PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : معرفی درامرهای عزیز نت آهنگ

Hmd_N
Wednesday 5 December 2007, 12:49 AM
سلام جیگرای درامر نت آهنگی !

خوشحال میشیم تو این تاپیک خودتون رو واسه همه ی عزیزای نت آهنگی معرفی کنین !:t

اگه امکان داره یه بیوگرافی کامل داشته باشین !:af

قربونتون !:ak

Hes_r
Wednesday 5 December 2007, 04:54 AM
حمید جان خوب خودت اولش روع کن تا نوبت به بقیه برسه .

Hmd_N
Sunday 17 February 2008, 10:59 PM
مرسی حسام جان

جیگر جون من همونطور که قبلا هم گفته بودم، کار درامز رو به صورت مقدماتی تقریبا میشه گفت 3 سال پیش شروع کردم، به خاطر علاقه ی فوق العاده شدیدی که به سازهای کوبه ای دارم.
بدون استاد کارم رو شروع کردم و ادامه دادم و با تهیه کتاب ها و cd های تصویری و صوتی و تحقیق ادامه دادم.
الان هم استاد ندارم و خودم کار می کنم. درامز رو به خاطر هیجان و اون حالت آرامش و میشه گفت ارضاء شدن که به من میده خیلی دوست دارم.
من که خودمو درامر نمیدونم چون بر خلاف عقیده ی خیلیا، درامز خیلی ساز وسیعیه و جای کارش خیلی بالاست و به چهار تا ریتم یاد گرفتن نیست. در درامز هر کدوم از دست ها و هر کدوم از پاها به طور جداگانه یه کار خاصی رو همزمان انجام میده.
تنوع ریتم و تکنیک ها و تنوع ادوات ساز و صداها و... همگی در این ساز نهفته است که با نواختن آن، به نظره من وارد یه دنیای دیگه ای میشی !

قربونتون

MehRun
Wednesday 6 August 2008, 04:41 AM
خیلی دوست دارم درامز بنوازم اما کسی نیست که ازش کمک بگیرم و مجبور از VSTi استفاده کنم !

Hmd_N
Wednesday 6 August 2008, 12:14 PM
خیلی دوست دارم درامز بنوازم اما کسی نیست که ازش کمک بگیرم و مجبور از VSTi استفاده کنم !

سلام دوست عزیز، اولا ورودت رو به خونه ی خودت نت آهنگ تبریگ میگم، خیلی هم خوشحالم که دوستانه هنرمندی مثل شما دارم.
عزیزم واسه اینکه بیشتر با هم آشنا بشیم برو تو تاپیک معرفی اعضای نت آهنگ خودتو معرفی کن تا بتونیم بیشتر به هم کمک کنیم.
واسه چی کسی نیست که بتونی ازش کمک بگیری ؟ ساکن چه شهری هستی ؟ اگه تهران هستی که چند تا از بهترین اساتید درامز رو تئ تاپیکی معرفی کردم و میتونی بری پیش اونا و از اونا کمک بگیری. اگرم دسترسی به استاد نداری و سخته واست میتونی اگه مشکلی در جایی پیدا کردی از تاپیکای بخش درامز استفاده کنی. تا حدودی میتونن کمکت کنن. اگرم سواله دیگه ای چیزی بود تا جایی که بتونم در خدمتت هستم عزیز.

avm
Wednesday 1 October 2008, 10:08 PM
سلام دوست عزیز، اولا ورودت رو به خونه ی خودت نت آهنگ تبریگ میگم، خیلی هم خوشحالم که دوستانه هنرمندی مثل شما دارم.
عزیزم واسه اینکه بیشتر با هم آشنا بشیم برو تو تاپیک معرفی اعضای نت آهنگ خودتو معرفی کن تا بتونیم بیشتر به هم کمک کنیم.
واسه چی کسی نیست که بتونی ازش کمک بگیری ؟ ساکن چه شهری هستی ؟ اگه تهران هستی که چند تا از بهترین اساتید درامز رو تئ تاپیکی معرفی کردم و میتونی بری پیش اونا و از اونا کمک بگیری. اگرم دسترسی به استاد نداری و سخته واست میتونی اگه مشکلی در جایی پیدا کردی از تاپیکای بخش درامز استفاده کنی. تا حدودی میتونن کمکت کنن. اگرم سواله دیگه ای چیزی بود تا جایی که بتونم در خدمتت هستم عزیز.

سلامممم
منم ارسلانم حدود 6 سال ایناست که به جمع کوبه ای ها پیوستم، راستش متد خیلی از سبکه رو زدم rock/jazz/funk/latin البته همشو مسلط نیستم علاقه خودم به سمت ROCK/METAL/BLUSE/JAZZ هست تو چندتایی گروه پاپ میزدم و میزنم. و تو چندتایی گروه متال و راک زدم به صورت پروژه ای و اینا ولی بصورت اصلی کارم تو 2 تا بند هست یکی Alternative Rock و اونیکی Progressive Metal هست

از اینا که بگذریم اگه هرکی سوالی در مورد درام داشت من در خدمتم

مرسی ارسلان

Hmd_N
Thursday 9 October 2008, 12:20 AM
مرسی ارسلان جان

خیلی خوشحالم که درامرهای عزیز مثل شما رو تو جمع خودمون میبینم.

خیلی خوشحال میشیم بتونیم از اطلاعات خوبت استفاده کنیم عزیز.

موفق باشی

m.moradi
Thursday 30 October 2008, 12:29 AM
سلام مهران هستم اولین شبی که وارد این سایت شدم دست همگیه شما درد نکنه خیلی عالیه من بدون استاد درامز یاد گرفتم و دنبال سی دی آموزشی درامز هستم من4ساله متسفانه انزلی زندگی میکنم و ایجا نسبت به تهران اصلا استادی وجود نداره یکی از سوالات من اینه که اگر بخواهیم دست چپ قوی تر بشه آیا باید چوب سنگین تری نسبت به دست راست گرفت یا نه باید چوب سبک تری گرفت

m.moradi
Thursday 30 October 2008, 12:39 AM
m.moradi5@yahoo.com خوشحال میشم دوست عزیزی منو راهنمایی کنه در مورد سوالم

Hmd_N
Tuesday 4 November 2008, 11:29 PM
سلام به مهران عزیز

ورودت رو به جمع گرم نت آهنگ تبریک میگم و انشااله بتونیم در کنار هم از اطلاعات همدیگه استفاده کنیم.

عزیز سوالت خیلی جالب بود و من تا بحال به این نکته توجه نکرده بودم. ولی به نظره من باید استیک سبکتری نسبت به دست راست برداری. چون با توجه به سبک بودن استیک و ضعیفتر بودن دست چپ، ضربات قوی تر باید بشه تا هماهنگی پیش بیاد و میتونه تمرین خوبی برای قوی کردن دست چپ بشه.
حالا اگه باز نکته ی دیگه ای در این مورد به ذهنم رسید میگم.

موفق باشی عزیز و منتظر پست های خوبت هستیم.

ادامه بده عزیز

m.moradi
Wednesday 5 November 2008, 11:27 PM
سلام ممنونم دوست عزيز از راهنمايي شما من هم به همين نتيجه رسدم انشا الله بتونيم دوستاي خوبي براي هم باشيم ولي من هنوز اسم شريف شمارو نميدونم

Hmd_N
Thursday 6 November 2008, 05:34 PM
ممنون دوست عزیز

من کوچیک شما حمید نمازی هستم. در بخش معرفی اعضا خودمو کامل معرفی کردم . خوشحال مشیم اگه شما هم اونجا خودتونو کامل برای ما معرفی کنین تا بیشتر با هم آشنا بشیم.

موفق باشی

dj power
Sunday 9 November 2008, 03:20 PM
سلام عليرضا هستم. مدت 8 ساله ديجيتال پركاشن كار مي كنم (حرفه اي). 3 سال هم هست كه وي درام مي زنم كارم هم بد نيست.:9powok:

Hmd_N
Tuesday 11 November 2008, 12:12 AM
سلام به علیرضای عزیز

خیلی خوشحالیم که یه نوازنده ی حرفه ای رو در جمع خودمون میبینیم.
دوست عزیز خیلی خوشحال میشیم که بتونیم از اطلاعات خوب شما در زمینه ی دیجیتال پرکاشن و وی درام بهره ببریم.

موفق باشی عزیز

avm
Saturday 15 November 2008, 08:09 AM
سلام مهران هستم اولین شبی که وارد این سایت شدم دست همگیه شما درد نکنه خیلی عالیه من بدون استاد درامز یاد گرفتم و دنبال سی دی آموزشی درامز هستم من4ساله متسفانه انزلی زندگی میکنم و ایجا نسبت به تهران اصلا استادی وجود نداره یکی از سوالات من اینه که اگر بخواهیم دست چپ قوی تر بشه آیا باید چوب سنگین تری نسبت به دست راست گرفت یا نه باید چوب سبک تری گرفت

سلام
دوست عزیز ورودت تبریکات، نباید اینجا جواب بدم ولی چون سوال اینجا بود همینجا میگم، بهتره شما قطر، طول و وزن استیک هاتون مثل هم باشه، البته اگه سنگین، هر دوتاش، و با تمرین اونو هماهنگ کنین، دقت کنین اگه استیک هم زیاد از حد سنگین باشه ممکنه مچتون کیست هم بیاره، پس مناسب باشه، بهترین تمرین Single stoke roll, Double stroke roll و paradidle هست که تمری کنین البته اگه دست راست باشین blast beat ها رو هم بزنین میتونه کمک کنه البته مترنوم هم فراموش نشه بهتره
مرسی ارسلان

cont_shahab
Monday 9 August 2010, 09:02 AM
سلام عزیزان شهباز هستم 24 ساله چند سالی هست با دوست عزیزم درام کار میکنم .
از بچگی فقط عاشق این ساز بودم تا اول دبیرستان با جمع کردن روزی 1000 تومان و بعضی وقتها بیشتر طی 2 سال به آرزوم رسیدم چون پدرم برای خرید این ساز پول نمیداد ولی بعد که خریدم نظرش عوض شد و تا حالا 3 تا ست عوض کردم .
با کسای زیادی سعی کردیم یه بند جمع و جور کنیم ولی هر بار با مشکلات زیادی که همه دوستان میدوونن مواجه شدیم که بیخیالش شدم تا وقتیکه بتونم 50 ملیون تومان جمع کنم و یک جا و استدیوی خوونگی راه بندازم که خودم سرپرستی یک بند رو بکنم و سبک و شعرامم آمادست .
خدارو شکر تا الان مقداری جمع کردم و تا چند وقت دیگه کارم و عملی میکنم .و میخوام از یک جا شروع کنم اونم به صورت حرفه ای .
6 سال خودم گوشی کار میکردم تا پارسال برای تکمیل دوره پیش استاد نواپور رفتم که ایشون خیلی کمکم کرد شیفراژ و مترونوم و پیش استاد یاد گرفتم و الان دوباره خودم کار میکنم ولی به همه دوستانی که تازه میخوان شروع کنن یه چیز کوچیک میگم اونم اینه که هی سعی نکنن همه چیزارو از استاد یاد بگیرن چون وقتشون و تلف میکنن و باید سالها کار کنن ولی پایشون با استاد باشه خیلی خوبه .اولین ستم san carlos بود ؛بعد Mapex بعدم به دلیل مشکلات آکوستیک فروختم و v drum با تنوع زیاد sample گرفتم که الان مثل ... پشیمونم.و دوباره می خوام یه hardware خوب جمع کنم.بالاخره باید از یک جا به صورت حرفه ای شروع کرد .که نمیدونم تو ایران عزیز کی این قضیه اتفاق میوفته .... به هر حال باز خدا رو شکر...
ببخشید سرتون درد آوردم ...این درد دل و بیوگرافیه خیلی مختصری از بنده حقیر بود.

cont_shahab
Monday 9 August 2010, 09:05 AM
مثل اینکه این تاپیک

cont_shahab
Monday 9 August 2010, 09:06 AM
مثل اینکه این تاپیک تار عنکبوت بسته؟؟!!!...

avm
Friday 13 August 2010, 12:45 AM
راستش تار عنکبوت نبسته فقط اشکالش اینه که اینجا درامر کمه

مرسی ارسلان

cont_shahab
Friday 13 August 2010, 01:07 PM
اونقدرم کم نیست یواش یواش دیگه باید فاتحه ی این سازم بخونیم..
اون روز نزدیکه که رومون نشه بگیم درامز میزنیم برادر..

avm
Friday 13 August 2010, 05:00 PM
اونقدرم کم نیست یواش یواش دیگه باید فاتحه ی این سازم بخونیم..
اون روز نزدیکه که رومون نشه بگیم درامز میزنیم برادر..

سلام
والا هرچقدر هم که زیاد بشه اونقدری نیست که یه بحث درست حسابی راه بیفته تو انجمن، بعدش چرا رومون نشه بگیم درامز میزنیم؟!!

ارسلان

cont_shahab
Sunday 15 August 2010, 02:11 PM
قبول دارم حرفتو من به خاطر این گفتم که درامز داره یواش یواش مد میشه و این تازه شروع بدبختیه ؛ چون قراره هر کی گوشه ی خونش یه درام ست داشته باشه... عین گیتار...
بیا رجع بش تو تاپیک رائه انتقادات و پیشنهادات در خصوص مسائل انجمن ها صحبت کنیم.

kak_maki_new
Sunday 15 August 2010, 03:40 PM
سلام...من درامز ميزنم البته نه حرفه اي اما بدك نيست...يه درام mapex دارم رنگ زرشكي

ساز تخصصي من ويولن و گيتار هست اما درام\پيانو و ... هم كار ميكنم .

ممنون
موفق باشيد

hooraman
Tuesday 28 September 2010, 10:57 PM
قبول دارم حرفتو من به خاطر این گفتم که درامز داره یواش یواش مد میشه و این تازه شروع بدبختیه ؛ چون قراره هر کی گوشه ی خونش یه درام ست داشته باشه... عین گیتار...
بیا رجع بش تو تاپیک رائه انتقادات و پیشنهادات در خصوص مسائل انجمن ها صحبت کنیم.

من 19سالمه سه ساله دارمز کار می کنم یه کیت DW - drum هم از اون ور برام اوردن سرم رو بالا می گیرم با افتخار ی گم من درامز می زنم

درام نه الان بلکه صد سال دیگه هم حداقل تو ایران خز نمی شه چون ساز پرهزینه ایی هست و بسیار پر سر و صدا که هرکسی از پسش بر نمیاد عین گیتار هم فسقلی نیست که بشه بندازی رو دوشت بری تو کوچi خیابون کلاس بزاری

وسعتش هم بد حد مرزه

Lords
Friday 29 October 2010, 05:34 PM
سلام.

من یه درامر آریاییم,18 سالمه,از اول که ساز و موسیقی رو شناختم , به درامز علاقه مند شدم.
فقط مدتی که برای کنکور میخونم, فرصت کمتری برای تمرین دارم.
با ست Mapex کار میکنم و آهنگ های Metallica و AC/DC رو کاور کردم.

avm
Friday 29 October 2010, 11:37 PM
من 19سالمه سه ساله دارمز کار می کنم یه کیت DW - drum هم از اون ور برام اوردن سرم رو بالا می گیرم با افتخار ی گم من درامز می زنم

درام نه الان بلکه صد سال دیگه هم حداقل تو ایران خز نمی شه چون ساز پرهزینه ایی هست و بسیار پر سر و صدا که هرکسی از پسش بر نمیاد عین گیتار هم فسقلی نیست که بشه بندازی رو دوشت بری تو کوچi خیابون کلاس بزاری

وسعتش هم بد حد مرزه

سلام
به به DW من یکی که عاشق DW هستم ولی خوب ساز آمریکایی خوب اینجا هم ایران هست و نمیشه جنس آمریکایی رو توش راحت پیدا کرد تازه اگر درامز هم باشه که دیگه بدتر
راستی من نفهمیدم که چرا سرت رو بالا میگیری؟!! مگه قرار بود پایین بندازی؟!

راستی یه نصیحت دوستانه! هیچ سازی خز نیست این بستگی به ما داره! که حال و حوصله تایپش رو ندارم. بقولی زیاد خوشم نیومد از این طرز فکرت چون رک هستم اینو میگم، بهتر میدونم که طرز فکرت رو عوض کنی :36: در ضمن در مورد گیتار یه چیزی گفتی دلم نمیاد اینو نگم راستش من گیتار نمیزنم ولی اینو باید بگم که گیتاریست هایی همین جا داریم که با یه ساز داغون 25زاری یه چیزایی میزنن و صدایی از سازشون در میارن که 100 تای من و تو تا آخر عمرمون هم ساز بزنیم شعورمون نمیرسه که اصلا" اونا چی دارن میزنن که بخوایم در موردش چیزی بگیم :42:

راستی که برای این درامز میزنی که ساز خزی نیستدوستانه پیشنهاد میکنم سازت رو سریعتر بفروشی و بری با پولش که فکر کنم زیاد هم باشه یه کار بهتری بکنی چون برات اتفاقی نمیوفته :5:
مگه اینکه این طرز فکر "خال گونه ات" رو عوض کنی. چون بالاخره برای یاد گیری درامز این ***** من و امثال من میگذری دیگه :ad و چون درامرها زیاد پولی در زندگیشون زیاد نیست از این طزر فکر فکر نکنم خوششون بیاد، مگررررررررررررررررررررررر ر! که دیگه خودت باید بگیریش!

بهتر بود به جای خز شمردن سازهای بقیه، و معرفی مدل سازت و نشون دادن اینکه خیلییی پول داری "که منم دوست داشتم بودم :48:!!! ولی حیف که نیستم، میگفتی چی میزنی و چه فضایی چه چیزی چه حالی؟!! سبک؟! متد؟! کاور؟! ولی من که زیاد چیزی ندیدم :37:

خوشحال میشم اینجور چیزا رو بگی

مرسی Stay RocK ارسلان همیشگی (کوشی مهیاار؟!!)

avm
Friday 29 October 2010, 11:39 PM
سلام.

من یه درامر آریاییم,18 سالمه,از اول که ساز و موسیقی رو شناختم , به درامز علاقه مند شدم.
فقط مدتی که برای کنکور میخونم, فرصت کمتری برای تمرین دارم.
با ست Mapex کار میکنم و آهنگ های Metallica و AC/DC رو کاور کردم.

خوش اومدی، ایشالا کنکور رو بدی و قبول شی، سفت بشینی تمرینو اینا

ارسلان

mariwan
Saturday 30 October 2010, 09:18 PM
من هم يك درامر مبتدي هستم
ولي با تمرينات ايشالا ميشيم درامر حرفه اي
مشخصاتم توي انجمن كفتم
اكه بكم صد باره ميشه
راستي دوست من نميشد اينجوري اسم كيتارو نمياوردي
به دوستان كيتاريمون بر ميخوره
ما همه به هم نياز داريم
اكه يكي نباشه همه جي خراب ميشه بس كيتار فسقلي نيست
موفق باشيد

Lords
Sunday 31 October 2010, 03:42 PM
خوش اومدی، ایشالا کنکور رو بدی و قبول شی، سفت بشینی تمرینو اینا

ارسلان
ممنونم.من هم برای همه آرزوی موفقیت و پیشرفت می کنم.
خیلی چیزها هست که باید ازتون یاد بگیرم.
امیدوارم که بتونم حضورم رو در این انجمن حفظ کنم.

mamad gonzo
Sunday 30 January 2011, 08:03 AM
منم یه چند ماهه درامزمو گرفتم ...
یه مپکس ... واسه مبتدی ها خوبه....

حدود 2 ماهه که مستمر دارم تمرین میکنم (البته با مترونوم:10:)
علاقه ای به معرقی خودم ندارم .. در همین حد که اسمم ممد ... لقب گونزو ... 19ساله
چندتا استاد بهم گفتن استعدادت خیلی خوبه ... خودمم مطمئنم حد اکثر 10 سال دیگه یه درامر بزرگ در جهان خواهم شد .. (شک نکید:16:) اینشالله یه پا gavin harission خواهم شد
روزی 4/5 ساعت تمرین دارم ... 5 روز در هفته ...
در تلاشم یه کنسرواتوار خوب به جز برکلی تو امریکا پیدا کنم و تا 2/3 سال دیگه درامز رو بصورت حرفه ای و اکادمیک پیگیری کنم ...

وقتی یه درامر بزرگ شدم ... هیچ وقت بچه های درامر نت اهنگو فراموش نمیکنم ...:5:

سعی میکنم تو راه رسیدن به هدفمم هیچ وقت غرور نداشه باشم....:26:

cont_shahab
Monday 31 January 2011, 09:05 AM
چه جالب !!!
چقدر خوبه که بچه ها انقدر اعتماد بنفس دارن .خیلی خوبه با اندکی تمرین اسممونو درامر میزاریم من که جرات این حرفو ندارم ...
من خودمو علاقه مند به این ساز میدونم تا روی استیج درست حسابیم نرم این اسم و لایق خودم نمیدونم...
ممنون

mamad gonzo
Monday 31 January 2011, 01:53 PM
چه جالب !!!
چقدر خوبه که بچه ها انقدر اعتماد بنفس دارن .خیلی خوبه با اندکی تمرین اسممونو درامر میزاریم من که جرات این حرفو ندارم ...
من خودمو علاقه مند به این ساز میدونم تا روی استیج درست حسابیم نرم این اسم و لایق خودم نمیدونم...
ممنون

رفیق خوبم منظورت من بودم ؟؟؟؟؟؟

اگه منظرورت من بودم

توی پستم بگرد و اگه دیدی من جایی گفته بودم درامر هستم بگو که من در صورت صحت حرفت سرم رو میکوبونم تو دیوار که دیگه درس عبرتی بشه واسم و دیگه با چند ماه تمرین خودمو درامر نخونم ....

من منتظرم .... بگرد تو پستم و نقل بکن

cont_shahab
Tuesday 1 February 2011, 10:58 AM
رفیق خوبم منظورت من بودم ؟؟؟؟؟؟

اگه منظرورت من بودم

توی پستم بگرد و اگه دیدی من جایی گفته بودم درامر هستم بگو که من در صورت صحت حرفت سرم رو میکوبونم تو دیوار که دیگه درس عبرتی بشه واسم و دیگه با چند ماه تمرین خودمو درامر نخونم ....

من منتظرم .... بگرد تو پستم و نقل بکن

نه عزیز با شما نبودم ...
کسایی هستن که خودشون میدونن ...
شما خودتو ناراحت نکن..
موفق باشی
:redguitar:

leomasih
Monday 16 July 2012, 08:40 PM
سلام استادای عزیزم
من مسیح هستم همین امروز عضو شدم
اومدم این پست رو دیدم گفتم واسه شروع از اینجا شروع کنم
مپسر عمه ی من درامز کار میکرد بخاطر همین اشنایی داشتم از سن کم و علاقه مند شدم
اول با کمک ایشون و خودم و فقط 2تا استیک شروع کردم...
بعد یه مدت با پد و بعدش با درامز تمرین میکنم
که شروع تمرین های جدیم (با پد شروع شد و الان درامز) تا الان 6سال هست استاد داشتم اما 2سال بخاطر کنکور پیش استاد نرفتم اما تقریبا هر روز تمرین میکردم تا حدودی...
راستی من 18 سالمه
عاشق مایک پورتنوی هم هستم و الگومه
خوشحال میشم از شما دوستای عزیزم چیز یاد بگیرم
موفق باشید

The_blue_marble
Tuesday 17 July 2012, 04:51 AM
سلام بر تمام دوستان درامر نت آهنگ،اگر درامری از کرمانشاه بین جمع شما عزیزان هست و تمایل به تمرین بصورت گروهی داره لطفا به من پیام خصوصی بده،با تشکر

STIESTO
Sunday 12 August 2012, 03:42 PM
سلام به همه دوستان.
سعید هستم امروز عضو شدم مثل همه درامر ها عاشق این ساز، از وقتی فهمیدم موسیقی چی دیوانه درامز شدم اما به خاطر شرایط این سازکه خودتون می دونید نتونستم بخرم و گیتار شروع کردم 6 یا 7 سال پیش اما یه سال هست که به ارزوم رسیدم و جدی تمرین می کنم.
خیلی دوست دارم این بخش فعال بشه دوستان همه کمک کنیم میشه.
موفق باشید

avm
Sunday 12 August 2012, 09:51 PM
سلام به همه دوستان.
سعید هستم امروز عضو شدم مثل همه درامر ها عاشق این ساز، از وقتی فهمیدم موسیقی چی دیوانه درامز شدم اما به خاطر شرایط این سازکه خودتون می دونید نتونستم بخرم و گیتار شروع کردم 6 یا 7 سال پیش اما یه سال هست که به ارزوم رسیدم و جدی تمرین می کنم.
خیلی دوست دارم این بخش فعال بشه دوستان همه کمک کنیم میشه.
موفق باشید

سلام
سعید جان خوش اومدی، خوشحالم تونستی به اون سازی که علاقه داشتی برسی، منم تقریبا همین مشکل رو داشتم ولی حدود 15 سال پیش، همه تقریبا" این مشکل رو داشتن امیدوارم با وجود تو این انجمن فعال تر از گذشته باشه

ارسلان

MG_core
Wednesday 22 August 2012, 02:06 PM
سلام ! منم امین هستم 16 سالمه و مبتدی :دی تازه درامز رو شروع کردم ولی خوب خیلی تمرین میکنم روزی حدود 4 5 ساعت ! منم مثل مسیح عاشق مایک پرتنوی هستم !!!

soheil_moradi
Saturday 2 February 2013, 10:30 AM
سلام.. منم سهیل هستم 19 سالمه. سنندجی هستم !! عاشق درامم همین الان درامزی که سفارش داده بودم از تهران رسید. اصلا بلد نیستم وصلش کنم :43: ولی چون درامر تو سنندج کمه از همین الان تو یه گروه نوازنده که کار rock و metal میکنن ( البته کردی:10: ) عضو شدم حتی تو شهرهای کوچیکتر دعوت کردن واسه کنسرت .. نمیدونم میتونم خودمو برسونم یا نه . امیدوارم ( یعنی بااااااید ) چیزای زیادی ازتون یاد بگیرم. :9:
مرسی. :x
راستی تو درامرا از ساز زدن lars ulrich خیلی خوشم میاد.

avm
Thursday 7 February 2013, 11:36 PM
خوش اومدی
امیدوارم موفق باشی و قبل از همه چیز بیشتر فکر تمرین شخصی باشی
مرسی ارسلان

adrum
Sunday 21 July 2013, 01:09 AM
سلام بچه ها ، من تازه عضو شدم ، تقریبا سه سال درام میزنم . دقیقنم با آقا حمید موافقم . هر قسمتی از درام های هت ، اسنیر ، تام تام ها حتی حالت دست گرفتن استیک و ... هرکدوم جدا جدا دنیایی داره واسه خودش . تمرکز زیادی میخواد چون خیلی اوقات پاها و دست ها یه چیز متفاوتی میزنه شاید با تمپوهای مختلف . هرچی بیشتر میری جلو میبینی کمتر بلدی و خیلی مونده تا به آدمایِ بزرگ برسی . باید تمرین زیاد داشته باشی که من خودم متاسفانه به خاطر فضا و موقعیتم نمیتونم زیاد تمرین کنم اما چه خوشحالی میتونی باهاش تخلیه شی و چه وقتی که دلت پره و ناراحتی :دی
:gbubblesdrums:

armandelta2002
Tuesday 30 July 2013, 11:43 AM
سلام آرمان هستم کوچیک شما دوستان 2 سال هست درام میزنم و چیز زیادی یاد ندارم فقط انقد سازم دوست دارم که هر سری باهاش مینوازم میبره منو تو حالت خلسه و خیلی فاززز خوبیه

الگوی من هم لارس هست که خیلییی دوسش دارم
درام من از 2 ست جیم باو و درام فایر تشکل شده که یکیش کردم