PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بهترين فروشگاه براي ويولن

s_violin
Friday 23 November 2007, 03:12 PM
سلام دوستان
به نظر شما بهترين فروشگاه براي ويولن چه از نظر جنس و قيمت و منصف بودن و تنوع انواع ويولن از نوع معمولي تا بهترين هاي آن كجاست؟
اگه شماره تلفن يا آدرسي هم بديد كه چه بهتر...
ممنون

Amir
Friday 23 November 2007, 05:18 PM
بازار طلا تو کرج فروشگاه های خوبی داره و یه جورایی مرکز فروش ساز تو کرجه

تو خیابون قزوینه شمارشو ندارم

s_violin
Friday 23 November 2007, 05:21 PM
تو تهران كسي سراغ نداره؟

Amir
Friday 23 November 2007, 05:22 PM
تو تهران پیشنهاد می کنم برید بلوار جمهوری

منبع ساز خوب اونجاست

samin
Friday 23 November 2007, 06:25 PM
تو خیابون گیشا ,بالاتر از خیابان نهم, جنب بانک تجارت پلاک 128, طبقه اول ( برادران رضوانی) تلفن:88279841
البته فقط انواع ویولون و دارن.
خیابان جمهوری بین ساختمان المینیو و پل حافظ نبش کوچه لاله ساختمان طلوع طبقه ششم واحد 602 (منصور هوتی) تلفن:66713012 , ایشونم فقط ویولون دارن البته بایید بگم که آقای بسیار منصفی هستند وسازهای خوبی هم دارن

ماریا
Friday 23 November 2007, 06:37 PM
[quote=samin;31869]تو خیابون گیشا ,بالاتر از خیابان نهم, جنب بانک تجارت پلاک 128, طبقه اول ( برادران رضوانی) تلفن:88279841
البته فقط انواع ویولون و دارن.

با نظر samin عزیز موافقم واقعا اقای رضوانی کارشون درسته تمام کلاسیک کارها این دو برادر میشناسند ، منصف ، دلسوز با تجربه اگاه و ............... اوه یه دنیا خوبی تا عمر دارم بابت راهنماییهای عالیشون براشون دعا میکنم البته من انجا التو و ویالنسل هم دیدم یه کارگاه توپه توپه خدا خیرشون بده کارشون عالیه

یعنی انقدر بگم که تو کارشون صداقت دارند رو راست هستند هر کس که برادران رضوانی رو به من معرفی کرده و من به دیگران معرفی کردم راضین اوه هزارتا:bg:aq

akanani
Saturday 24 November 2007, 07:53 AM
سلام دوستان
به نظر شما بهترين فروشگاه براي ويولن چه از نظر جنس و قيمت و منصف بودن و تنوع انواع ويولن از نوع معمولي تا بهترين هاي آن كجاست؟
اگه شماره تلفن يا آدرسي هم بديد كه چه بهتر...
ممنون

دوست عزیز اگر ویالن خوب می خواهی با قیمت مناسب و تنوع زیاد ولی ویالن چینی ندارد . می توانید به شرکت سورنا در پیچ شمیران مراجعه کنید . تلفن آن را می توانید از 118 بگیرن . :ak

digitalmind
Saturday 1 September 2012, 04:54 PM
دوستان با این که از تاریخ این تاپیک خیلی گذشته ولی احیانا اگر دوباره دیدید ، آقای رضوانی هنوز همون آدرسیه که دادید؟

من بین چند مورد موندم که چه کنم ! یکی آقای رمضانی فر، موسیقی نوا ، یکی آقای رضوانی ، یکی هم سازهای هافنر !

Almaseaby
Saturday 1 September 2012, 05:11 PM
دوستان با این که از تاریخ این تاپیک خیلی گذشته ولی احیانا اگر دوباره دیدید ، آقای رضوانی هنوز همون آدرسیه که دادید؟

من بین چند مورد موندم که چه کنم ! یکی آقای رمضانی فر، موسیقی نوا ، یکی آقای رضوانی ، یکی هم سازهای هافنر !
سلام
خوب اول شما بگید چه قدر میخواید هزینه کنید؟

digitalmind
Saturday 1 September 2012, 05:18 PM
هزینه در حدود 2.5 ، حالا یک مقدار بالا پایینم فرقی نمیکنه ! بیشتر دنبال سازیم که ساز باشه:violinplay3::violinplay3:

Almaseaby
Saturday 1 September 2012, 05:29 PM
خوب سازهایی که دست ساز ایرانی هستن کمی برای سنتی نواختن بهترن ولی در کل بیشتر سلیقه ای هست...خودت باید سازهارو ببینی و امتحان کنی که صدای کدومشون بیشتر به دلت میشینه البته تفاوتشون خیلی هم نیست...ولی خودم سازم هافنر هست و کاملا هم ازش راضیم...ولی مثلا ممکنه شما از دست ساز ایرانی بیشتر خوشت بیاد که سلیقه ایه...ویلن های دست ساز ایرانی بیشتریاشون از نظر ظاهری زیاد خوب نیستن ولی هافنرها ظاهرشونم خیلی خوبه...

digitalmind
Saturday 1 September 2012, 06:43 PM
چه مدلی هست ساز شما؟ از همون کیمیای هنر گرفتین؟ وقتی دیگران سازتونو دیدن نظرشون چی بود؟ و راستی به چه قیمتی گرفتید

Almaseaby
Saturday 1 September 2012, 08:31 PM
h66hv هست...دوسال پیش که من میخواستم ساز جدید بخرم اون موقع چون درست نمیتونستم تشخیص بدم استادم به من لطف کرد و همراهم اومد و این مارک رو انتخاب کرد.بله از نمایندگی کیمیای هنر تو شیراز خریدم...اون موقع 1700000 بود ولی الان تا جایی که خبر داشتم چون دلار بالا رفت به دو و خورده ای هم رسیده...!!

digitalmind
Saturday 1 September 2012, 10:54 PM
You can see links before reply

دقیقا همین طوریه که میگی ، اینو قیمتشو زده 800 یورو ، که میشه همون 2.4 اینا تقریباً !

مدل معروفی هم هست ، ازش راضی هستی؟ نسبت به قیمتش چطوره؟

شرمنده انقدر سئوال میکنما :دی

Almaseaby
Saturday 1 September 2012, 11:56 PM
نه بابا خواهش میکنم...
آره از صداش که خیلی راضی هستم یه ویژگی منحصر به فردیم که داره اینه که سیم می که معمولا در سازای دیگه خیلی تیزه و انگشت رو اذیت میکنه ولی تو این ساز خیلی نرمه...ولی تنها نکته ی بدی که داره اینه که ضربه روی چوبش خیلی زود میفته...ولی از نظر صدا عالیه...:21ox66r:

digitalmind
Sunday 2 September 2012, 09:28 PM
کلی متشکرم دوست من

Feeling
Friday 28 September 2012, 11:32 AM
نه بابا خواهش میکنم...
آره از صداش که خیلی راضی هستم یه ویژگی منحصر به فردیم که داره اینه که سیم می که معمولا در سازای دیگه خیلی تیزه و انگشت رو اذیت میکنه ولی تو این ساز خیلی نرمه...ولی تنها نکته ی بدی که داره اینه که ضربه روی چوبش خیلی زود میفته...ولی از نظر صدا عالیه...:21ox66r:

سلام
اگه براتون ممکنه یه عکس ازش بزارید لطفاً

Almaseaby
Friday 28 September 2012, 06:20 PM
سلام
اگه براتون ممکنه یه عکس ازش بزارید لطفاً
سلام...
You can see links before reply (You can see links before reply)
این نمونه ای از مدل ساز منه که تو این سایت معرفیش کرده و عکسش هم گذاشته.

mamalamricaei
Saturday 29 September 2012, 09:00 AM
سلام به همه دوستان. يه سوال. ميخواستم بدونم با 3 ميليون چه سازي ميتونم بخرم. اصلنم برام چيني يا آلماني يا ايراني بودنش مهم نيست. فقط 3 تومن ارزش داشته باشه.ميحوام هم ايرني بزنم هم كلاسيك. اينم بدونين هافنر اصل آلمان(واقعا اصل باشه) با قيمت دلار آْلان زير 5 ميليون نيست. گاهي تا 10-12 ميليونم ميرسه. تازه اگه استاد بخواد شما رو به يه فروشگاه مثل كيماي هنر معرفي كنه 20% پورسانت ميگيره!!! (يعني تو ساز اصل 5 ميليوني هافنر 1ميليون گير استادتون مياد) حالا ببينين خودشون چقدر ميخورن!!! پس فكر نكنيد يه جاي مثل كيمياي هنر بهترين ساز رو داره. اين رو از تحقيقات و اينكه استادم از دوستان مديريت كيمياي هنره ميگم. گفتم كيمياي هنر اين اطلاعات رو بهم داد. البته از آشنايان قديميمونه(دلسوزه براي من حداقل). ببخشيد طولاني شد ولي بدردتون ميخوره. حالا با 3 تومن چي بخرم؟؟از كجا بخرم؟با تشكر

amir1055
Monday 8 October 2012, 04:51 PM
سلام
کسی با این ویولن آشناست ؟ آر تی 1200؟

Daryaye_Bi_Aram
Saturday 16 March 2013, 02:33 PM
RT1200 اگه اشتباه نکنم از ساز های سفارش نوا هست که مدل های rt1600 & RT1800 & RT 905 & ... هم داره که قیمت هاش بین 1 تا 2 تومانه ...

farzad73
Monday 25 November 2013, 04:52 PM
سلام دوستان.اگر کسی از دوستان شماره ای از این فروشگاه نوا داره لطف کنه شمارشو بذاره .الان یک ماهه میخوام قیمت ویلن rt 905 را گیر بیارم نتونستم.:33:

maahoor
Wednesday 27 November 2013, 05:36 PM
دوست عزیز شمارش هست
77645327
77521768
ولی حتما موقع خرید دقت کن ادم بدرد بخوری نیست