February 2010, 12:15 AM
salam be hame bchhaye gole anjoman hale shoma che khabara khosh migzare bacheha chetore hale shoma

AFRooGH
Saturday 27 February 2010, 10:18 AM
سلام کارتون خیلی کار جالبیه میتونه به یه ارشیو بزرگ تبدیل بشه. من یه کار
از یکی از نوابغ موسیقی ایرانی رو براتون میذارم ببینم کسی میتونه بگه این عزیز کیه؟You can see links before reply

AFRooGH
Saturday 27 February 2010, 10:22 AM
ضمنا بچه ها برای اینکه بتونیم راحت تر دانلود کنیم میتونید از برنامهUlead VideoStudio 11 برای کم کردن
حجم فایلا استفاده کنید حتما این کارو انجام بدید.

AFRooGH
Saturday 27 February 2010, 02:05 PM
بچه ها در صفحه های قبلی کارایی رو که اپلود کردید برید دوباره اپگرید کنید تا کسایی که تازه وارد این سایت شدن یا تازه از این تایپیک دیددن میکنن بتونن دانلود کنن.

AFRooGH
Tuesday 2 March 2010, 03:14 PM
چقدر کارای زیادی میبینم بابا جون ما هر چی کارای ارزشمند از استادای این مملکت دارید(هر چند همه کاراشون ارزشمنده)بزارید ما هم استفاده کنیم.

mrkh.1363
Wednesday 16 June 2010, 08:05 AM
اینها که لینکشون موجود نیست؟!!! لطفا از جایی آپلود کنید که بشه بگیریمشون.ممنون

Sméagol
Wednesday 16 June 2010, 10:19 AM
ممنون از شما.

behiunforgiven
Thursday 1 July 2010, 07:26 PM
چرا کسی جوابگو نیست؟

اگه نمی تونید سایت رو اداره کنید یه کلام بگید که ما هم امیدی به این سایت نداشته باشیم.

pinky
Thursday 1 July 2010, 08:13 PM
لینک ها که درسته

pinky
Thursday 1 July 2010, 08:15 PM
چرا کسی جوابگو نیست؟

اگه نمی تونید سایت رو اداره کنید یه کلام بگید که ما هم امیدی به این سایت نداشته باشیم.

حالا چرا قاط وزنی؟

به سایت ربط نداره اینا رو کاربرا آپلود میکنن آخه اتفاقا اون هایی که روی سرور سایت آپلود میشه معمولا سالم تره

rootail
Wednesday 21 July 2010, 11:33 AM
سلام من نتونستم هیچ کدوم از اینها رو نتونستم بردارم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

behiunforgiven
Thursday 22 July 2010, 10:30 PM
لینک ها که درسته

لطفا یه دونه از لینک ها که درسته رو بگو تا دانلود کنیم!!

سجاد فتوح آبادي
Wednesday 22 June 2011, 01:37 PM
اولاً خسته نباشيد. ثانياً‌ چرا هر كدوم از لينكهاي رو كه ميزنيم وقتي وارد 4شيرد ميشه ميگه لينك مورد نظرتان صحيح نميباشد؟؟؟؟؟؟؟؟؟
لطفاً اگه امكانش هست رسيدگي كنين يا اينكه توي يه سايت ديگه بذارينش براي دانلود. آخه 4شيرد هر روزي يه فيلم جديدي در مياره....البته به كسي بر نخوره اگه با صراحت صحبتمو گفتم

aminghs
Friday 2 December 2011, 12:25 PM
آقا چهارگاه بیشتر بذار

am3000
Saturday 3 December 2011, 08:49 PM
سلام
این لینک سالمه چون در خود سایت آپش کرده بودم.
بیات اصفهان استاد خرم...بسیار زیبا و با احساس زده شده که اولش هم یکی از همون ضربیهای سنگین معروف هست
-------------------------------
دوم اینکه دنبال کارهای کدام نوازنده و چه دستگاهی هستی؟اگه داشته باشم سعی میکنم با این اینترنت زغالی آپ کنم.

soheilmkp
Saturday 3 December 2011, 10:23 PM
اگه بتونی این جور قطعه ها رو با نتشون بذاری خیلی خوب میشه!!!

am3000
Wednesday 7 December 2011, 11:06 PM
متاسفانه امکانش نیست.چون اکثر این کارها بداهه هستند و نت نشده اند و نت کردنشون هم زمان بره.اینها رو باید گوشی کار کنید.

sogand_ariani
Thursday 12 January 2012, 08:27 PM
سلام منم میخوام در حوزه ی موزیک پاپ ایرانی پیشنهادی بدم :ترانه ی اروم اروم از گروه اریان با اهنگسازی استاد عزیزم سیامک خواهانی و اهنگ اسمونی شادمهر که ملودی شاد وزیبایی داره

*nvidia*
Thursday 12 January 2012, 10:37 PM
سلام دوستان.
من آرشیو بدی ندارم .اگر موافقید تعدادی از اونها رو آپلود کنم و این تاپیک رو دوباره راه بندازیم.

از دوستان خواهش می کنم در این تاپیک صحبت از سبک پاپ و ... نکنند.این تاپیک مخصوص ویولن کلاسیک ایرانی هست.

موافقید؟

*nvidia*
Saturday 14 January 2012, 12:50 PM
قطعه ای بسیار زیبا در ابوعطا از استاد اسدالله ملک (You can see links before reply)

can2000ada
Saturday 14 January 2012, 04:07 PM
این بیات اصفهان واقعا معرکه بود مرسی

*nvidia*
Sunday 22 January 2012, 01:46 PM
مخالف سه گاه-استاد اسدالله ملک (You can see links before reply)

*nvidia*
Sunday 19 February 2012, 08:13 PM
تکنوازان 182 با نوازندگی استاد حبیب الله بدیعی و استاد فرهنگ شریف و استاد جهانگیر ملک (You can see links before reply)

این برنامه بسیار زیباست.

تنگ طلا
Tuesday 21 February 2012, 10:28 PM
از استاد بدیعی دارم اسمش نوای نابه عالیه با یه درامد بنفشه شروع شده از ماهور خیلی نازه.بیات اصفهان ..شوشتری ..شور...3گاه...ابوعطا ترتیبشه.حیف که تراک تراک نیست اصلا کپی نمیشه .پیشنهاد میکنم بخرین گوش بدین همچنین کل البوم رازونیاز استاد یاحقی رو .عااااااااااااااااااااااا ااااااااااالیه.

رضا100
Wednesday 22 February 2012, 09:40 PM
همه اش یا لینکاش خرابه یا من نمیتونم دانلود کنم

*nvidia*
Thursday 23 February 2012, 08:35 PM
اگر قطعه ی خاصی مد نظرتون هستید بگید تا در صورت امکان براتون آپلود کنم.

Melika64
Sunday 11 March 2012, 01:48 PM
من هم نتونستم دانلود کنم لینک ها خراب بودن.

*nvidia*
Monday 12 March 2012, 08:13 PM
من هم نتونستم دانلود کنم لینک ها خراب بودن.

قطعاتی که من در صفحه ی قبل قرار دادم لینکشون سالمه.

اگر قطعه ی خاصی مد نظرتون هست بگید تا در صورت موجود بودن در آرشیوم براتون آپلود کنم.

sinarobati
Saturday 9 June 2012, 08:59 PM
ممنون از همه بابت قطعات زیبایی که گذاشتن....پستایی که در 4sharedآپلود شده همگی لینکشون خرابه...بی زحمت لینک ها رو آپدیت کنید

mohammadshojaee
Saturday 9 June 2012, 10:10 PM
بهتر این نیست توی موسیقی ایرانی به جای ویلن از کمانچه استفاده کرد؟
وقتی میبینم با ویلن ایرانی کار میشه خیلی یجوری میشم
به خودم میگم وقتی ساز خوبی مثل کمانچه داریم چرا تو موسیقی ایرانی از ویلن استفاده میکنن
وقتی که دقیقا همون قطعاتی که با ویلن زده میشه با کمانچه بهتر میشه.

sinarobati
Monday 11 June 2012, 06:54 PM
کمانچه صداهای اضافی زیادی داره....ویلن سازی ست شفاف

mohammadshojaee
Monday 11 June 2012, 08:56 PM
کمانچه صداهای اضافی زیادی داره....ویلن سازی ست شفاف
اگه با این دیدگاه بخوایم موسیقی کار کنیم دیگه کلا ساز های ایرانی رو جمع کنیم دیگه.
موسیقی ایرانی موسیقی عرفانیه
غمی که تو صدای کمانچه هست تو ویلن نیست.
ولی خب ویلن شاه سازهاست.
ولی الان ویلن کاملا جای کمانچه رو گرفته
بهتره که زنده بشه.

sinarobati
Tuesday 12 June 2012, 12:26 PM
درسته من خودم کمونچه رو خیلی دوس دارم....ولی خوب هر قطعه ای نیازی به غم نداره...ولی قبول دارم که باید زنده بشه

hamida95
Thursday 7 February 2013, 07:42 PM
هیچکدوم از لینک ها کار نمیکنند. از 4شیر پاک شدند.

Mojtaba
Monday 8 April 2013, 11:16 AM
شاهکاری از استاد بدیعی
ضبط خصوصی مایه شور.

13600
Tuesday 28 May 2013, 02:29 PM
سلام دوستان من خیلی وقته دنبال کنسرت استاد همایون خرم که در برج میلاد برگذار کردند می گردم اما کنسرت کامل ایشون رو پیدا نمی کنم. لطفاً اگه کسی داره بذاره. من فقط تونستم قسمت هایی از اون رو گیر بیارم اما کاملش رو پیدا نمی کنم.
قبلاً و قلباً از همگی تشکر می کنم