PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آیا برای کیبرد نوازی کلاس لازمه ؟

Mahdi 88
Monday 3 December 2007, 08:35 AM
با سلام مجدد..
من قبلا يه بار ارگ زدم. زدن كه نه يه خورده تمرين كردم و اون موقع خيلي از آهنگها را هم به خوبي تقليد مي كردم. الان هم فكر مي كنم همين طوري خيلي خوب مي تونم با ارگ كار كنم. حالا به نظر شما ارگ رو كه اين همه دنگ و فنگ هم داره مي تونم خودم ياد بگيرم و اينقدر باهاش ور برم تا سر از جيك و پيكش در آرم يا اينكه نه كلاس رفتنش واجبه؟

Amir
Monday 3 December 2007, 09:26 AM
برای یاد گیری سلفژ و فراگیری اصول موسیقی بهتره کلاس بروید و اندکی با اساتید نشست و برخواست داشته باشید

Hes_r
Monday 3 December 2007, 01:32 PM
با مطالعه ی زیاد . تمرین خوب . داشتن فردی که در مواقع اشکات بهت مشاوره بدی . دقت در تمرین ها . میتونی خودت ساز رو یاد بگیری . البته شاید بشه گفت این بستگی به سلیقه ی فرد داره که کلاس بره یا نه . ولی خیلی از افراد هم هستن که بنده میشناسم که کلاس نرفتن . ولی من خودم کلاس رفتن حد اقل تا یه مدتی رو خیلی بیشتر میپسندم .

mosy_khoda
Thursday 10 July 2008, 04:33 PM
سلام خدمت آقا مهدی گل:
میدونی یکم سخته البته یکم نه خیلی
اینکه خودت رو اجبار کنی بشینی نت بخونی ،سونات بزنی، سمفونی کار کنی و...چون با همیناست که دست را میوفته و تو سه سوت آهنگ مورد نظر رو میتونی در بیاری.
خود شما چند بار تصمیم گرفتی زبان های مختلف رو با هر هفته مقداری خوندن یاد بگیری؟یا کار های دیگر رو؟
یه چیزی رو هم بگم تو کلاس به شما طرز کار با ارگ رو نمی گن اون ها فقط کیبورد یاد میدن...

MonaLisa
Thursday 10 July 2008, 04:48 PM
یعنی چی طرز کار رو نمیگن؟ منظورت معرفی اجزای ساز هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

kgpa80
Friday 11 July 2008, 05:45 PM
یعنی شما اگه بری کلاس فقط اصول موسیقی رو یاد میدن . مثلا میگن این گام چیه و ...
نمیان سمپل سازی با pa1 یاد بدن!

MonaLisa
Friday 11 July 2008, 08:02 PM
خوب عزیز من یاد ندن ...مگه همه چیز رو باید گفت؟ بپرس یادت میدن ...شاید اصلا حرفی نزنن ازش ولی اینطوری نیست که مفید نباشه ...این جور مسائل بر میگرده به کاربرد شما پس یاد میدن اگه بخواهیم ....ولی قبول دارم که بعضی مسائل عنوان نمیشه

Khashayar
Saturday 12 July 2008, 09:20 AM
تو کلاسای ارگ نوازی بیشتر رو مسائل تئوری کار میکنن.و بعد نت آهنگ های پر طرفدار رو با شما کار میکنن اما اکثرا ریتم سازی و ... رو یلد نمیدن چون وظیفشون نیست اونا به شما نوازندگی یاد میدن اما مراکزی هست که آموزش ریتم سازی و... با کیبورد های مختلف رو به شما یاد میدن.البته اخیرا کتاب و سیدی ریتم سازی و ... با کیبوردهای مختلف هم اومده که من از نزدیک ندیدم که راجع بهش نظر بدم.