PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آهنگسازان و تنظيم كنندگان

peasegonzo
Sunday 2 December 2007, 11:07 AM
سلام
دوستاني كه تا به حال آهنگسازي و تنظيم آهنگي رو بر عهده داشتند خودشون رو معرفي كنند(به صورت كامل)
با تشكر

hichnafar
Sunday 2 December 2007, 12:52 PM
انتقال تاپیک ««»» سارا

ali_music60
Sunday 2 December 2007, 01:38 PM
سلام

من عليرضا ترابيان متولد 1360 و داراي ليسانس موسيقي از دانشگاه سوره هنر تهران هستم . ساز تخصصي من فلوت و پيانو است . در زمينه آهنگسازي و تنظيم با تلويزيون ايران و همچنين در چند آلبوم همكاري داشتم و دارم . يك HOME STUDIO مجهز دارم و به نرم افزار صداسازي و آهنگسازي و تنظيم FL STUDIO و همچنين نرم افزلرهاي Recording در استوديو تسلط كامل دارم . جهت اطلاعات بيشتر با اين شماره تاس بگيريد : ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

picaro
Saturday 25 October 2008, 11:52 AM
من مسعود مجمع صنایع 3 ساله مشغوله آهنگسازی با کامپیوترم .رشته ام کامپیوتره و
2سال با Dance Ejay آهنگ ساختم و 1 ساله که با FL مشغولم .ولی آهنگام فقط تو کامپیوتر ذخیره شده و به گوش هیچکس هم نمیرسه . اگه ممکنه یه پیشنهادی بدید که این همه استعداد به درد یه چیزی بخوره

من چیز زیادی از علم موسیقی نمیدونم
شاید این حرفم خنده دار باشه ولی انگار آهنگا با من حرف میزنن و من اصلا یک آهنگو سطحی گوش نمیدم مخصوصا متال و هیپ هاپ
///////////////

aria_mahdave
Sunday 13 December 2009, 01:16 PM
سلام به همگی اسمه من وحید من رپ میخونم کمکم میخوام موزیک هم بسازم با Magix Music Make و sonar کار کردم ولی خوب اونی که من میخوام نبود دنبال یه نرم افزار خوب میگردم کسی هست در این رابطه کمکم کنه ممنون می شم .

GhazalMusic
Sunday 13 December 2009, 04:32 PM
سلام به همگی اسمه من وحید من رپ میخونم کمکم میخوام موزیک هم بسازم با Magix Music Make و sonar کار کردم ولی خوب اونی که من میخوام نبود دنبال یه نرم افزار خوب میگردم کسی هست در این رابطه کمکم کنه ممنون می شم .

از Cubase و یا Logic استفاده کنید

GhazalMusic
Sunday 13 December 2009, 04:38 PM
من مسعود مجمع صنایع 3 ساله مشغوله آهنگسازی با کامپیوترم .رشته ام کامپیوتره و
2سال با Dance Ejay آهنگ ساختم و 1 ساله که با FL مشغولم .ولی آهنگام فقط تو کامپیوتر ذخیره شده و به گوش هیچکس هم نمیرسه . اگه ممکنه یه پیشنهادی بدید که این همه استعداد به درد یه چیزی بخوره

من چیز زیادی از علم موسیقی نمیدونم
شاید این حرفم خنده دار باشه ولی انگار آهنگا با من حرف میزنن و من اصلا یک آهنگو سطحی گوش نمیدم مخصوصا متال و هیپ هاپ
///////////////

دوست عزیز شما میتونید آهنگتون را در فرمات mp3 یا wav ذخیره کنید در Fl. و دیگر نرم افزارهای آهنگ سازی گزینه ای به عنوان "Export" وجود دارد به آن روجوع کنید