PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کنفرانس و گردهمائی

mehdiney navaz
Wednesday 19 December 2007, 11:20 AM
باسلام خدمت اساتید ودوستان نی نواز من مهدی اعظمی مدت چهار سال البته مبتدی نی کار میکنم از پارسال به پیشنهادخودم و تائید دوستان قرار به برگزاری و گردهمائی در یاهو گذاشتیم که خوب هر چند وقت یه بار جمع شیم و با ویس چت ساز بزنیم رفع ایراد و کمک از بزرگان وپیشگامان بگیریم که موفق هم شدیم این جمع خوب ادامه داشت منتها چند وقتی یه تا خیر کوچولو درش ایجاد شد که خوشبختانه و با یاری دوستان دوباره به پا شده از دوستان عزیز نی نواز که علاقه به شرکت تو جلسات نی نوازان رو دارند میتونند ایدی بنده رو ادد کنند و البته بهم بگید که از طریق همین پست تو سایت با من اشنا شدید .ولزوما بیوگرافی از نوازندگی تون برام بفرستید ویس هم برای شرکت تو جلسات به همراه داشته باشید

ایدی یاهو مسنجر من :

mehdi.azami

Hes_r
Wednesday 19 December 2007, 12:48 PM
کار جالبی انجان شده

منتظر فعالیت شما و احتمالا دوستانتون در انجمن هم هستیم .

nayzan
Tuesday 25 December 2007, 09:15 AM
سلام
مهدي حجان
من قاسم هستم وبلاگ ني نامه يادت اومد ( ******************* )
دستتون درد نكنه بخاطر راه اندازي جلسات ولي من فقط چند بار تونستم شركت كنم و باز همسرعتم كم بود و صداي ني ها درست نمياومد

Hes_r
Tuesday 25 December 2007, 11:30 AM
سلام

دوست من یه بار دیگه هم آدرس وبلاگتون رو داده بودین و من بهتون تذکر دادم .

لطفا دیگه لینک وبلاگتون رو ندین .

با تشکر

nayzan
Wednesday 26 December 2007, 07:45 AM
سلام
حسام جان
اون دفعه اين وبلاگ نبود همون بود كه گفتين تبليغ نكنين و من ديگه نذاشتم چشم ديگه نمي ذارم عزيزم

mos167
Wednesday 19 November 2008, 08:39 PM
سلام
کاره جالبیه امیدوارم ادامه بدین و مارو هم تو این جلساتتون راه بدین :4:

راستی چرا اینجا اینقدر خلوته ؟

Majed
Thursday 20 November 2008, 07:15 AM
سلام دوست عزیز...

متاسفانه دوستان نی نواز ما رو کم مورد لطف خودشون قرار میدن...

ایشالا شما کم کاری اونها رو جبران میکنید...

بنده هم در کنار شما این بخش رو رونق میدیم...

در مورد میتینگ هم باید بگم خود سایت میتینگ های دوره ای دارد و شما میتونید در اینها شرکت کنید.....

زمان برگذاری اعلان سراسری میشه....

شاد و سرزنده باشید..

یا علی