PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين گيتاريست و اهنگ...

shbaharehs
Wednesday 21 November 2007, 11:56 PM
سلام بروبچه ها چطور مطورين؟( هي هي اصطلاح جديد ياد گرفتم يه خورده ذوق زده شدم!!!!!!!!)

حالا از اين اصطلاحات گذشته بريم س اصل مطلب:u:u

از اونجايي كه سبك "پاپ" توي ايران طرفداراي زيادي داره و به نسبت خودش هم معروفه, حالا شما از بين خواننده هايي كه گيتار ميزنن كدوم و قبول دارين؟ چرا؟ و كدوم اهنگشون بهترين بوده؟

ميگم ديگه يه سواليه كه جوابشم خيلي اسونه از اونجايي كه همه ي خواننده هاي ما (از روي شانس يا...) بلدن گيتار بزنن! پس نگين كسي و نميشناسما!:ah پس همم ميتونن شركت كنن!

حالا ميخواين من خودم شروع كنم! سعيد محمدي رو فكر كنم همه بشناسن نه؟ ايشون اكوستيك ميزنه و به نظر كار اهنگسازيشون خيلي قويه. اهنگيم كه دوست دارم اهنگ "ديار" هستش كه با گيتار بسيار (هي هي گيتار و بسيار! چه كلمه هاش باهم جور ميشن!) قشنگ ميشه!

خب ديگه من گفتم! حالا نوبت شماست:

:ak:ak

Amir
Thursday 22 November 2007, 12:40 AM
فرامرز اصلانی و حبیب به نظرم بد نیستند

بیژن مرتضوی هم خوب میزنه

shbaharehs
Thursday 22 November 2007, 11:04 PM
زياد مطمئن نيستم, ولي حبيب الكتريك ميزنه هميشه؟ چون چندبار كه توي كنسرت بود همش الكتريك دستش بود! ولي خيلي از كاراش قشنگنا!

moomak
Monday 3 December 2007, 08:05 AM
اگر شادمهرو گیتاریست و خواننده به حساب بیاریم اونم پاپ خوب کار می کنه!
ناصر عبداللهی هم خوب گیتار میزد ( خدا بیامرزدش)
از بین اونوری ها هم آره حبیب رو دوست دارم اما فرامرزو دوست ندارم( گیتار زدنشون رو میگم!)
اما عاشق مرحوم ویگن هستم!

shbaharehs
Monday 3 December 2007, 10:58 PM
اخي ويگن:ag خدا بيامرزدش!

ميگم محسن يگانه هم اهنگاش قشنگه! البته تقريبا شبيه همن ولي كارش باحاله!

Hmd_N
Monday 3 December 2007, 11:40 PM
بهنظه منم حبیب کارش درسته ! البته حالا که گفتین خواننده یا آهنگسازایی که گیتار هم میزنن پس میشه بیژن مرتضوی رو هم اسم برد که کارش واقعا عالیه !

همه ی هنرمندان پاپ از دست رفته ی ما هم خدا بیامرزتشون، مثل ویگن، فریدون فروغی و ...

shahyar.guitar
Sunday 9 December 2007, 04:09 PM
از نظر من باید دید نوازندگی خوب رو در چی میبینیم.
از نظر من از همه اینها که اسم بردید اردشیر فرح در سطح نوازندگی بالاتری قرار داره........!!!!!!!!

moomak
Sunday 9 December 2007, 09:59 PM
مرسی
دوست عزیز به خونه خودت خوش آمدی . امیدوارم که بتونیم یاران خوبی در کنار هم در این مجموعه باشیم.
بعد از خوشامد باید بگم در نوازندگی اردشیر فرح هیچ کسی شکی نداره اما اینجا بحث از خواننده های گیتاریسته نه نوازنده های پاپ گیتار
خواهش می کنم نظرت رو در مورد خواننده هایی که گیتار هم میزنن بگی
با احترام
فعلا

shbaharehs
Saturday 15 December 2007, 11:26 PM
ميگم اسم اهنگهاي معروفشونم اگر ميشه لطفا نام ببريد.
ممنون

shbaharehs
Sunday 23 December 2007, 05:51 PM
يه خواننده و نوازنده ي ديگه هم كه خود من تازه باهاشون اشنا شدم (هي هي با خودش نه (خدا بيامرزدش!) با اهنگاش!) ابراهيم منصفي هستش كه تقريبا توي اكثر كاراش از گيتار استفاده شده و كلا خيلي كاراي جالبي و در اورده.
ممنون

helenmortazavi
Saturday 17 May 2008, 12:38 AM
همه خوبند اما به نظر من جیپ سی کینگ و فرامرز اصلانی کارشون حرف نداره منم 2سال ملودی میزدم پاپ اما به خاطر تدریس اشتباه استادم که راست دست بودم و چون خودش چپ دست بود من رو هم چپ دست کرد و زمانی که خواستم آکورد بگیرم دچار اشکال شدم دیگه نتونستم بزنم و الا ن 3ساله که گیتار نمیزنم اما یکی از آرزوهامه اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمکم کنید در ضمن یه سری هم به بخش ترانه بزنید تکه هایی از ترانه هامو اونجا نوشتم نظر بدید ممنون

Hes_r
Saturday 17 May 2008, 08:29 AM
اگه راه حلی به ذهنتون میرسه کمکم کنید در ضمن یه سری هم به بخش ترانه بزنید تکه هایی از ترانه هامو اونجا نوشتم نظر بدید ممنون

:

دوست من چیزی که به تاپیک مربوط نیست رو مطرح نکنید لطفا

یا علی

moomak
Sunday 18 May 2008, 10:31 PM
اگر مشکلت فقط آکورد گرفتنه عزیزم خوب کافیه سیم های گیتارت رو از بالا به پایین ببندی و اونو با دست چپت بگیری!
اغگر مشکلت این نیست یه کم بیشتر در یه تاپیک دیگه توضیح بده!!!! اگر کمکی از دستمون بر میامد در خدمتیم!!!
با احترام
Moomak

ZAHRA2080
Sunday 27 July 2008, 10:03 PM
به نظر من فرامرز اصلانی کاراش قشنگه.از کاراش خیلی خوشم می یاد

hamidclassic
Monday 1 September 2008, 02:07 AM
بهتریت گیتاریست ایرانی به نظر من فزاد امیرانیه با داداشش. تو سبک جاز ویگن و تو الکتریک کاوه یغمایی که دوست خودمه. تو خارجیها هم که پاکو و اریک کلپتون و گروه جیپسی کینگز و پینک فلوید عالین ولی 1کم دارن دستگاهی میشن اونا هم. فرامرز هم که جاش تو قلبمه.:bgwzky::connie_24:

Abed e Guitarist
Saturday 13 September 2008, 10:43 PM
سلام بروبچه ها چطور مطورين؟( هي هي اصطلاح جديد ياد گرفتم يه خورده ذوق زده شدم!!!!!!!!)

حالا از اين اصطلاحات گذشته بريم س اصل مطلب:u:u

از اونجايي كه سبك "پاپ" توي ايران طرفداراي زيادي داره و به نسبت خودش هم معروفه, حالا شما از بين خواننده هايي كه گيتار ميزنن كدوم و قبول دارين؟ چرا؟ و كدوم اهنگشون بهترين بوده؟

ميگم ديگه يه سواليه كه جوابشم خيلي اسونه از اونجايي كه همه ي خواننده هاي ما (از روي شانس يا...) بلدن گيتار بزنن! پس نگين كسي و نميشناسما!:ah پس همم ميتونن شركت كنن!

حالا ميخواين من خودم شروع كنم! سعيد محمدي رو فكر كنم همه بشناسن نه؟ ايشون اكوستيك ميزنه و به نظر كار اهنگسازيشون خيلي قويه. اهنگيم كه دوست دارم اهنگ "ديار" هستش كه با گيتار بسيار (هي هي گيتار و بسيار! چه كلمه هاش باهم جور ميشن!) قشنگ ميشه!

خب ديگه من گفتم! حالا نوبت شماست:

:ak:ak

:guitarplay5:راستش من که ففففقط و فففففقط کارای محسن جون رو دوست دارم(منظورم محسن یگانه س دیگه ، چرا نمی گیری ).اگه قبول نداری میتونی" آهنگ گناهی ندارم"رو گوش بدی تا حسابی حال کنی اونوقت نظرت عوض میشه ، عوضم نشد نشده چیکارش میشه کرد.:guitarplay2::guitarplay1::guitarplay2::gui tarplay1:
به هر صورت شما نظر خواستی ما هم نظرمون رو گفتیییییییییییییم :dw26i1:
فعلا تا بعد"فظ"

shbaharehs
Sunday 14 September 2008, 05:25 PM
:guitarplay5:راستش من که ففففقط و فففففقط کارای محسن جون رو دوست دارم(منظورم محسن یگانه س دیگه ، چرا نمی گیری ).اگه قبول نداری میتونی" آهنگ گناهی ندارم"رو گوش بدی تا حسابی حال کنی اونوقت نظرت عوض میشه ، عوضم نشد نشده چیکارش میشه کرد.:guitarplay2::guitarplay1::guitarplay2::gui tarplay1:
به هر صورت شما نظر خواستی ما هم نظرمون رو گفتیییییییییییییم :dw26i1:
فعلا تا بعد"فظ"

lol نه بابا هر کسی سلیقه ای داره و مطمئن باشین ما هم به سلیقتون احترام میذاریم. :ilovemusic: ممنون

puriya
Wednesday 3 December 2008, 09:03 PM
منم از بین خوانندگان داخلی فقط محسن یگانه باقی باید برن ........

نه فقط به خاطر گناهی نارم به خاطر خوندن تو گامهای فیوژن مثل شادمهر و توانایی خوندن ضد ضرب

shbaharehs
Saturday 6 December 2008, 12:41 AM
راستش به نظر من محسن یگانه توی سبک نواختنش ابتکار جدیدی نداره و خیلی معمولی میزنه. البته کارای قشنگ زیاد داره ولی تقریبا کاراش یکنواخته.

ممنون

jasmin
Monday 4 May 2009, 08:19 AM
سلام
خوب هستيد
من چيزي از گيتار نميدونم
ولي دوست دارم ياد بگيرم
سنم كم نيست 27 سالمه
ولي براي ياد گرفتن هيچ وقت دير نيست ميتونيد كمك كنم

A.Sad
Monday 4 May 2009, 07:53 PM
فرامرز اصلانی و حبیب به نظرم بد نیستند

منم با فرامرز اصلانی و حبیب موافقم حداقل تنها کسایی هستن که کارشون اصالت داره
فقط جالبه جدیدا حبیب مثل اینکه علاقه ی شدیدی به دیوید گیلمور پیدا کرده گیتار فندر بیشتر از کلاسیک تو کاراش دیده میشه

اريا
Sunday 4 October 2009, 12:55 AM
من از بين خوانندگان داخلي كاراي محسن يگانه رو خيلي دوست دارم
مخصوصا آهنگ غربت من:guitarplay5:

maryam21
Thursday 29 October 2009, 06:36 PM
يگانه استعداد خيلي زيادي داره و خيلي خوب ميزنه اما مغروره اگه غرورش رو بذاره كنار ميتونه خيلي بهتر كار ارائه بده از پاپ يگانه بهترينه پاپ و كلاسيك تقريبا مشابه همديگه هستن اما فلامنكو جيپسي كينگز مهشره

schadmehr
Wednesday 21 July 2010, 02:19 AM
فقط "استاد شادمهر" تو جدیدا . . .
محسن یگانه به گرد پای شادمهرم نمیرسه تا 100 سال دیگه.
شادمهر فقط خودشو گیتاریست میدونه.
نه خواننده،نه آهنگساز،نه ویولونیست نه پیانیست نه تنظیم کننده و نه هیچی فقط گیتاریست.

گیتار ارتشی شادمهر:
You can see links before reply

rezabatista
Saturday 7 August 2010, 06:38 PM
ای شادمهر بد نیست ولی من که زیاد با آهنگاش حال نمی کنم
من از آهنگ هیچکی نمی تونه بفهمه از یگانه خوشم میاد
ولی آهنگای یگانه نمی تونم بزنم گام صداش اصلا بهم نمی خوره نازک تقریبا
اصلانی قمیشی رضا صادقی به نظر من بهترینن

blackover
Tuesday 10 August 2010, 10:10 AM
از اونجایی که یکی ازسازهای تخصصی شادمهر گیتار،باید گیتاریست خوبی باشه.

hosseinne_online
Saturday 13 August 2011, 03:52 PM
شادمهر_محسن یگانه

lohrasebii
Saturday 13 August 2011, 05:17 PM
سلام دوستان

من داخل ایران از نوازندگی (همه ی قطعات) فیروز ویسانلو لذت می برم و به نظرم توی استودیوهای ایران حرف اول رو میزنه.

در خارج از کشور هم ضمن علاقه به شادمهر فکر میکنم بهترین گیتاریست ایرانی فرامرز اصلانی باشه.

amante
Saturday 13 August 2011, 07:16 PM
آخه نمیدونم محسن یگانه چیکار کرده یا گیتار که همه میگن گیتارست خوبیه؟! دیگه دوتا اکوردو کنار هم گذاشتن و زدن که چیزی نداره

این پروفایل منو برید توش اهنگی که از johannas گذاشتم رو گوش کنید اونموقع ادم میفهمه سبک تلفیقی یعنی چی

lohrasebii
Sunday 14 August 2011, 09:54 AM
درود

بچه ها من یادم رفت بگم اردشیر فرح رو در حد بارسلونا دوست دارم.

بدرود

Mohammad_ngml
Sunday 14 August 2011, 10:49 AM
منم بین ایرانی ها که آرمیک و بابک امینی رو خیلی برجسته میدونم.. فقط دوستمون گفت فرامرز اصلانی بهترین گیتاریست ایران.. عزیز این بابا فقط چندتا عکس با گیتار انداخته.. زیاد جدیش نگیر.. موزیکشو اردشیر فرح میسازه که اونم تازه عالی نیست..

lohrasebii
Sunday 14 August 2011, 12:42 PM
منم بین ایرانی ها که آرمیک و بابک امینی رو خیلی برجسته میدونم.. فقط دوستمون گفت فرامرز اصلانی بهترین گیتاریست ایران.. عزیز این بابا فقط چندتا عکس با گیتار انداخته.. زیاد جدیش نگیر.. موزیکشو اردشیر فرح میسازه که اونم تازه عالی نیست..

نه خداییش آرمیک هم خوبه .

اما یه نکته ی جالب : یادمه یه مصاحبه از اردشیر فرح دیدم که میگفت 35 تا گیتار مختلف از بهترین جنس و خوش دست ترین ها رو از بچگی تا حالا جمع کرده و از هر کدوم از اینها یه صدای متفاوت خلق میکنه و دلیل اینکه اینارو نگه داشته هم همین بوده.

چند سال بعد مشابه این مصاحبه رو با کمی تغییر از شامهر دیدم .

بدرود

Terminator44
Sunday 14 August 2011, 03:32 PM
قابل توجه دوستانی که میگن گیتار زدن فرامرز اصلانی رو دوست دارن باید بگم که گیتار تمام قطعه های فرامرز رو آرمیک زده...

lohrasebii
Sunday 14 August 2011, 09:24 PM
قابل توجه دوستانی که میگن گیتار زدن فرامرز اصلانی رو دوست دارن باید بگم که گیتار تمام قطعه های فرامرز رو آرمیک زده...

سلام دوست عزیزم

در مورد اینکه همه ی قطعات فرامرز اصلانی رو آرمیک زده من اطلاعی ندارم پس اظهار نظر نمی کنم ، ولی یه جایی داخل بخش فارسی بی بی سی خوندم که فرامرز اصلانی چند سال پیش با بابک امینی در لوس آنجلس اجرا داشتند و هردو بزرگوار هم عالی گیتار زدند.

قبلا اجرای زنده ی فرامرز اصلانی رو هم دیده ایم.

بدرود

Terminator44
Tuesday 16 August 2011, 06:08 PM
سلام دوست عزیزم

در مورد اینکه همه ی قطعات فرامرز اصلانی رو آرمیک زده من اطلاعی ندارم پس اظهار نظر نمی کنم ، ولی یه جایی داخل بخش فارسی بی بی سی خوندم که فرامرز اصلانی چند سال پیش با بابک امینی در لوس آنجلس اجرا داشتند و هردو بزرگوار هم عالی گیتار زدند.

قبلا اجرای زنده ی فرامرز اصلانی رو هم دیده ایم.

بدرود

درسته، فرامرز اصلانی تو اجراهای زنده و تو تلویزیون با بابک امینی زده؛ ولی قطعه های خودش رو آرمیک زده مثل "اگه یه روز" و "می دونی دل اسیره".