PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : يك پيشنهاد خوشگل به ويولنيست ها

arian
Sunday 2 December 2007, 10:39 AM
ميگم بچه ها توي تاپيك هايي كه با هم اختلاف نظر زيادي نداريم مثلا در مورد بيوگرافي فلان نوازنده ، يا تاريخچه ويولن يا بهترين سيم ويولن وخيلي چيزهاي ديگر كه اصلا بستگي به سليقه افراد نداره و ميشه راجع به ان اظهار نظر قطعي كرد سعي كنيم هر چي اطلاعات داريم يا اطلاعاتي كه جمع آوري ميكنيم در همان تاپيك قرار بديم . هركس هر چي ميدونه و ميتونه بگه ، بعد از چند هفته يك نفر از خودمون انتخاب كنيم تا تمام اطلاعات را جمع آوري و تصحيح و كنار هم قرار بده و تدوين كنه ، بعد خودش ميشه يك مقاله بلند بالا و تقريبا كامل در دسترس مديران قرار ميديم تا در سايت قرار بگيره (البته به اضافه عكس و فايل صوتي و ....).
البته ضوابطي هم براش بگذاريم (مثلا موارد ذيل:)
1-اول يك تاپيك مثلا به عنوان "انتخاب بهترين تاپيك براي بررسي" ميسازيم.

2- توي اين تاپيك هر كس نقطه نظر خودش را به عنوان بهترين تاپيك كه ميشه روش كار كرد ميگه.(به صورت جمعي ) وقتي راي اكثريت بر روي آن قرار گرفت .نقطه نظرات ،اطلاعات ، بررسي ها و هرچي كه هست ونيست را ميريزيم توي تاپيك انتخاب شده.

3- كسي كه بيشترين و بهترين فعاليت را توي ايجاد اون مقاله انجام داده طبعا علاقه بيشتري هم به موضوع آن مقاله داشته و حتما اشراف بيشتري هم داره خودش زحمت تدوين مقاله را ميكشه و در اختيار مديران قرار ميده براي درج در قسمت مقالات. مقاله بعدي را نفر بعدي و به همين صورت هر كسي علاوه بر ارائه اطلاعاتش ، زحمتي هم براي تدوين خواهد كشيد .

4-اين كار خيلي حسن داره اولا بيشتر تحقيق ميكنيم ، مسلما چيزهاي زيادي از همديگر ياد ميگيريم.بعد هم كه كمك ميكنيم در انتقال اطلاعات مدون و كامل به كاربران جديد و بعد از همه اينها خوب به سايت هم كمك ميشه.

نظراتتون را زودتر بگوييد تا جمع آوري بشه و در صورت موافقت شروع كنيم.

akanani
Sunday 2 December 2007, 12:40 PM
ميگم بچه ها توي تاپيك هايي كه با هم اختلاف نظر زيادي نداريم مثلا در مورد بيوگرافي فلان نوازنده ، يا تاريخچه ويولن يا بهترين سيم ويولن وخيلي چيزهاي ديگر كه اصلا بستگي به سليقه افراد نداره و ميشه راجع به ان اظهار نظر قطعي كرد سعي كنيم هر چي اطلاعات داريم يا اطلاعاتي كه جمع آوري ميكنيم در همان تاپيك قرار بديم . هركس هر چي ميدونه و ميتونه بگه ، بعد از چند هفته يك نفر از خودمون انتخاب كنيم تا تمام اطلاعات را جمع آوري و تصحيح و كنار هم قرار بده و تدوين كنه ، بعد خودش ميشه يك مقاله بلند بالا و تقريبا كامل در دسترس مديران قرار ميديم تا در سايت قرار بگيره (البته به اضافه عكس و فايل صوتي و ....).
البته ضوابطي هم براش بگذاريم (مثلا موارد ذيل:)
1-اول يك تاپيك مثلا به عنوان "انتخاب بهترين تاپيك براي بررسي" ميسازيم.

2- توي اين تاپيك هر كس نقطه نظر خودش را به عنوان بهترين تاپيك كه ميشه روش كار كرد ميگه.(به صورت جمعي ) وقتي راي اكثريت بر روي آن قرار گرفت .نقطه نظرات ،اطلاعات ، بررسي ها و هرچي كه هست ونيست را ميريزيم توي تاپيك انتخاب شده.

3- كسي كه بيشترين و بهترين فعاليت را توي ايجاد اون مقاله انجام داده طبعا علاقه بيشتري هم به موضوع آن مقاله داشته و حتما اشراف بيشتري هم داره خودش زحمت تدوين مقاله را ميكشه و در اختيار مديران قرار ميده براي درج در قسمت مقالات. مقاله بعدي را نفر بعدي و به همين صورت هر كسي علاوه بر ارائه اطلاعاتش ، زحمتي هم براي تدوين خواهد كشيد .

4-اين كار خيلي حسن داره اولا بيشتر تحقيق ميكنيم ، مسلما چيزهاي زيادي از همديگر ياد ميگيريم.بعد هم كه كمك ميكنيم در انتقال اطلاعات مدون و كامل به كاربران جديد و بعد از همه اينها خوب به سايت هم كمك ميشه.

نظراتتون را زودتر بگوييد تا جمع آوري بشه و در صورت موافقت شروع كنيم.

آرین جان ایده خوبی است ولی درباره اینکه هر تعریفی را در یک تاپیک بزنیم ((مثل فرضا ادیت در ویالن)) در حال حاضر در این انجمن ویالن هر کی تاپیک تکراری می زنه من یا دارم قفل می کنم یا پاک می کنم . به هر حال درباره مقاله نویسی و تحقیق در مورد یک مبحث من بسیار موافقم . ولی از حیطه وظایف من در بخش ویالن فراتر است . این مسئله را باید امیر یا حسام تائید کنند .

با تشکر از لطفی که به این انجمن داری :ak

arian
Sunday 2 December 2007, 12:57 PM
اصلا منظورم اين نيست كه تاپيك تكراري جداگانه تعريف كنيم . از همين تاپيك هايي كه هست( يا تاپيك جديد غير تكراري ) نظر سنجي كنيم كدوم را بيشتر دوست داريم بريم تو همون تاپيك نظرات ،دانش،خاطرات ، عكس ، تصوير ، مصاحبه ،تاريخچه و... همه را قرار بديم بعد از خود بچه ها يك نفر زحمت تدوين را بكشه كه بصورت يك مقاله تقريبا كامل در بياد و حتما بچه هاي مديريت هم موافقت ميكنند و ميگذاريم تو قسمت مقالات. فكر ميكنم تعداد مقاله ها خيلي زياد و كامل باشه كه حتي بشه ازش دائره المعارف ويولن تو فروشگاه ازش فروخت . هم اينكه كاربر هاي جديد خيلي راحت ميتونن به همه اطلاعاتشون در يك جا دسترسي پيدا كنند.البته شرط اولش خواستن بچه هاي قسمت ويولنه

Hes_r
Sunday 2 December 2007, 03:06 PM
منم موافقم . میشه اون وقت تمام بیوگرافی ها و ... ( ممکنه چند نفر بیوگرافی یک نفر رو گذاشته باشند ) رو با هم تو یه تاپیک ادغام کنیم و نکات موجود رو که توی بعضی ها هست و توی بعضی ها نیست رو یک جا میکنیم و آخر یه چیز خوب در میاریم . تاپیکی که توش بحث کردیم به همراه نتیجه ی نهایی در انجمن میمونه و در نهایت یه نسخه از مقاله هم میره توی بخش مقالات .

akanani
Monday 3 December 2007, 09:11 AM
پس آرین جان بسم الله . حالا که حسام هم موافق اول خودت شروع کن ما هم ادامه می دیم . یک بحث داغ پیدا کن :ak

arian
Monday 3 December 2007, 09:20 AM
اگر اجازه بديد اول بچه هاي ديگه پيشنهاد بدند تا به قول معروف هم موافقتشان را بطور ضمني اعلام كنند هم معلوم بشه به اميرخان كه بچه هاي ويولني بي معرفت نيستند.و فقط تشكر نميزنند .نظر هم ميدن. زحمت هم ميكشن. سايت خودشون و حرفاي خودشونو ميگن و بالاخره از اين سايه نشيني در ميان ، توي آفتاب.از آقاي پاگانيني هيچ خبري نيست.فكر ميكنم بايد e-mail شخصي براش بزنيم و دعوتش كنيم؟

akanani
Monday 3 December 2007, 09:24 AM
اگر اجازه بديد اول بچه هاي ديگه پيشنهاد بدند تا به قول معروف هم موافقتشان را بطور ضمني اعلام كنند هم معلوم بشه به اميرخان كه بچه هاي ويولني بي معرفت نيستند.و فقط تشكر نميزنند .نظر هم ميدن. زحمت هم ميكشن. سايت خودشون و حرفاي خودشونو ميگن و بالاخره از اين سايه نشيني در ميان ، توي آفتاب.از آقاي پاگانيني هيچ خبري نيست.فكر ميكنم بايد e-mail شخصي براش بزنيم و دعوتش كنيم؟

پس محبت کن زحمت اینکار را شما بکش به من هم خبر بده . هر کدوم از دوستان را خواستی دعوت کن اگر دوستانی هستند که عضو این سایت هم نبودند به آنها هم بگو . تا این شرایط اولیه اش از طرف شما فراهم بشه دوستان دیگه مثل ( پاگاینی - مالاریا - مورچه و دیگران )) هم نظرشان را می دهند . :ak

Mojtaba
Monday 3 December 2007, 02:12 PM
واقعا پیشنهاد خوبی هست من کاملا موافق هستم و در خدمت شما هستیم

Hes_r
Monday 3 December 2007, 02:23 PM
آرین جان بذار با امیر یه صحبتی کنم باهاش یه برنامه ی حساب شده تر ( به همراه کمک شما و آکانانی ) بریزیم که بعد هم مشکلی نداشته باشیم تو این راه .

arian
Monday 3 December 2007, 04:33 PM
من تقريبا به همه بچه هايي كه توي تاپيك هاي سايت(ويولن) پستي زده بودند پيام ارسال كردم(البته خيلي سخت بود-حدود 60 نفر) .همينجا از كساني كه دو بار براشون فراخوان فرستاده شده يا اصلا پيامي بدستشان نرسيده ، معذرت ميخوام . از دوستان ديگر هم كه تاپيك را مطالعه ميكنند خواهش ميكنم حتما نظرشون را اعلام كنندو پيشنهاد ها را كامل كنند تا بتونيم به كمك هم انشاء ... كارهاي نفيسي ارائه بديم. هر كدوم از ما فقط يكنفريم ولي با هم ديگر يك دريا.

hichnafar
Monday 3 December 2007, 05:13 PM
سلام
پیشنهادخیلی خوبیه
منم حتما"درحدتوانم کمک می کنم .

arian
Monday 3 December 2007, 05:20 PM
نظرات؟

arian
Monday 3 December 2007, 05:23 PM
سلام
پیشنهادخیلی خوبیه
منم حتما"درحدتوانم کمک می کنم .
لطفا نظرات؟نياز هست كاملترش كنيم. تو رو خدا بيشتر بگيد.

hichnafar
Monday 3 December 2007, 05:43 PM
بیشترنکاتش روخودتون مشخص کردید.
می مونه انتخاب تاپیک ها واینکه یکی یکی جلوبریم ویاچندتاتاپیک به صورت همزمان فعال باشن ،اول هم باید(به نظرمن البته) یک نفرمسؤلیت چک کردن تاپیک های بخش رو برعهده بگیره واونهایی روکه مواردمشترک دارندمشخص کنه (بعدازانتخاب تاپیک).
ممنون.

Hes_r
Monday 3 December 2007, 06:08 PM
برای این کار خوب مدیر بخش هست دیگه .

ciity_night
Monday 3 December 2007, 07:39 PM
خيلي جالبه بايد كاري كرد كه همه بيان و توي اين كارا دخيل باشن و زحمتش رو دوش چند نفر خاص نيوفته و اونام خسته بشن و كلا بيخيالشن.
به نظر من بيايم به اين مقالات فعاليت هم اضافه كنيم اون كسي كه مي تونه بره از چند نفر كه تقريبا همه ميشناسن شون در مورد اون مطلب اطلاعات جمع كنه و يه جور خبرنگار بشه و آخر مقالات اخبار اون موضوع رو هم به همه بگه كه البته اگه موضوع خبري داشت و طرف تونست

Amir
Monday 3 December 2007, 10:18 PM
با تشکر از آرین جان بابت این پیشنهاد بجا , خوب و منطقی ایشون

با تشکر از حسام عزیز بابت بها دادن به این مسائل مهم

با تشکر از مدیر بخش بابت انعطاف پذیر بودن و قبول پیشنهادات سازنده

با تشکر از تمامی دوستانی که نظراتشون رو بازگو می کنند و به فکر پیشرفت سایت هستند

//

باید عرض کنم که چنین حرکتی را چند وقت قبل بنده آغاز کرده بودم

کاری که من کرده بودم این بود که مثلا در بخش های مختلف تاپیک هایی با عناوینی مثل طرافداران استاد شجریان ایجاد می کردم تا دوستان در آن تاپیک ها هر گونه مطلبی از استاد می دانند قرار بدهند

حالا که این بحث جدی تر شده پس نظراتتون رو کامل تر بگویید تا تصمیم درست و بجا توسط مدیر بخش گرفته شود

مدیریت کامل این بحث به عهده آکانانی عزیز و بزرگوار هست و با صلاح ایشون فرد یا افرادی هم به عنوان دستیار انتخاب می شوند

من یا حسام یا هر مدیر دیگه ای صرفا نظراتمون رو اعلام می کنیم و تصمیم قطعی در این مورد نمی گیریم

با تشکر

موفق باشید

arian
Tuesday 4 December 2007, 08:55 AM
با تشكر از همه ، ما هم ادامه دهنده راه مديران سايت هستيم. ولي مباحث را فقط به بيوگرافي ها معطوف نكنيم ،بلكه حتي موارد بسيار تخصصي توي زمينه ها ي مختلف را هم ميشه عنوان كرد . واز آنها مقالات تحقيقي كاملي ساخت . با وجود اين همه پتانسيل و بچه هاي باسواد واقعا حيفه ،استفاده نكنيم

Amir
Tuesday 4 December 2007, 08:59 AM
امیدوارم بخش های دیگر سازها و سبک ها هم از شما ویولنیست های عزیز درس بگیرند و مسیر خود را پیدا کنند

akanani
Tuesday 4 December 2007, 11:58 AM

مجتبی جان واقعا باید در این بحث کمک کنی چون نظرات و ÷یشنهادات شما و آرین همیشه به جا و خوب بوده :ak

pardis
Thursday 6 December 2007, 10:51 AM
ایده خیلی خوبیه.هر کمکی از دستم بر بیاد کوتاهی نمی کنم.بهتر نیست اول از اصول پایه (انتخاب ویالن...انواع تکنیک ها...styleصحیح....)شروع کنیم؟اینجوری در انتها یک مجموعه کامل داریم.

akanani
Thursday 6 December 2007, 12:23 PM
پردیس جان صمن خوش آمد گویی به شما هر اطلاعاتی که دارای را پست کن فقط تکراری نباشه :ak

m_vilon
Sunday 16 December 2007, 01:23 PM
سلام به همه دوستان خوبم در نت آهنگ اين چند وقتي كه نبودم خيلي دلم براي نت آهنگ و بچه هاي خوبش ( اميرخان و حسام و سارا و ....) تنگ شده بود،‌ من هم از اين به بعد هستم.
نظرتون در مورد جمع آوري مقالات عاليه!‌ من هم از هر كمكي كه از دستم بر بياد كوتاهي نمي كنم. مرسي

Hes_r
Sunday 16 December 2007, 02:29 PM
ام _ ویولن جان خوشحالم که دوباره برگشتید . امیدوارم باز هم بتونیم در کناز هم چیز یاد بگیریم .

zohreh
Saturday 22 December 2007, 11:24 AM
سلامبايد از همگي عذر خواهي كنم.تو.ي اين مدتي كه نتونستم سر بزنم درگير ورود به زندگي جديد بودم و تازه الان تا حدودي تونستم با اين شرايط جديد كنار بيام.از وقتي وارد زندگي مستقل شدم كمتر به كارهاي پيش مثل تمرين ويلن و سر زدن به سايتها و وبلاگهاي دوستان مي رسيدم.البته سعي ميكنم حتما با برنامه ريزي بتونم خودم را به بقيه برسونم.در مورد موضوع فعلي هم من پيشنهاد ميكنم در مورد مباني تكنيك هاي نواختن درست ويلن صحبت كنيم.تكنيك هاي ابتدايي كه به قول استادم هميشه بكار مي آيند و اشتباه در يي از آنها مكشل در اجراي قطعه را در پيش دارد.

Hes_r
Saturday 22 December 2007, 12:42 PM
خوشحالم که دوباره شما رو تو سایت میبینم .

بله درسته این هم موضوع بسیار جالبی برای بحث هست .