PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : احسان خواجه اميري تکثير دوباره شهرت در خانواده

موفقیت online
Sunday 9 December 2007, 08:32 AM
You can see links before reply

وقتي اولين آلبوم احسان خواجه اميري با نام «من و بابا» با عکس روي جلدي از او و پدر سابقاً نامدارش از سوي وزارت فرهنگ و ارشاد مجوز انتشار گرفت، شايد خود خواجه اميري هم تصور نمي کرد چنين اقبالي نصيبش شود و چند سال بعد براي خريد بليت هاي کنسرتش صفي دراز به پا شود. اين روزها اين خواننده جوان گوي سبقت را از مجيد اخشابي که يد طولايي در خواندن ترانه تيتراژ پاياني مجموعه هاي تلويزيوني داشت، ربوده است. او که در آغاز راه بيش از آنکه با نام احسان خواجه اميري شناخته شود، به پسر ايرج معروف بود، در روزهاي اخير به واسطه خواندن ترانه پاياني سريال پرطرفدار «ميوه ممنوعه» به خواننده شماره يک موسيقي پاپ مجاز وطني تبديل شده است.صداي ايرج بخشي از اسطوره فردين بود و ترانه هاي احسان خواجه اميري ظاهراً اين روزها آوازهاي پدر را براي نسلي تداعي مي کند که قاعدتاً نبايد آواز ايرج و صداي چنگيز جليلوند و چهره فردين را با هم به خاطر بياورند.

توفيق هنري پسر هم اين بار وابسته به تصوير بود اما به گونه يي ديگر. در روزگاري که موسيقي سنتي به رسمي ترين گونه موسيقي بدل شده و با حمايت هاي دولتي دوران اوجش را مي گذراند پاپ سنتي حکم بازگشت گونه پرطرفدار موسيقي را دارد که ترانه اش به گوش مخاطب عادي آسان فهم تر است. تيتراژ پاياني مجموعه پرمخاطب «ميوه ممنوعه» که هر شب با صداي خواجه اميري در ماه رمضان پخش مي شد و حضور او در قسمت پاياني اين مجموعه توفيق ديگري بود که نصيب خواننده جوان شد. همزمان با پخش مجموعه «ميوه ممنوعه» تبليغات تمام قدي از خواجه اميري جلوي در کتابفروشي ها و نوارفروشي ها به چشم مي خورد و نتيجه اينکه آلبوم آخر احسان خواجه اميري با نام «سلام آخر» شامل 10 ترانه که عيد فطر روانه بازار شد جزء پرفروش ترين آلبوم هاي اين روزهاست.

متعاقب اين اتفاق نخستين کنسرت بزرگ خواجه اميري که قرار است روزهاي 21 تا 23 آذرماه در تالار بزرگ کشور برگزار شود هم با استقبال غيرمنتظره مخاطبان روبه رو و به فاصله يک روز بعد از آگهي برگزاري کنسرت حدود 15 هزار بليت اين کنسرت تمام شده است. آيا روزهاي توفيق پسر به اندازه دوران اوج پدر خواهد بود؟

منبع : اعتماد

Leon
Sunday 9 December 2007, 10:09 AM
من هم فکر ميکنم که يکی از بهترين و خوش صدا ترين خواننده های پاپ ايرون باشه

shbaharehs
Sunday 9 December 2007, 05:32 PM
صداي خيلي قشنگي داره, اولين بار كه شنيدم فكر كردم كه محمد اصفهانيه! خيلي صداهاشون شبيه به همن!!!
ممنون

Amir
Sunday 9 December 2007, 08:55 PM
احسان خان از کسانی هست که به درستی داره از تجربیات پدر استفاده می کنه

واقعا باید به این فرزند آفرین گفت

Hmd_N
Monday 10 December 2007, 01:14 AM
به نظره من در حال حاضر بجز بعضی از خوانندگان پاپ پیشکسوت مثل اصفهانی و ... بهترین صدا رو از لحاظ خوانندگیه پاپ تو کشورمون داره ! واسه اینکه بلده بخونه ! بلد بودن خوندن خودش مهمترین شرط خوندنه !:aq

( یه چیزی هم بگم بین خودمون باشه، بلا نسبت هنرمندان، فکر کنم الان فقط ما چند تا نت آهنگی موندیم که بریم خواننده پاپ بشیم ها !!! :g:v):ai

:ak