PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت نويسی

Leon
Friday 7 December 2007, 02:48 PM
خوب چه فرقی بين نت نويسی ويلن و پيانو هست،کسی نظری داره؟

Hes_r
Friday 7 December 2007, 04:14 PM
سعید جان منظورت از نت نویسی آهنگسازی براشون هست ؟؟؟ یعنی ساخت یک ملودی برای ساز ؟؟

Leon
Friday 7 December 2007, 05:25 PM
نه ،قوانين نت نويسی واسه آهنگ منظورم هست،و نحوه تبديل نت از اين ساز به يه ساز ديگه

moorcheh
Friday 7 December 2007, 10:28 PM
قاعدتا براي ويولن نميشه نت دست چپ نوشت يا به عبارت صحيح تر وسعت صداي ويولن به كليد دو نميرسه.

Leon
Saturday 8 December 2007, 12:21 AM
قاعدتا براي ويولن نميشه نت دست چپ نوشت يا به عبارت صحيح تر وسعت صداي ويولن به كليد دو نميرسه.

منظورت از کليد
دو چی هست؟ميتونی يه شکل از نت های ويلن بزاری و نشون بدی،در مقايسه با پيانو

akanani
Saturday 8 December 2007, 10:47 AM
سعید جان برای تبدیل نت نویسی از ویالن به پیانو یا بر عکس آن را نمی دانم ولی از نظر فرق همانطور که دوستمان گفت اول نت ویالن فقط روی کلید سل نوشته می شود یعنی آکورد ندارد که کلید فا هم داشته باشد ( دست راست )
بعد در ویالن ما برای هر نت چند وضعیت داریم که در پیانو گمان می کنم همچنین چیزی نباشه مثلا ما سی بکار داریم - سی بمل داریم و ...... ولی در پیانو من همچین چیزی نشنیدم .

:ak

mehdi d
Saturday 8 December 2007, 12:18 PM
نت نوشته شده براي پيانو را ميتوان بدون تغيير با ويولن اجرا كرد ولي در مورد نتهاي تار و سه تار اگه بخاي با ويولن اجرا كني بايد يه پرده بالاتر بزني

Leon
Saturday 8 December 2007, 12:27 PM
سعید جان برای تبدیل نت نویسی از ویالن به پیانو یا بر عکس آن را نمی دانم ولی از نظر فرق همانطور که دوستمان گفت اول نت ویالن فقط روی کلید سل نوشته می شود یعنی آکورد ندارد که کلید فا هم داشته باشد ( دست راست )
بعد در ویالن ما برای هر نت چند وضعیت داریم که در پیانو گمان می کنم همچنین چیزی نباشه مثلا ما سی بکار داریم - سی بمل داریم و ...... ولی در پیانو من همچین چیزی نشنیدم .

:ak

سی بکار - سی بمل

اگه منظورت نيم پرده پايين تر و بدش حالته خنثی هست ،که اين در اکثره ساز ها وجود داره،و به خسوس پيانو،بله در ويلن کليد فا وجود نداره که اکورد و باس آهنگ رو اجرا ميکنه،ولی ميخوام بدونم در نت نويسی واسه ويلن از چه علامتهايی استفاده ميشه،؟ولی فکر ميکنم که خوده نت رو بشه راحت واسه پيانو اجرا کرد البته دسته راست رو ميگم

Hes_r
Saturday 8 December 2007, 03:26 PM
سعید جان منظورت از این که از چه علائمی استفاده میشه چیه ؟؟

ممکنه دقیق تر منظورت رو بگی ؟