PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : به نظر شما بهترین نرم افزار برای کار صبظ و میکس چیه و خودتون با چه نرم افزاری کار می کنید؟

arman_7777777
Thursday 6 December 2007, 10:33 PM
به نظر شما بهترین نرم افزار برای کار صبظ و میکس چیه و خودتون با چه نرم افزاری کار می کنید؟

به نظر من برای کار ضبظ بهترین نرم افزار ProTools هستش و برای میکس هم ProTools و هم Logic Pro بهترین هستند در دنیا.
خودم با Logic Pro کار می کنم.

beatbox
Thursday 26 June 2008, 07:13 PM
من تو بیشتر استودیو ها دیدم یا با سونار کار میکنن یا با کیو بیس

A.Sad
Thursday 26 June 2008, 09:12 PM
من با سونی اسید پرو کار میکنم جواب کار منو میده کار باهاشم راحته. البته چون همین کارمو راه میندازه با برنامه ی دیگه ای کار نکردم ولی برای میکس برنامه ی خوبیه.

Khashayar
Thursday 26 June 2008, 09:34 PM
به نظر من سونار خیلی خوب هست در سطح متوسط و کارایی خیلی بالایی داره اگه درست ازش استفاده بشه.pro tools & logic pro هم برنامه های خیلی خوبی هستند ولی سخت افزار خیلی خوبی رو طلب میکنند.ام سونار برنامه خوبی هست و میشه روش حساب کرد.

hkh
Friday 27 June 2008, 08:24 AM
به نظر من هیچ وقت نباید روی یه نرم افزار تکیه کرد...

من خودم از چندین نرم افزار استفاده می کنم...

برای برش صدا از: WavePad
برای میکس از: Sony Vegas Pro 8.0b (گرچه برای میکس فیلم هست اما در زمینه صدا بینظیریه)
برای افکت گذاری: Sony Sound Forge 9c یا FL 8

در مورد نرم افزارهای دیگه فضاوت نمی کنم چون تا حالا با اونا کار نکردم...!

Khashayar
Friday 27 June 2008, 08:50 AM
بنظر من هم استفاده از نرم افزار های گوناگون هست اما در یک محیط کار.شما مثلا سونار رو انتخاب میکنید. بعد مثلا wave ssl رو بهش اظافه میکنید افکتهای گوناگون بهش اظافه میکنید برنامه های دیگر مسترینگ و ... اما این که از یک محیط کار استفاده کنید و بهش مسلط بشید خیلی مهمه.