PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهي در مورد سبك كانتري

moorcheh
Tuesday 27 November 2007, 01:11 AM
با عرض سلام خدمت تمام دوستان نت آهنگي.
خدا را شكر پس از مدتها توانستم فرصتي پيدا كنم و عرض ادبي كنم.البته سوال هم دارم!!
دوستان يقينا همه شما كم و بيش با موسيقي سبك كانتري (country)آشنا هستيد يا حداقل يكي دو بار شنيديدش.منظورم همون ريتم هاي زيباي فيلم هاي تگزاسي كه با ويلن نواخته ميشه(البته فكر ميكنم كه ساز اصلي اين موسيقي گيتاره)بگذريم...
من به شخصه از اين مدل نواختن خيلي لذت ميبرم(مخصوصا اون گليسندوهاي منحصر به فردش)اما چون موسيقي ايراني را تعليم ميبينم تا به حال موفق نشدم از نزديك اين مدل نواختن رو مشاهده كنم.
اگه شما از اين سبك موسيقي هر گونه اطلاعي داريد لطفا مطرح كنيد.دوستان خوب كرجي هم اگه استادي رو ميشناسن كه اين سبك رو كار ميكنه ممنون ميشم كه معرفيش كنه.
راستي هنرمند عزيز آقاي(آرتا جاماسب)هم در آهنگ (نيمه شب)از اين سبك استفاده كرده كه من حسابي باهاش حال كردم.
در ضمن از مديران عزيز كه توسط ايميل احوال ما رو جويا ميشن بسيار سپاسگذارم.موفق باشيد.:af

Mojtaba
Tuesday 27 November 2007, 06:37 AM
اگه تتونستی نوار خاطره طلایی 2 اثر سیاوش زندگانی رو بگیر چون با یه تلفیق تقریبا فانتزی و ایرانی زده که واقعا زیباست مخصوصا 4مضراب اصفهانش

moorcheh
Wednesday 28 November 2007, 09:51 PM
من منظور شما رو متوجه نشدم ..!!يعني از اين سبكي كه من نام بردم در اين آلبوم استفاده شده؟!

moorcheh
Monday 3 December 2007, 09:21 PM
ما شاالله اين همه دوستان كلاسيك كار داريم ....هيچكدوم نظري نداريد؟؟؟؟؟؟؟

Hmd_N
Tuesday 4 December 2007, 12:33 AM
عزیز کارای Ray charles rabinson رو گوش دادی ؟ ایشون متولد 1930 بودند البته سال 2004 از دنیا رفتند. یکی از مشهورترین نوازندگان پیانو به سبک کانتری بودند. ناگفته نماند ایشون نابینا هم بودند. اگه خواستی بیشتر از زندگیه ایشون بدونی فیلمی به نام ایشون هم ساختند که زندگینامه خود ایشون هست ببین خیلی عالیه، هم آهنگهای کانتری خیلی زیاد داره هم در کل فیلم جذابیه !

moorcheh
Thursday 6 December 2007, 08:52 PM
عزیز کارای Ray charles rabinson رو گوش دادی ؟ ایشون متولد 1930 بودند البته سال 2004 از دنیا رفتند. یکی از مشهورترین نوازندگان پیانو به سبک کانتری بودند. ناگفته نماند ایشون نابینا هم بودند. اگه خواستی بیشتر از زندگیه ایشون بدونی فیلمی به نام ایشون هم ساختند که زندگینامه خود ایشون هست ببین خیلی عالیه، هم آهنگهای کانتری خیلی زیاد داره هم در کل فیلم جذابیه !
راهنمايي شما در خور توجه بود ولي فكر نميكنم كه من آنقدر ماهر باشم كه بتونم با ديدن يك فيلم اين نوع موسيقي و نواختن ويولن به اين سبك رو ياد بگيرم.اگر راهكار بهتري داريد ممنون ميشم كه كمك كنيد!!

moorcheh
Wednesday 19 December 2007, 09:14 PM
من آرزو به دل موندم كه يكي به اين سوال من جواب بده...!!!
خداييش اين همه ويولنيست ماهر تو اين سايت داريم يكدوم تا به حال استادي رو نديديد كه اين سبك رو كار كنه.؟؟
امير خان شما كه همشهري مايي يه چيزي بگو.