PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : MIDI آهنگهای متالیکا!

sadeghhappy
Thursday 22 November 2007, 03:00 PM
سلام دوستان
لطفا هرکس آهنگ MIDI از متالیکا داره تو این جا بذاره من تازه عضو شدم و یک مقداری هم نیاز به راهنمایی در مورد بانک دارم و علاقمند آهنگ سازی با نرم افزار FL STUDIO هستم لطفا من را از راهنمایی های خودتون شرمنده کنید!با تشکر:ax

Amir
Thursday 22 November 2007, 03:50 PM
سلام عزیز

خوش اومدی

عزیز جون هر مطلب رو باید در بخش خودش دنبالش باشی

مثلا اگه با متالیکا حال میکنی باید بری بخش متال و راک

اگرم می خوای FL کار کنی باید بری بخش نرم افزار شاخه آهنگسازی

بازم مساله بود دربست در خدمتیم

:ak

fateme_karimi
Wednesday 17 September 2008, 06:50 AM
[quote=sadeghhappy;31746]سلام دوستان
لطفا هرکس آهنگ MIDI از متالیکا داره تو این جا بذاره من تازه عضو شدم و یک مقداری هم نیاز به راهنمایی در مورد بانک دارم و علاقمند آهنگ سازی با نرم افزار FL STUDIO هستم لطفا من را از راهنمایی های خودتون شرمنده کنید!با تشکر:ax

Babak_mix
Wednesday 17 September 2008, 09:10 AM
سلام به دوست عزيزم و عرض خوش آمد گويي به شما

در مورد فايل midi آهنگ متاليكا، شما ميتونيد به بخش نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) (پست شماره #8 (You can see links before reply)) مراجعه كنيد، در اين قسمت نرم افزاري رو براي دانلود قرار دادم كه فايل MP3 رو به فايل midi تبديل ميكنه و شما به راحتي ميتوني هر آهنگي رو دوست داري به midi تبديل كني.

در مورد نرم افزار FL Studio هم بايد خدمتتون عرض كنم كه در بخش آموزش نرم افزارهاي آهنگسازي (You can see links before reply) (پست شماره #2 (You can see links before reply)) آموزش كامل نرم افزار مورد نظرتون موجود هست كه اميدوارم مورد استفادتون قرار بگيره...

ببخشيد من چند روزي گرفتار هستم انشاالله از شنبه در خدمتتونم.

موفق و پيروز باشي Babak