PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : دو قطعه از مالاریا

Mojtaba
Sunday 25 November 2007, 06:21 PM
دو تا آهنگ میذارم یکی 4مضراب دشتی و یکی درآمد سگاه همین جوری بداهه زدم با موبایل ضبط کردم هم زمانش کم هست هم خیلی کیفیت نداره

ببخشید دیگه توانمون همینه:ak

[/URL]

[URL="You can see links before reply"] (You can see links before reply)

Hmd_N
Sunday 25 November 2007, 11:46 PM
جیگر جون ممنون از کارهای زیبایی که گذاشتی ! فقط کاش که یوخده کیفیتش بهتر میبود تابیشتر حال کنیم !

شرمنده جسارت میکنم عزیز، از نظره آرشه ردیفه ولی فکر کنم کمی روی قدرت انگشت گذاریت و ویبراسیون و گلیس تمرینه بیشتر داشته باشی خیلی بهتر بتونی قدرت نوازندگیتو نشون بدی جیگر ! بازم شرمنده جسارت کردم !

موفق باشی عزیز

Mojtaba
Monday 26 November 2007, 08:24 AM
مرسی حمید جان بله یکم انگشت گذاریم مشکل داره هنوز و کیفیته آهنگها هم پایین هست مثلا تو 4مضراب دشتی یه تیکه آرشه پرشی زدم زیاد مشخص نیست

akanani
Monday 26 November 2007, 10:08 AM
مجتبی جان دستت درد نکنه . حال کردیم . خودت یک پا استادی نیاز به گفتن نیست عزیزم خودت می دانی چیکار کنی عالیتر می شه . :ak

Amirreza
Monday 26 November 2007, 01:36 PM
با اینکه 4مضراب رو حرفه ایی تر زدی ولی من از سگاه بیشتر خوشم اومد

مرسی

موفق باشی

ایول

Mojtaba
Tuesday 27 November 2007, 07:10 AM
مجتبی جان دستت درد نکنه . حال کردیم . خودت یک پا استادی نیاز به گفتن نیست عزیزم خودت می دانی چیکار کنی عالیتر می شه . :ak
مرسی علی جان ولی اگه شما بگین عیب آدم کجاست بهتر متوجه می شم

akanani
Tuesday 27 November 2007, 09:18 AM
مرسی علی جان ولی اگه شما بگین عیب آدم کجاست بهتر متوجه می شم

مجتبی جان اذیت نکن . خودت کارت حرف نداره استادی . فقط این انگشت هایت بعضی وقتها سر جاش نبود که آن هم اکثرا مال همه اینطوری می شه حتی مال خود من هم همین است . مال الباقی شاگردان قدیمی استاد خرم هم همین هست آن مورد رفع می شه . :ak

amiraris
Wednesday 19 December 2007, 05:25 PM
مطمئنم اگه با موبايل ضبط نكرده بودي خيلي بهتر ميشد.ولي از رو همينم معلومه كارت درسته

Mojtaba
Wednesday 19 December 2007, 05:50 PM
مطمئنم اگه با موبايل ضبط نكرده بودي خيلي بهتر ميشد.ولي از رو همينم معلومه كارت درسته

با تشکر از شما دوست عزیز حق با شما هست متاسفانه کیفیت خیلی خیلی پایین اومد ولی دفعه بعد سعی میکنم آهنگی که میزارم کیفیت بیشتری داشته باشه

موفق باشید