PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : انگیزه ی شما برای تغییر سبک

Hes_r
Friday 23 November 2007, 06:56 PM
سلام

دوستانی که سبکشون رو پس از مدتی از سنتی به کلاسیک یا بالعکس تغییر دادن بگن که دلیلشون چی بوده ؟؟ چه کسی تشویقشون کرده ؟؟ استادشون در این امیر موثر بوده ؟؟ آیا از این تغییر سبک راضی هستن ؟؟؟ و یا هر توضوحی که لازمه بدن .

شاید برای سایر دوستانی که چنین اهدافی دارن موثر باشه .

Hes_r
Friday 23 November 2007, 09:02 PM
نه نریمان جان . اگه کامل و تا ته میخوندی ، نوشتم شاید برای دوستانی که میخوان سبک عوض کنن موثر باشه . و شاید راه اشتباهی که کسی رفته رو دیگه تکرار نکنن .

Amir
Friday 23 November 2007, 09:21 PM
فکر کنم منظور حسام این بوده که دوستانی که سبکشونو تغییر دادند عنوان کنند که دلیلشون چی بوده

Hes_r
Saturday 24 November 2007, 05:50 AM
آخه آدم فی البداهه ازین پستا نمی زنه:af

حالا که زدم . شما ه به جای این که بحث تاپیک رو پرت کنی بهتره نظرت رو بگی . اگه هم که تغییر سبک ندادی هم که هیچی .

ماریا
Saturday 24 November 2007, 06:05 PM
سلام دیگه همه میدونن ولی بازم مینویسم

من بعد از 1 سال و 8 ماه ایرانی کار کردن سبکم به پیشنهاد کسانی که توانایی من دیدن عوض کردم که با استیل صحیح بیام بالا و الان 5 ماه که کلاسیک کار میکنم از پیشرفتم خیلی راضیم هم خودم هم استادم و هم کسانی که در جریان فعالیتم هستند .
از خدا ممنونم بابت راهنماییهای صحیح تمام اطرافیانم

:au:bh:bg

akanani
Sunday 25 November 2007, 07:24 AM
سلام دیگه همه میدونن ولی بازم مینویسم

من بعد از 1 سال و 8 ماه ایرانی کار کردن سبکم به پیشنهاد کسانی که توانایی من دیدن عوض کردم که با استیل صحیح بیام بالا و الان 5 ماه که کلاسیک کار میکنم از پیشرفتم خیلی راضیم هم خودم هم استادم و هم کسانی که در جریان فعالیتم هستند .
از خدا ممنونم بابت راهنماییهای صحیح تمام اطرافیانم

:au:bh:bg

ماریا جان سلام

قبلا خواندم که شما نوشتی تا کتاب 4 خالقی زدی و بعد به دلایلی که گفتی به سبک کلاسیک رو آوردی . می خوام ببینم یعنی دوباره شما از ل ویولن ها شروع کردی یا کتابهائی مثل کایزر و ولفارت و یا سونات می زنی ؟؟؟

2- بعد از یکسال و 8 ماه شما به کتاب 4 خالقی رسیدی یعنی می خوام ببینم تمام قوانین و فوت و فنهای سنتی را در 1 سال فرا گرفتی ؟ ( این سئوالی که می پرسم شکی در استعداد شما نیست فقط برای اطلاع عمومی خودم می پرسم )) ؟؟؟

3- نام استاد شما چیست ؟؟؟ آیا استاد شما هم سنتی کار می کنه هم کلاسیک ؟؟؟؟

:ak

ماریا
Sunday 25 November 2007, 09:21 AM
موقعی که کلاسیک شروع کردم بهم گفته بودند که باید از ابتدا کلاسیک شروع کنی و کار تو خیلی سخته چون باید عادات غلطی که داری رو از بین ببری و هزار تا مسئله دیگه
من هم که پایه بودم چون دوست داشتم در کارم پیشرفت کنم قبول کردم و جالبه که همه تعجب کردند که من تونستم خیلی سریع با شرایط کلاسیک و استیلش کنار بیام چه از لحاظ دست چپ و چه از لحاظ ارشه کشی و دست راست و غیره ...................

من 11 جلسه ای کتاب 1 تمام کردم . و الان با یه استاد دیگه که همه تاییدش کردند دارم رو ل ویولن دو کار میکنم ولی خوب در کنارش ولفارت و سوزوکی رو هم کار میکنم . الان از پیشرفتم خیلی راضیم .

در مورد ایرانی هم باید بگم که تمام فوت و فن که نه چون موسیقی هیچ انتهایی نداره ، دستم تو ایرانی راه افتاده بود ولی خیلی حرفه ای نه ولی خوب هر کس تو موسسه میدید یا میشنید کارهامو و میپرسید که چند وقت دارم کار میکنم تعجب میکرد میگفتم مثلا 1 سال و الان کتاب 3 خالقی ام یا کتاب 4 بعد از یکسال و 8 ماه

در کل چون دوست دارم اصولی یاد بگیرم دنبال ایرانی رو هم به موقع میگیرم ولی اول باید تو کلاسیک حسابی کار کنم بعد به ایرانی ادامه بدم .

البته طی صحبتی که دیشب با استاد ایرانیم داشتم گفت که از طرف ارشاد یه دعوت نامه امده برای تشکیل گروههای ارکست سمفونیک سنتی و گفت که حتما گروه جم و جور بشه از من هم استفاده میکنه ( اگه خدا بخواهد این اولین تجربه اجرای من میشه :bg)

در هر صورت ارزوی موفقیت تک تک شما دو ستان رو دارم امیدوارم که همواره خوش باشید .:bg:aq:au:bh

موفقیت چیزی نیست جز تلاشهای کوچک روزانه

akanani
Sunday 25 November 2007, 10:14 AM
موقعی که کلاسیک شروع کردم بهم گفته بودند که باید از ابتدا کلاسیک شروع کنی و کار تو خیلی سخته چون باید عادات غلطی که داری رو از بین ببری و هزار تا مسئله دیگه
من هم که پایه بودم چون دوست داشتم در کارم پیشرفت کنم قبول کردم و جالبه که همه تعجب کردند که من تونستم خیلی سریع با شرایط کلاسیک و استیلش کنار بیام چه از لحاظ دست چپ و چه از لحاظ ارشه کشی و دست راست و غیره ...................

من 11 جلسه ای کتاب 1 تمام کردم . و الان با یه استاد دیگه که همه تاییدش کردند دارم رو ل ویولن دو کار میکنم ولی خوب در کنارش ولفارت و سوزوکی رو هم کار میکنم . الان از پیشرفتم خیلی راضیم .

در مورد ایرانی هم باید بگم که تمام فوت و فن که نه چون موسیقی هیچ انتهایی نداره ، دستم تو ایرانی راه افتاده بود ولی خیلی حرفه ای نه ولی خوب هر کس تو موسسه میدید یا میشنید کارهامو و میپرسید که چند وقت دارم کار میکنم تعجب میکرد میگفتم مثلا 1 سال و الان کتاب 3 خالقی ام یا کتاب 4 بعد از یکسال و 8 ماه

در کل چون دوست دارم اصولی یاد بگیرم دنبال ایرانی رو هم به موقع میگیرم ولی اول باید تو کلاسیک حسابی کار کنم بعد به ایرانی ادامه بدم .

البته طی صحبتی که دیشب با استاد ایرانیم داشتم گفت که از طرف ارشاد یه دعوت نامه امده برای تشکیل گروههای ارکست سمفونیک سنتی و گفت که حتما گروه جم و جور بشه از من هم استفاده میکنه ( اگه خدا بخواهد این اولین تجربه اجرای من میشه :bg)

در هر صورت ارزوی موفقیت تک تک شما دو ستان رو دارم امیدوارم که همواره خوش باشید .:bg:aq:au:bh

موفقیت چیزی نیست جز تلاشهای کوچک روزانه

انشاالله که هر چه زدوتر در ارکستر سمفونیکهای بزرگتر شما را ببینیم و موفق باشی :ak

ماریا
Sunday 25 November 2007, 01:39 PM
در جواب سوال سوم باید بگم که خودم الان کلاسیک کار میکنم ،منتها استاد ایرانیم برای حضور در ان گروه سنتی از من دعوت کرد

استاد ایرانیم که نه فقط ایرانی کار کرده بود
رهبر گروه نوازیمون هم ایرانی و هم کلاسیک
استاد الان کلاسیکم تو کلاسیک خیلی حرفه ای خودش هم عضو ارکست سمفونیک منتها دقیقا نمیدونم که ایرانی چه قدر کار کرده البته یه بحثهایی سر کلاس در مورد میزان تمریناتم موقع ایرانی میشه ولی تا حالا بحث به انجا نرسیده
استاد کلاسیکم همیشه یه قسمتهایی از سمفونیها یا کاپریسها و........... میزنه

ارزومند موفقیت تک تک شما دوستان هستم به امیدی موفقیتهای روز افزون همه شما عزیزان :aq

موفقیت چیزی نیست جز حاصل تلاشهای کوچک روزانه
:e:aq

تو میتونی همواره موفقیت رو به دست بیاری منتها باید گامهایت را محکم تر از همیشه برداری من میدونم که میتونی :ai( :bg)