PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : ابتذال روي جلد آلبوم هاي خوانندگان زن !!!

Leon
Friday 7 December 2007, 08:29 PM
انگار کم کم ابتذال غربي وارد بازار خوانندگان ما هم دارد مي شود !!! نمونه آن عکس رو جلد آلبوم جديد « سپيده » مي باشد . اين خواننده که از بدو حضور خود به عنوان خواننده ، از نظر پوشش خود با خوانندگان قديمي زن کشورمان ساز مخالف مي زد ، اين بار ديگر « تير خلاص» را شليک کرد و به سبک خوانندگان زن غربي با عکس مبتذل و وقيحانه رو جلد آلبوم جديدش را تزيين کرده است !!! ( این عکسی که در بالا می بینید عکس سانسور شده می باشد که به خاطر قوانین اماران آلبوم با این عکس در امارات پخش شده است و عکس تمام قد در آمریکا !!! ) براي محکم کاري نيز اسم آلبوم خود را « بدون ترس » ( NO FEAR ) گذاشته است !!!! جالب اين جاست که تهيه کننده اين آلبوم « عليرضا اميرقاسمي » ( مدير شبکه طپش ) مي باشد که خود در گفتار مخالف چنين عملکردي از زنان در کليپ هاي ايراني مي باشد ولي در عمل کار ديگري را انجام مي دهد و تازه از اين شاهکار اين خواننده نيز دفاع مي کند !!!! حالا بعد از اين خواننده بي پروا !!! خواننده جديد زن ديگري اين روز ها وارد مارکت ايراني شده است که « ژوليت » نام دارد.اين خواننده نيز به سبک « سپيده » رو جلد آلبوم اول خود را تزيين کرده است اما با کمي مراعات !!!!
خلاصه اين که يا بايد جلوي ورود اين خوانندگان زن بي پروا !!! به دنياي خوانندگي را گرفت يا بايد دقيقا الفباي « فرهنگ » ايراني را به آنان آموخت !!!

You can see links before reply (You can see links before reply)

Leon
Friday 7 December 2007, 08:30 PM
« مهران عبده شاه » ( مدير شبکه IPN ) : « امير قاسمي » مقصر اصلي ابتذال « سپيده » است .

You can see links before reply

- « مهران عبده شاه » مدير شبکه IPN در پي گلايه يک بيننده تلويزيوني نسبت به پوشش بسيار نامناسب « سپيده » در عکس ها و ويدئو ها گفت : من هم با نظر شما موافق هستم.تا به حال در بين خوانندگان زن ما چنين پوشش نامناسبي وجود نداشته است.متاسفانه کساني هستند که اين عمل اين خواننده را سرعت مي بخشند.اين دوستان ( « عليرضا امير قاسمي » مدير شبکه « طپش » و تهيه کننده آلبوم « سپيده » ) مي کوشند در تلويزيون هايشان ( طپش و T2 ) فرهنگ غربي را رواج دهند. آنها حتي اسم برنامه هايشان نيز خارجي است !!! پس بهتر نبود به جاي يک شبکه ايراني ، يک شبکه خارجي تاسيس مي کردند ؟

mahdi007
Saturday 8 December 2007, 10:14 AM
دوست عزیز چرا فکر میکنی هر کی اسمش ایرانی باشه
و فارسی بخونه ایرانیه و یا باید مثل ماها باشه؟

Amir
Saturday 8 December 2007, 10:42 AM

اینم حرفیه

Leon
Saturday 8 December 2007, 11:20 AM

اولاً که من هيچ فکری نکردم،بعدش هم من اين مقاله رو از جايی گرفتم،گزاشتم اينجا تا نظرات شما رو بدونم،ولی با اين هساب ميشه بگيد که ايشون کجايی هستن؟به چه زبونی ميخونن،و آهنگ های ايشون تو کدوم کشور گوش داده ميشه،؟

mahdi007
Saturday 8 December 2007, 11:33 AM
دوست عزیز چرا ناراحت میشی
اولا براتون شکیرا رو مثال میزنم کجاییه؟ به چه زبونی میخونه؟ وکجاها به ترانه هاش گوش میدن؟به نظر من
ترانه یاموسقی یا هر چیزی از این دست نمیتونه انحصاری باشه ومختص یک منطقه جغرافیای باشه

Leon
Saturday 8 December 2007, 11:44 AM
خوب البته مقايسه ،شکيرا با سپيده کمی سخت هست،هر چند که من خودم کنسرت سپيده رفتم،و خدايی خيلی هم شبيه شکيرا بود،ولی به هر حال نميتونيم بگيم که ايشون ايرونی نيست ،من با اين مخالف هستم،هر کسی به کشور اي که در اون متولد شده افتخار ميکنه ،حتی شکيرا که اهل کلمبيا هست و در آهنگ اولش حتی يه کلمه انگليسی بلد نبود و معنی تکست هاشو خودش نميدونست،

مو زوع سر اين هست که آيا اين چنين تصاوير رويه جلد cd ها ok هست يا نه؟لطفاً کمی با دقت به عکس نگاه کنيد به خسوس نيم تنه با لايی که چيزی تنش نيست اصلاً!!!!!

moomak
Saturday 8 December 2007, 03:44 PM
با اجازه جمع .
من فکر میکنم دلیلی وجود نداره که رعایت این حجاب برای همه اجباریه؟
نمیشه بگی همه باید رعایت کنن
خوب یکی دوست داره این تیریپیی بچرخه! نمیشه همه مثل مهستی لباس بپوشن که! بالاخره تا کی باید این سنت ها رو حفظ کرد؟ بزارین امتحان کنیم شاید سنت شکنی بهتر بود . فکر نمی کنم این وسط چیزی رو از دست بدیم! به نظر من هرکس با این ابتذال ( سنت شکنی) مخالفه میتونه از کاراشون استقبال نکنه.
و اگر اکثریت قریب به اتفاق بر این عقیده باشن نه تنها خواننده بلکه مروجین ابتذال در مقام های بالاتر هم کم میارن و کنار می کشن
همین شکیرا که میگین پدرش اهل بارانکوئلا در کلمبیا است ولی مادرش عرب اهل لبنانه! عرب هارو هم که میشناسین در اکثر موارد حجابشون رو رعایت میکنن و انسان های متعصبی هستند اما شکیرا نه اینطور نیست . محض مثال عرض می کنم به نظر من برای اعراب همون حد نانسی عجرم و نوال الذقبی یه حد استانداردیه
البته سوریه ها رو از این قائده مستثنی بدونین!
من معتقدم دیگه دنیای امروز جای این حرفا نیست
این مهران هم در زیراب زنی دیگه شورشو در آورده. نمیتونه با تپش رقابت کنه زیراب شونو می زنه. مطمئن باشین اگر سپیده نمی خواست هیچ کسی به این کار مجبورش نمی کرد. ما نباید این مسائل رو گردن اشخاص خاص بندازیم

arman_7777777
Saturday 8 December 2007, 03:53 PM
به نظر من هر کسی هر جور دوست داره می تونه باشه اون جور لباس پوشیدن هم طرفدار های خاص خودش رو داره ... اما شخصا دوست ندارم این وضع لباس پوشیدن رو ...

Hes_r
Saturday 8 December 2007, 04:59 PM
به نظر من خیلی بده که خیلیها هنر و موسیقی رو قاطیه این چیزا میکنن . خیلی از این افراد برای بیشتر شدن فروش آلبومشون چنین جلدهایی میذارن تا بتونن افراد بیشتری رو جلب کنن . و یا کلیپ هایی که گاه بعضی خواننده ها در نظر میگیرن که واقعا موسیقی رو به چیز دیگه ای تبدیل میکنه . البته به نظر من برای یه خواننده به ویژه این چنین کاری مناسب نیست .

.t.A.T.u
Saturday 8 December 2007, 05:48 PM
من هم با نظر حسام کاملا موافقم، اینا همش حربه تبلیغاتی برای فروش بیشتر هست و این خیلی بده، تا حالا دید این خواننده ها و گروه های درست و حسابی بیان از این کارها بکنن؟
موسیقی را نباید با اینجور چیزها قاطی کرد، اگه فروش یه آلبوم به خاطر کاور یا موزیک-ویدئو این تریپی زیاد بشه، همون بهتر که منتشر نشه