PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : شعرای محترم نت آهنگ خودتون رو معرفی کنید

sara
Sunday 25 November 2007, 10:13 AM
به نام خاتم کار بال پروانه ها

سلام و خسته نباشید به شعرای نت آهنگ
قراره توی این تاپیک بچه های نت آهنگی که از خودشون شعر می گن بیان و خودشون و معرفی کنن.
هر چی زودتر برای معرفی بیاین توی این تاپیک و پست بزنن.

hichnafar
Friday 30 November 2007, 01:17 PM
ساراجان اول خودت شروع کن
تابقیه هم بیان .

Hes_r
Friday 30 November 2007, 03:36 PM
چقد دوستان نت آهنگی تواضع دارن که هیچ کدوم اسم خودشون رو نمیگن . من که اگه یه دو بیتی هم گفته بودم میومدم خودم رو معرفی میکردم :دی

بابا سارا خانم شما خودت هم که شعر میگی .

Amir
Friday 30 November 2007, 06:52 PM
دوستان هدف از ایجاد این تاپیک تعارف و تعریف و تمجید نیست

نت آهنگ تصمیم جدیدی گرفته که برای تحقق یافتن آن نیازمند این است که ابتدا بداند چند تا شاعر دارد

لطفا سریع تر خودتان را معرفی کنید زیاد وقت نداریم

با تشکر

sara
Saturday 1 December 2007, 08:55 AM
خب من شعر می گم.خیلی از شعر هام هم توی نت آهنگ گذاشتم و سبکم هم معلومه
این از من،بقیه هم بیان

hichnafar
Tuesday 4 December 2007, 02:04 PM
مرسی ازاین همه استقبال !
(من می خواستم اول اساتیدبیان بعدخودم)
دو-سه تاازشعرهام روگذاشتم درسایت ،درکل خیلی شعرنمی گم (اگه اسمشون شعرباشه)سعی می کنم بتونم شعرباقافیه هم دربیارم .
بقیه شعرابیاین خودتون رومعرفی کنید فانوسسسس ،جناب گیتارو ،جناب سه تار،آقاماجدو... (یه سری ازشاعرامون هم تازگی هانمیان )ببخشیدالان این دوستان یادم بودن

sara
Wednesday 5 December 2007, 08:32 AM
حالا اگر بگن قراره معروف شین همه میان یه پست می زنن.حتی اونایی که شعر نمی گن هم بزور سعی می کنن شعر بگن
بابا تواضع،فروتنی.پاشین بیاین

fanoos
Saturday 22 December 2007, 02:39 PM
سلام دوستاي عزيزم

چه طوري وقت اسم شعراي حافظ و مولانا و شمس و ميگن شعر و بهشون ميگن شاعر
ميشه اين اسم و واسه مني كه دري وري ميگم گذاشت .

كوچيك شما فانوس

hichnafar
Saturday 22 December 2007, 08:31 PM
فانوس جان اختیاردارید !
شماخودت یه پاشاعری.
بقیه شعراهم بیاین خودتونومعرفی کنید .

fanoos
Saturday 26 January 2008, 04:37 PM
سلام يه چند نفر از عزيزان هستند كه من تر جيح ميدم معرفيشون كنم تا خودشون با پاي خودشون مجبور شن و بيان

اولي

كاكاي عزيزم كه خيلي شعراي قشنگي داره ولي متاسفانه به زور رو ميكنه يعني بايد التماسش كنيم تا يكيش و بگه
جديدا هم يه شعر خفن گفته كه نامرد تمامش و نميخوونه ..خدايي شعراش حرف ندارن و معركن

دومي

ماجد عزيزه كه خيلي وقته اي دور و برا نيومده و چه بسا كه از اين تاپيك اطلاعي نداشته باشه كما اينكه خيلي از بزرگان نت آهنگي از قطعات شعر ايشون در تاپيك داستانهاي اساطيري سرزمين نت اهنگ با خبرند ماجد جان شعراي قشنگ و پرباري داره
اميدوارم برامون يه چندتاش و بزنه

يا علي

hichnafar
Saturday 26 January 2008, 06:55 PM
کاکاجان رونکرده بودی ،توضیح بده ازکی شروع کردی چندتاازکاراتوبگذارتاخودم برات یک تاپیک بازنکردم !!!!(تهدیییید)

soheilhelper
Friday 25 April 2008, 05:35 PM
بله من تازه این تاپیک رو دیدم
ماکه شاعر نیستیم اما چند بیت نوشتم واسه نت آهنگ تقدیم به همه ی نت آهنگیا...

منو صفحه ی نت آهنگو یه حس عاشقونه
دستای همو گرفتیم چه قشنگو بی بهونه
دلامونو ساده ی ساده بهم دیگه سپردیم
واسه نام پاک ایران چه قسمها که نخوردیم
نت و آهنگ و ترانه حکم اصلحهست تو میدون
وقتی لحنمون هنر شد دنیا میشنوه صدامون
همزبون و همدلیم و پاک و یکرنگ
وعده ی قرار ما صفحه ی زیبای نت آهنگ

marzi_a1732
Saturday 26 April 2008, 09:44 AM
سلام
منم این تاپیک رو تازه دیدم
البته در مقابل این اساتید من جایی ندارم اما یه چیزهایی می گم که میشه اسمشو شعر گذاشت:ax

راستی برای مسابقه ی ترانه سرایی باید کجا ثبت نام کنیم؟

sara
Saturday 26 April 2008, 10:04 AM
خوش اومدی.خوش حال می شیم چند تا از شعرات و توی آثار کاربران بخونیم.
شما لطف کن توی همون تاپیک اعلام آمادگی کن.

Majed
Saturday 26 April 2008, 12:23 PM
marzi جان لطف کن خودتو تو بخش متفرقه و سرگرمی در قسمت معرفی کاربران معرفی کن تا بیشتر باهات آشنا بشیم..

برای شعرهای زیبات میتونی یه تاپیک باز کنی و همه رو اونجا بنویسی....

برای ثبت نام هم میتونی تو همون تاپیک همون طور که سارای عزیز گفت اعلام آمادگی کنی یا به یکی از سارا ها (مدیران شعر و ترانه) پی ام خصوصی بزنی

با شعرهایی که تو تاپیک مصرع بعدی با تو ازت دیدم مطمئنم مطلب زیاد داری بزاری بخونیم..

منتظریم..

fanoos
Thursday 23 October 2008, 06:23 PM
خوب دوستان عزیزی که شعر میگن حتی اگه تا حالا فقط یه شعر گفتن لطف کنن و خودشون رو معرفی کنند تا ما در خدمتشون باشیم

دوستان لطفا کم لطفی نکنید
نتایج رو لازم داریم...پس لطفا لطفتون رو دریغ نکنید

یا علی

محامد
Monday 3 November 2008, 09:32 PM
سلام محامد هستم اگه ميخواين با بخشي از اشعارم اشنا بشين به آدرس ---------------- مراجعه كنين با اينحال سعي ميكنم از فردا هر چند روز يكبار يكي از اشعارم رو واستون بفرستم

محامد
Tuesday 4 November 2008, 05:57 PM
سلام دیروز قول داده بودم از امروز براتون شعرامو بفرستم البته امروز صبح یه شعر فرستادم اما فکر کنم بدلیل قطع اینترنت ارسال ناموفق بوده به هر حال امیدوارم دوستان از این شعر خوششون بیاد در ضمن این شعر مجوز ارشاد رو هم داره

دهکده جهانی

اهالی دهکده جهانی توی همین عصر خبر رسانی
بی خبر از اونطرف دیوارن خبر ز همسایه هاشون ندارن
دهکده ای که کدخدا نداره یه کشتیه که ناخدا نداره
کشتی ما بی ناخدا میرونه اما کجا میره خدا میدونه

آدمای عصر حجر تو آسمون خراشن

برای بی تمد نی بهانه می تراشن
میون غار تنهایی بی همزبون میشینن
با همه حتی خودشون بیگانه و غریبن

آی آدما تا دلا دورن از هم دهکده هم بزرگه مثل عالم
دلها به هم وقتی که نزدیک میشن دنیا میشه دهکده ای که میگن

تخلص من: بردیا

fanoos
Tuesday 4 November 2008, 09:38 PM
سلام دوست عزیز
از اونجایی که این تاپیک فقط برای معرفی شعرای نت آهنگه ...از شما خواستاریم تا اشعا زیباتون رو توی یک تاپیک جدا در بخش آثار کابران برای ما قرار بدید تا از خووندنشون لذت ببریم .

خیلی لطف کردی دوست من

موفق باشی

fanoos
Monday 24 November 2008, 07:22 PM
یعنی دیگه هیچ شاعری پیدا نمیشه؟

AmonAmath
Thursday 27 August 2009, 11:28 PM
سلام به همه . روم نمیشه بگم منم شاعرم . یه چیزایی رو ورق پاره هام مینویسم .
ولی گذشته از شوخی و شکسته نفسی 2 تا از کتابام تو ایران که نه تو خارجه هم چاپ نشده !
ولی خلاصه قلم بیاد دستم یه کارایی میکنم

از آشنایی همه خوشوقتم

LORD-LUCIFER
Friday 28 August 2009, 12:26 AM
سلام دوستان..

منم يه چيزايي مينويسم...البته اگه بشه اسمشو شعر گذاشت...

اما به زبون انگليسي!!

mehdihooman
Friday 28 August 2009, 03:48 AM
سلام به همه دوستان نت آهنگ
مهدی هستم و یه اشعاری دارم . البته زیاد در ترانه سرایی تخصص ندارم و بیشتر شعر کلاسیک می نویسم.
شعر مورد علاقه من هم اشعار سیاه هست

desplus
Friday 28 August 2009, 11:27 AM
طلوع شهر چشمانت غروب آغاز خواهد شد
و دیگر فاصله شش ساعتی پرواز خواهد شد
دو قاب خالی ِ چشمان وٌ طرح تو یقین دارم
که خورشیدی ترین نقاشی اهواز خواهد شد...

سلام
شاگرد همه و کوچیک دوستان
از پنجم دبستان فکر کنم شروع کردم به سیاه کردن کاغذ :)
همه جوره کاغذ رو سیاه کردم ، ترانه ، غزل ، آزاد...
فکرش رو که میکنم اگر موسیقی رو هم از اون موقع شروع می کردم الان چی میشد :))

laurier_golden
Friday 28 August 2009, 08:51 PM
آموزش پیانو گیتار و آهنگسازی تنظیم برای آنانی که آرزوی خواننده شدن دارند . گروه نیاز سریع به ترانه یا غزل سرا برای تهیه آلبوم دارد ( حرفه ای )

mehdihooman
Friday 28 August 2009, 09:22 PM
آموزش پیانو گیتار و آهنگسازی تنظیم برای آنانی که آرزوی خواننده شدن دارند . گروه نیاز سریع به ترانه یا غزل سرا برای تهیه آلبوم دارد ( حرفه ای )

سلام ممکنه توضیح بدید چه نوع ترانه ای می خواید ؟ یعنی موضوع ترانه چی باشه و آیا از کلماتی خاص می خواید تو ترانه ای که لازم دارید استفاده بشه ؟ خوشحال می شم بدونم

rumour
Saturday 29 August 2009, 07:12 PM
سلام
من هم هستم.البته تا حالا فقط به انگلیسی و برای آهنگام شعر گفتم ولی میزارم که بخونید.

ham-nafas
Monday 2 November 2009, 05:33 PM
سلام به همه دوستان.این تاپیک رو که مطالعه کردم متوجه شدم دوستان شاعر زیاد هستند اما نمیخوان بگن.
من همیشه گفتم آدما همه شاعرن و همه عاشق .. اما فقط عده کمی جرات میکنن رو کنن

من : همنفس(لقبم هستش) , شاعر و ترانه سرا 20 ساله و اهل مشهد هستم. شعر نو و ترانه و کلاسیک میگم.
تئوری موسیقی رو هم به طور ابتدایی بلدم . تازه کار در سنتور هستم. در بین شاعران کلاسیک مولانا و حافظ رو جرات نمیکنم بخونم . سعدی رو واقعا بهترین سخن ور تاریخ ایران میدونم
در بین شاعران شعر نو هم حمید مصدق و سهراب رو عمیقا دوست دارم.اصلا خودم یک آینه کوچکم که تابش عشق خاکستری حمید مصدق رو نشون خواننده ها میدم.
ترانه سرایی به نظرم تو کشورم خیلی ضعیفه.به خاطر اینکه ترانه سراها خیلی ها چندان شاعر نیستند.و امید دارم روزی ترانه هایی بگم که از این حالت خارج باشه. اما خب متاسفانه از دهان همان آید برون که از گوش داخل شد

در پایان هم اعلام میکنم شعر هایی که من مینویسم جز کلمات نا موزون و بی هنر نیستند که تنها مولفه مثبتشان این هست که از دلم میتراوند. و این شکسته نفسی نیست.عین حقیقته

از همه دوستان شاعر و ترانه سرای سایت هم میخوام که به معرفی خودشون بپردازند.

ماهک
Wednesday 27 January 2010, 11:11 AM
ماهکم 24 سالمه
نمی تونم ادعای شاعری کنم اما گاهی اوقات نجواهای شاعرانه ای می شنوم که می خواهند به زبانشان بیاورم
گاهی غزل
گاهی نیمایی
گاهی با کلمات بازی می کنم گاهی کلمات با من
اما
قشنگترین غزل زندگیم دخترم عدناست

MEHRNAM
Monday 1 February 2010, 11:10 AM
:21ox66r:

morteza3164
Monday 29 March 2010, 01:20 AM
با سلام خوشحال میشم منو در جمع اساتید قبول کنید
اینجا عجب قشنگ و زیبا بادا / گر بر تن تو هزار پلها بادا
پر ناز وترنم و طراوت شادا / گر نام تو اهواز که بادا ، شادا

Sohrab Iwis
Monday 29 March 2010, 05:58 AM
درود
من هم گاهی وقتی یه چیزهایی مینویسم
اما بیشتر به چیز دیگه ای شبیه است تا شعر .... !!

دوست داشتم تاپیکی داشتیم که آموزش اوزان اشعار رو توسط اساتید اینجا داشته باشیم

نظر شما چیه ؟

موفق باشید.

كوروش88
Monday 29 March 2010, 08:45 AM
درود بر همه شاعران نت آهنگي . حقير سالها فاصله دارم با شعر و شاعري ، اما جسارت مي كنم و يك سئوال دارم از شما شاعران :
فرق اين تاپيك با گروه شعر و ترانه در چي است ؟ در آنجا هم شاعران محترم خودشون رو معرفي مي كنند و بحث و اگر آثاري هم دارند در بخش آثار كاربران به عرصه مي گذارند . اگر من نوعي شاعر باشم مي دانم در چه گروهي عضو شوم و كجا خود را معرفي كنم پس ضرورت اين تاپيك در چيست ؟ جسارت بود ، عذرخواهم و شرمگين ! از باب ندانستن و از جهت دانستن پرسيدم .
يا حق.

ham-nafas
Monday 29 March 2010, 11:11 AM
از دقت شما خیلی خیلی متشکرم کوروش جان.اما با توجه به قدمت این تاپیک من باید جسارتی کنم و توضیحی بدم.
قدمت این تاپیک بیشتر از گروه شعر و ترانه است.و زمانی که گروه وجود نداشت دوست خوبمون سارا خانم این تاپیک رو ایجاد کردند که از ایشون ممنونیم.و گروه نت آهنگ رو مدت زیادی نیست که بنده ایجاد کردم که البته با حضور پر شور دوستان میبینیم که رونق خوبی گرفته.و این تاپیک یه جورایی میتونه موندگار تر و به عنوان مرجع معرفی ها باشه.چون در گروه شعر و ترانه بیشتر تبادل نظر میشه.و کسی که یک ماه دیگه بیاد تو سایت ممکنه از تو گروه براش سخت باشه بچه های شاعر رو بشناسه.ولی این تاپیک خیلی مختصر همه شاعر ها رو معرفی میکنه.
من از طرف همه شاعر ها و ترنه سرایان سایت از دقت شما کوروش جان تشکر میکنم..منتظر هر نظر و پیشنهادی هم از شما برای پیشرفت بچه های شاعر و ترانه سرای سایت هم هستیم.

كوروش88
Monday 29 March 2010, 12:24 PM
درود بر شما و تمامي دوستان شاعر نت آهنگي.
بسيار ممنون از توضيح بسيار دقيق و خوب شما . من قانع شدم . از شما و ساير دوستان به لحاظ ايجاد اين تاپيك تشكر مي كنم . حقير هم گاهي يك چيزهايي مي گم ( اگه بهش بتوني بگي شعر ) .

ham-nafas
Monday 29 March 2010, 05:01 PM
خواهش میکنم کوروش جان.از ادب و متانتت خیلی تشکر میکنم.حالا که میگی یه چیزایی مینویسی معلومه که دستت به قلم میره.پس ما رو بی نصیب از هنرت نکن.
منتظر شعر های قشنگت هستیم.

آناهيتا 79
Saturday 3 April 2010, 08:29 AM
من هم بعضي وقتها كه به قول خودم يه مرگم مي زنه شعر مي گم ! اما شعر ( نمي دونم چه اسمي بگم كه ايراد نگيرند ) كهن ، يا سبك قديم نمي گم ، من فقط شعر نو يا جديد ( يا هر چي كه بقيه مي گن ) رو مي گم. ( چي شد ؟!!:43:)

پری ناز
Tuesday 20 April 2010, 02:58 PM
سلام ، پری ناز هستم تازه با اینجا اشنا شدم اونم نه خیلی ، ولی مدتی هست که چیزهایی منویسم.

Avazekhan
Tuesday 20 April 2010, 08:12 PM
سلام منم گاهی چیزایی مینویسم
البته شعر سنتی روح منو بیشتر سیراب میکنه تا دیگر گونه ها
شاید به خاطر حسن همجواری خواجه حافظ و شیخ اجل باشه!!!
اما از قالب شعر نیمایی هم خوش میاد
در خدمتیم
اما دلیل این معرفی چیه؟؟؟؟؟

Nassim_Agha
Tuesday 20 April 2010, 09:38 PM
سلام
دلیلش احتمالا این است که دیگران منتظر خواندن شعر های شما باشند :-)
موفق باشید

هانی اشرفی
Thursday 20 May 2010, 12:27 PM
بیا تاآخرین بار از لبت بوسه بگیرم
مینطور که تورو می بوسمت پیشت بمیرم
نمی دونم که بوسم تلخ یا توحس نداری
چراباید لباتو رو لبم بی حس بذاری
تنم می لرزه تو سرمای آغوشت گل من
چی شدگرمای آغوش شکرپوشت گل من
حالا که عزم رفتن توی آسمونو داری
واسم تولحظه های سخت غربت چی می ذاری؟!

M0hammad1990