PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : الکتریک کارا بیان تو یه همفکری بکنیم

Amir
Wednesday 21 November 2007, 09:43 PM
با سلام

با توجه به عظیم بودن مباحث گیتار الکتریک از تمامی الکتریکی های عزیز درخواست می کنم که خودشون رو اینجا معرفی کنند تا ما یکم بیشتر باهاشون آشنا بشیم و یه خورده گله کنیم که چرا نیستند و ما رو تحویل نمی گیرند

فقط خواهشا برقتون 220 بیشتر نباشه که یه وقت از دست نریم

:ak

Amirreza
Thursday 22 November 2007, 01:30 AM
فکر کنم امیر جان تمام منظورشون به نریمان عزیز بود

نریمان ببین چقدر خفنی که به خاطرت یه تاپیک زده

دسش طلا

Amir
Thursday 22 November 2007, 07:44 AM
انشاءالله یواش یواش نریمان های دیگه هم میان

Amir
Friday 23 November 2007, 09:57 PM
الکتریک کار نبود ؟؟.......

shbaharehs
Friday 23 November 2007, 11:03 PM
منم فكر ميكردم الكتريك خيلي طرفدار داشته باشه!! بروبچه ها بياين ديگه!

Jason Becker
Saturday 24 November 2007, 07:33 PM
سلام ، من تازه به اين سايت آمدم و با آرپژيوس پيكينگ شروع كردم ، اگر مباحثي در باره Neo-Classical باشه طبعا" حضور بنده هم پر رنگ تر خواهد بود.

Jason Becker

Hes_r
Saturday 24 November 2007, 07:39 PM
دوست من شما خودت میتونی شورع کنی مباحث در این مورد رو

Amir
Saturday 24 November 2007, 07:44 PM
جیسون جون بخش گیتار الکتریک ما نو پا هست

خوشحال می شیم از نظراتت استفاده کنیم و بخش رو پربار کنیم و خوب جلو ببریم

Jason Becker
Saturday 24 November 2007, 08:35 PM
من خود شاگردي هستم كه در محضر اساتيد جواب درس پس ميدهد ، ولي بسيار مشتاقم كه با كمك هم بتوانيم اين راه را در پيش بگيريم ، چرا كه در دنياي گيتار الكتريك سلائق و علائق خيلي با هم تفاوت دارند.
پس بهتر آنست كه ابتدا سبك و شاخه مورد نظر در اين سايت ريشه يابي شود سپس به كار، آن هم از نوع حرفه اي آن ادامه دهيم.

Jason Becker

Amir
Saturday 24 November 2007, 09:30 PM
فکر می کنم اساتید الکتریک اول از همه چند تا مقاله آموزشی و علمی و چند تا بیوگرافی در بخش های گیتار الکتریک بذارن واسه شروع خوب باشه

بعد از اینا هم می تونیم بحث های تخصصی راه بندازیم تا علاقمندان بیان و شرکت کنند

طبیعتا همونطور که این دوست گرامی مون که هنوز اسم اصلیشون هم به ما نگفتند اومدند بقیه همه به مرور میان

با تشکر

Doyenfery
Thursday 20 March 2008, 04:42 PM
سلام به همه دوستان
من هم یکی از علاقه مندان گیتار الکتریک هستم
و به زودی (با خریدن ساز ) می خوام شروع کنم ...
می خوام بدونم اینجا میشه درباره نوع ساز هم مشورت کرد ( واسه خرید ;) )

.t.A.T.u
Thursday 20 March 2008, 05:21 PM
سلام به همه دوستان

سلام!
بله دوست عزیز، چنین امکانی وجود داره...
اتفاقا یه تاپیک دقیقا با موضوعی که شما می خواهید وجود داره، شما می تونید از مطالب این تاپیک (You can see links before reply) استفاده کنید...
اینم یه تاپیک (You can see links before reply)دیگه با همین موضوع
به هر حال! اگر اطلاعات بیشتری خواستی می تونی یه تاپیک در بخش مشاوره برای خرید (You can see links before reply) ایجاد کنی.

آخ داشت یادم می رفت! عضویتت را هم تبریک می گم، دوست عزیز!

صداي اعتراض
Saturday 5 April 2008, 10:28 PM
سلام به همه دوستان
سلام خوشبختم

من دقيقا مثل تو هستم عزيز

بله اگه به اين تاپيك سر بزني متوجه ميشي اين سايت واقعا سايت خوبيه:ilovemusic:

از آقا امير عزيز و آقا سعيد عزيز هم بغيه دوستان كه فعاليت خوبي تو اين سايت دارن ممنونم

اينم تاپيكي كه من زدم در همين مورد هستش

اين تاپيك واقعا داره كامل ميشه حتما ببين (You can see links before reply)

اينم هست
You can see links before reply

راستي تا چند دقيقه ي ديگه بعضي از مطالب خوبي كه تو سايت هاي مختلف جمع كردمو تو اين بخش ميزارم

با تشكر:ilovemusic:

montreux
Monday 7 April 2008, 01:22 AM
گفتید الکتریک من فقط الکتریک زدم وکار و حرفه اصلیم هم تعمیر گیتار الکتریک بعد نوازندگی

به ایین هم که میگن چه سبکی گیتار میزنی اعتقاد ندارم یک الکتریک زن باید از کلاسیک گرفته تا راک و متال کلیه شاخه ها رو بلد باشه نباشی کارت همیشه خدا گیره

از کسایی هم که فقط دنبال راک و متال میرن هم اینجا میگم من نزدیک به 8 سال دنبالش بودم (اگر کسی میگفت مثلا کلاسیک میزدم تودهنش ) در ایین حد
الان میگم نه اشتباه میکردم و هرکسی هم که میخواد الکتریک بزنه میگم اول کلاسیک کار کنه چون خیلی براش مفیده خیلی بدردش میخوره بسیار بسیار کاربرد داره البته ایین حرف رو هم اولیین استاد گیتارم روز اول بهم گفت من گوش نکردم بعد از 8 سال فهمیدم چی میگفت

shahab_f777
Sunday 22 June 2008, 10:57 AM
دوستان من فلامینکو کارم حدود 80 درصد هم الکتریک کار میکنم یعنی تا 80 درصد میتونید روم حساب کنید اگه سوالی بود این ایدیم برام اف بزارید جوابتونو میدم فکر کنم تقریبا تمامی نت های پاپ فلامینکو کلاسیک الکتریک رو داشته باشم این ایدیم
shahahb_f_guitar

Vahid_FDR
Tuesday 24 June 2008, 10:28 AM
ولی به نظر من اگه کسی صرفا میخواد الکتریک بزنه باید از الکتریک شروع کنه مثل سوپر استارها: اینگوی مالم استین و استتینا

habib_best
Wednesday 6 October 2010, 02:32 PM
سلام به همگی
منم با smart جان موافقم کسی که نوازنده است باید تمام سبکهارو بزنه ، نمیگم تو هر سبک واسه خودش بهترین باشه ، نه ولی حد اقل کم نیاره.من فعلا کلاس نمیرم حدود7ونیم ماهه ولی میخوام بازم برم البته اگه مشکلات اجازه بده

sahandmsh
Wednesday 6 October 2010, 02:44 PM
ولی به نظر من اگه کسی صرفا میخواد الکتریک بزنه باید از الکتریک شروع کنه مثل سوپر استارها: اینگوی مالم استین و استتینا

اگر در مورد اینگوی مالمستین خونده باشین ... متوجه میشین که ایشون هم از گیتار آکوستیک شروع کردن... منم نظرم اینه واسه کسی که بودجشو داره اول از آکوستیک شروع کنه ( نه کلاسیک)
چون باعث دقت بیشتر تو انگشت گذاری ها میشه و از همون اول دستش تمیز میشه...

Palasht
Wednesday 6 October 2010, 07:00 PM
اگر در مورد اینگوی مالمستین خونده باشین ... متوجه میشین که ایشون هم از گیتار آکوستیک شروع کردن... منم نظرم اینه واسه کسی که بودجشو داره اول از آکوستیک شروع کنه ( نه کلاسیک)

اره مالمستین کلاسیک مزده اول
ولی به نظر من این که میگن قبل از الکتریک کلاسیک باید زد کاملا" اشتباهه !
چون کلاسیک کارایی که دیدم اومدن رو الکتریک خیلی وضعشون خراب بوده و یه تمرین خیلی خیلی زیادی میخواد تا دست به سیما عادت کنه !
و برعکس به نظر من نایلون و استیل زدن ادمو کثیف زن میکنه !
ولی خوبه که ادم اکوستیکم بزنه !

sahandmsh
Wednesday 6 October 2010, 07:13 PM

اره مالمستین کلاسیک مزده اول
ولی به نظر من این که میگن قبل از الکتریک کلاسیک باید زد کاملا" اشتباهه !
چون کلاسیک کارایی که دیدم اومدن رو الکتریک خیلی وضعشون خراب بوده و یه تمرین خیلی خیلی زیادی میخواد تا دست به سیما عادت کنه !
و برعکس به نظر من نایلون و استیل زدن ادمو کثیف زن میکنه !
ولی خوبه که ادم اکوستیکم بزنه !

نه...اینجورا هم نیستا.... کلاسیک که قطعاً دست رو خراب می کنه ( به خیلی از دلایل )
اما آکوستیک به خاطر شباهت دسته و سیم استیل ، دست رو عادت میده
همچنین صدای آمپ در الکتریک باعث میشه خیلی از خطا ها گم بشه بین کار ها و الکتریک رو کثیف جلوه میده... منم کاملاً همین مشکل رو دارم)(چی کنم؟؟؟)
نظر من اینه اگه کسی از لحاظ مالی کم نداشته باشه 6 ماه با یه آکوستیک 100 تومنی کار کنه بعد بره سراغ الکتریک ( بعد 6ماه )...اگه مشکل مالی داره که همون اول الکتریک بگیره اما با کلین کار کنه... البته این نظر منه...