PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مشخصات پاپ به عنوان یک زیرسبک

Amir
Sunday 17 December 2006, 04:12 PM
پاپ معمولاً به عنوان موسیقی‌ای تعری? می‌شود که به شکل تجاری تهیه می‌شود یا هد? تولید آن سود مالی است. بنا به تعری? سایمون ?ریت، منتقد موسیقی و جامعه‌شناس متخصص موسیقی مردم پسند، موسیقی پاپ به عنوان یک صنعت شناخته می‌شود نه هنر. البته این موسیقی را می‌توان در حیطه بازار، ایدئولوژی، تولید و زیبایی‌شناسی هم معنا کرد. درواقع، پاپ طوری طراحی شده که «برای همه جالب باشد» و «از هیچ جای خاصی نیامده» و قرار هم نیست «سلیقه خاصی را اعمال کند». :)

RaminMJ2
Saturday 12 May 2007, 03:36 AM
اول ميخوام ازت تشكر كنم كه يه تكوني به خودت دادي و اومدي سراغ تعري? سبك پاپ
اينكه پاپ جايگاه مردمي داره شكي نيست !
اينكه از نظر تجاري هم مو?قه مثل روز روشنه !
اما برداشت هاي مختل?ي در اين زمينه هست ، من ميگم پاپ جايگاه مردمي استوار تري داره چون : خواننده هايي كه تو اين سبك پا گذاشتن و ميذارن بيشتر از دل طبقه عام مردم هستن
محدوديت مخاطب نداره در مقايسه با ساير سبك ها ( مثلأ در كنسرت هاي خوانندگان پاپ محدوديت سني برقرار نيست ، بچه با پدر و مادرش مي تونن خضور داشته باشن )
سازهاي مختل? در كنار هم نقش دارن
جنسيت و نژاد در كار نيست (دختر و پسر - سياه و س?يد - امريكايي و غير امريكايي )
من ميگم تو ماركت تجاري مو?قه چون : ?راگير و جهانيه ( تو هر كجاي دنيا پاپ ?عال و جاريه )
انعطا? پذيره ( هر روز ميشه انتظار ورود چهره جديدي رو داشت )
بوده ، هست و خواهد بود ( با پيشر?ت زمان و ورود سبك هاي جديد به خاطر انعطا? پذيري و جايگاه مردمي هميشه حضور خواهد داشت )
اما تو كشور عزيز ما داراي نقش غير ?عال و راكدي است ( در حال درجا زدن دائم) ... چرا ؟
من ميگم چون : ما هنوز در برخورد با مسائل ذهنيت بسته اي داريم :l
دائم از اين شاخه به اون شاخه مي پريم :e
تنوع تو كار نيست ... گرم كرديم اما راه نميو?تيم :s

همين ... ?علأ حر?ام تموم شد ... تا بعد !!!

rezaahamdy
Saturday 19 May 2007, 12:35 AM
اگه واقعا تجاری نباشه وبه موسیقیش توجه بشه خیلی سبک قشنگیه

sasan
Wednesday 23 May 2007, 07:25 PM
موا?قم