PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چه عواملی در تمرین کردن درامز مهم هستند؟

Hmd_N
Saturday 1 December 2007, 02:09 PM
تنها راه پاسخ دادن به این سوال ارزیابی کردن توانایی ها و هدفهایتان است. طبیعتا شما میدانید روی چه بخشی باید تمرین کنید یا حتما استاد شایسته ای دارید تا برای شما ارجحیت موارد تمرین هایتان را تعیین کند.

جدول زیر نمونه ای از تمرینات روزانه با درصد های تقسیم شده، بنا به مقدار زمانی که برای تمرین در نظر میگیرید ( این درصدها برای یک جلسه تمرین 2 ساعته میباشد ) را نشان میدهد. میتوانید از آن به عنوان الگویی جهت ارتقاء سطح کیفی نوازندگی درامز استفاده کنید.

نوع تمرین *************************** درصد ************************ زمان

گرم کردن-------------------------------------------------- 10% ---------------------------------------- 12 دقیقه
با مترونوم (رودیمنت ) ---------------------------------- 20% ---------------------------------------- 24 دقیقه
با مترونوم ( گروو ) --------------------------------------- 30% ---------------------------------------- 36 دقیقه
با مترونوم ( فیل ) ---------------------------------------- 20% ---------------------------------------- 24 دقیقه
سعی در نواختن قطعات پیچیده ----------------------- 10% ---------------------------------------- 12 دقیقه
تجربه اندوزی و به خاطر سپردن ----------------------- 10% ---------------------------------------- 12 دقیقه
مجموع ----------------------------------------------------- 100% ------------------------------------- 120 دقیقه

* مترونوم ( رودیمنت ) : Rudiment
* مترونوم ( گروو ) : Groove
* مترونوم ( فیل ) : Fill

soheil_moradi
Tuesday 26 February 2013, 12:30 PM
سلام مرسی از پستت
من اینم تو کتاب اسکات شرودل مرحله 2 خوندم اما نفهمیدم Rudiment و groove و fill چجوریه !:35:
اگه میشه واضح تر و خودمونی تر توضیحش بدی
خیلی ممنون میشم

avm
Monday 29 April 2013, 07:19 PM
رديوسمنت تمرينهاي اساسي و مقدماتي هست
گروو در واقع ريتمها هستند و فيا همون پاساژ هست

farshad_h
Monday 21 October 2013, 01:13 PM
salam man taze karam ba 2toman che vdrumi mitonam bekharam?mamnon misham rahnamai konid

FMETAL
Monday 21 October 2013, 01:17 PM
salam man taze karam ba 2toman che vdrumi mitonam bekharam?mamnon misham rahnamai konid

دوست عزیز، فینگلیش نوشتن فکر کنم در انجمن ممنوعه. اگر امکان ارسال به خط فارسی‌ را ندارید، روی لینک زیر کلیک کنید. آنجا میتوانید فینگلیش بنویسید، و خود سایت براتون به فارسی‌ تبدیل میکنه. من خودم هم همین پست رو اونجا نوشتم.

You can see links before reply

در ضمن دوست عزیز، شما میتوانید درخواست خود را در لینک زیر بگذارید.

راهنمایی خرید درامز و لوازمش (You can see links before reply)

goldendrum
Saturday 9 November 2013, 05:05 PM
سلام دوستان. به راهنمایی نیاز دارم. همسرم به درامز علاقمنده ولی هیچوقت دوره آموزشی نگذرونده.هیچوقت هم ساز مشابه نداشته. میتونم بگم به اندازه من بی اطلاعه. قصد دارم به مناسبت هدیه تولدش بهش درامز کادو بدم. لطفا راهنماییم کنید با بودجه حدود یک میلیون امکانش هست؟! اگر نه حداقل بودجه لازم چقدره؟درامز و پیشنهاد میدین یا پرکاشن؟؟ چه مارکی و پیشنهاد میدین که بعد از یادگیری نیاز به تعویض ساز نباشه؟ دست دو یا نو؟ من ساکن گیلان هستم. کسی هست که مرکز فروشی در رشت بهم معرفی کنه؟با درنظر گرفتن شرایط ذکر شده ممنون میشم کمکم کنید. :9:

FMETAL
Saturday 9 November 2013, 05:13 PM
سلام دوستان. به راهنمایی نیاز دارم. همسرم به درامز علاقمنده ولی هیچوقت دوره آموزشی نگذرونده.هیچوقت هم ساز مشابه نداشته. میتونم بگم به اندازه من بی اطلاعه. قصد دارم به مناسبت هدیه تولدش بهش درامز کادو بدم. لطفا راهنماییم کنید با بودجه حدود یک میلیون امکانش هست؟! اگر نه حداقل بودجه لازم چقدره؟درامز و پیشنهاد میدین یا پرکاشن؟؟ چه مارکی و پیشنهاد میدین که بعد از یادگیری نیاز به تعویض ساز نباشه؟ دست دو یا نو؟ من ساکن گیلان هستم. کسی هست که مرکز فروشی در رشت بهم معرفی کنه؟با درنظر گرفتن شرایط ذکر شده ممنون میشم کمکم کنید. :9:

دوست عزیز، لطفا درخواستتون رو در این تاپیک که لینکش رو در زیر براتون میگذارم ارسال کنید. سریع تر جواب خواهید گرفت.

راهنمایی خرید درامز و لوازمش (You can see links before reply)