PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : کار خودم

AshkanFCom
Thursday 20 December 2007, 11:52 PM
سلام دوستان . من این کار رو با کامپیوتر انجام دادم . نظرتون چیه ؟؟؟:ax:ax

You can see links before reply

Majed
Sunday 23 December 2007, 10:56 AM
با dance ejay ساختیش؟

.t.A.T.u
Sunday 23 December 2007, 11:49 AM
1.50 ثانیه اول کارت خیلی خوب بود، بعد از این سه آهنگت سه قسمت میشه که ربطی به قسمت اول آهنگت نداره، یعنی قسمت های مختلف کارت به هم ارتباط نداره.
در کل خوب بود.
فقط یه سوال: با چه برنامه ای ساختی؟

AshkanFCom
Sunday 23 December 2007, 12:35 PM
1.50 ثانیه اول کارت خیلی خوب بود، بعد از این سه آهنگت سه قسمت میشه که ربطی به قسمت اول آهنگت نداره، یعنی قسمت های مختلف کارت به هم ارتباط نداره.
در کل خوب بود.
فقط یه سوال: با چه برنامه ای ساختی؟

با برنامه hiphop ejay 6

اگه کار خوبه بگین بازم بذارم

.t.A.T.u
Sunday 23 December 2007, 01:01 PM
بزار، استفاده کنیم...
با برنامه دیگه ای هم می تونی کار کنی؟

Majed
Monday 24 December 2007, 07:19 AM
آره دادا بزار ببینیم.... اگه دانلود این نرم افزار هم در اینترنت هست لینکش رو بزار یه سرکی توش بکشیم

Leon
Monday 24 December 2007, 01:11 PM
دانلود این نرم افزار... 1,1 GB

You can see links before reply

AshkanFCom
Monday 24 December 2007, 01:25 PM
آره دادا بزار ببینیم.... اگه دانلود این نرم افزار هم در اینترنت هست لینکش رو بزار یه سرکی توش بکشیم

آره . من با dance ejay 6 , hip hop ejay 6 , techno ejay 4 , dance ejay 7 هم کار میکنم و نزدیک به 70 80 تا هم ساختم . اینم لینک dance ejay 7

You can see links before reply (You can see links before reply)

:ak:ak

Masoud_Nine
Wednesday 26 December 2007, 05:31 PM
آره . من با dance ejay 6 , hip hop ejay 6 , techno ejay 4 , dance ejay 7 هم کار میکنم و نزدیک به 70 80 تا هم ساختم . اینم لینک dance ejay 7

You can see links before reply (You can see links before reply)

:ak:ak
متأسفانه محصولات شرکت eJay کاملاً بر ضد خلاقیت هستند و برای کارهای آماتور کاربرد دارند و به هیچ عنوان برای کارهای نیمه حرفه ای و حرفه ای نمیشه ازشون استفاده کرد.

AshkanFCom
Wednesday 26 December 2007, 05:41 PM
:v:v:v:v
are vaghean . shoma age beri ahngaaye khanande haaye iraani ro ebebini mibini ke 90 darsad e beat ha va bass hashooon az hamin barnaame haast

taze hamin aghaye dj hamed hakan ham ke enghad eddeaaye dj ee mikone hatta az model haaye pish farz e dance ejay estefaade karde

oonvaght shoma migi karbord e hefre ee nadare ????

az in bishtar ????

.t.A.T.u
Wednesday 26 December 2007, 05:48 PM
دوست عزیز!
لطفا در انجمن فارسی تایپ کنید. فینگیلش نوشتن ممنوع هست.
==================
البته من به شدت حرف مسعود زارعی را قبول دارم، برنامه های شرکت Ejay خلاقیت انسان را کور می کنه، اگر می بینی ایرانی ها از اون استفاده می کنن بدون که ضعف از ایرانی هاست نه قدرت برنامه های شرکت Ejay.

AshkanFCom
Wednesday 26 December 2007, 05:52 PM
منم با این حرف موافقم . خودم هم واسه سرگرمی بیشتر میذارم .

اما اینو قبول ندارم که میگه واسه آماتور هاست .:ak:ak

.t.A.T.u
Wednesday 26 December 2007, 05:56 PM
من خودم با دنس ای جی شروع کردم ولی وقتی اف ال را برای اولین بار دیدم، یه ضرب دنس را از سیستم پاک کردم، دنس و امثال این نرم افزار ها صرفا برای سرگرمی هستن، واقعا وقت گذاشتن روی این نرم افزار ها با هدف کار به طور حرفه ای وقت تلف کردن هست، من هم پشیمونم.

AshkanFCom
Wednesday 26 December 2007, 05:59 PM
چه جالب ....

اتفاقان من امروز fl stedio 7 گرفتم . شنیده بودم خوبه !!!:bh

Masoud_Nine
Thursday 27 December 2007, 09:02 AM
با تشکر از دوستان، اما به نظر می رسه بحث تاپیک در حال انحراف هست. T.A.T.u جان جسارت منو ببخش.

Amirreza
Thursday 27 December 2007, 05:47 PM
کارتو گوش دادم
خوب تا وقتی ادم با محصولات ejay کار میکنه نمیتونه خودشو با بقیه بسنجه مگر اینکه اون بقیه هم با ejay کار کنن

ejay با ejay

arrange یه مقدار ضعیف بود
مستر ضعیف بود(چون ejay هست)
ولی خب بد نبود
اگه خودت شروع کنی اهنگسازی کارت خیلی خوب میشه
این اهنگت که از اینده ی خوبت خبر میده

موفق باشی عزیز