PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نت نویسی فارسی

saeed
Thursday 10 November 2005, 12:19 PM
سلام
چگونه میشود با نرم افزارهای موجود نت فارسی با علامات سریو کرن نوشت ؟

Amir
Monday 20 August 2007, 02:09 PM
نمی شه

شما نمی تونی برنامه نوشته شده رو به این طریق تغییر بدی

Sina_Eftekhari
Monday 20 August 2007, 05:28 PM
گاهي مي توان از علامات معادل سري و كرن استفاده كرد. نرم افزار sibelius اين قابليت را دارد. فكر كنم شكل اين نمادها مربوط به موسيقي تركيه يا عرب باشد. اما يك كار انجام مي دهند.

Amir
Monday 20 August 2007, 09:01 PM
البته بنده دارم روی نرم افزاری جدید و کاملا ایرانی فکر می کنم

و انشاءالله به زودی استارت نوشتنش رو میزنم ولی فکر کنم حداقل یک سال طول بکشه آماده بشه

چون تمام کار با فرکانس های صدا هست

Hes_r
Thursday 23 August 2007, 02:50 PM
البته میشه نت رو به عکس تبدیل کرد بعد با نرم افزاری مثل فتوشاپ اون رو درست کرد

اگه کسی میخواد من سری و کرن رو با فرمت gif با فتوشاپ درست کنم بعد فقط باید بذاریدش توی نتهاتون

animator
Wednesday 6 August 2008, 10:53 PM
البته بنده دارم روی نرم افزاری جدید و کاملا ایرانی فکر می کنم

و انشاءالله به زودی استارت نوشتنش رو میزنم ولی فکر کنم حداقل یک سال طول بکشه آماده بشه

چون تمام کار با فرکانس های صدا هست
فركانس ها و ساير موارد آمده در اين وب سايت مي تونه مفيد باشه:
You can see links before reply
به جز پشتيباني علامت هاي عرَضي موسيقي فارسي يك مورد ديگه هم به نظرم مهمه و اون هم موسيقي آوازي يعني امكان حذف خط ميزان.
(البته كنكجكاوم بدانم كه كتاب هاي فعلي تا به حال با چه نرم افزاري نوشته شده اند! فكر مي كنم تبليغي هم درباره ي يك نرم افزار نت نويسي فارسي ِ غير متن باز به چشمم خورده)

Babak_mix
Monday 11 August 2008, 08:11 AM

بعضی از خصوصیات نرم افزار نت نویسی:
جدید ترین نرم افزار نت نویسی و آهنگ سازی محصول سال 2005
نرم افزاری کاملاً هوشمند برای ویرایش نتهای نوشته شده شما
قابلیت استفاده برای نت نویسی موسیقی سنتی ایران
ذخیره نتهای نوشته شده به صورت فایل صوتی
قابلیت استفاده از انواع تن صداهای مختلف
استفاده از تمام علائم رایج در موسیقی برای نگارش نتها
انواع پالت ابزارهای پیشرفته
و هر ابزاری که شما برای نت نویسی و آهنگ سازی احتیاج دارید.

سعيد جان، نرم افزاري كه دوست عزيزمون سينا معرفي كردند رو در قسمت نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) براي دانلود قرار دادم...

با سپاس فراوان Babak

arian
Monday 11 August 2008, 08:35 AM
سعيد جان، نرم افزاري كه دوست عزيزمون سينا معرفي كردند رو در قسمت نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) براي دانلود قرار دادم...

با سپاس فراوان Babak
بابك خان سلام و ممنون از راهنمايي هاي شما ، چند سالي است از اين برنامه استفاده ميكنم ، منوهاي اين برنامه امكان فارسي شدن دارند (البته با توجه به سيستم عامل ) ولي امكاناتي نظير سري و كرن كه در موسيقي سنتي استفاده ميشوند ندارند ( شايد هم بنده نتونستم درست استفاده كنم ) و مطلب ديگري كه وجود داره اين است كه پس از تهيه ي نت امكانات save كردن به صورت pdf يا تصوير را ندارد (يا بنده نتونستم) به خاطر همين هم نمي تونم ازش براي قرار دادن كارهاي نت نويسي شده استفاده كنم . اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم .

Babak_mix
Monday 11 August 2008, 11:24 AM
بابك خان سلام و ممنون از راهنمايي هاي شما ، چند سالي است از اين برنامه استفاده ميكنم ، منوهاي اين برنامه امكان فارسي شدن دارند (البته با توجه به سيستم عامل ) ولي امكاناتي نظير سري و كرن كه در موسيقي سنتي استفاده ميشوند ندارند ( شايد هم بنده نتونستم درست استفاده كنم ) و مطلب ديگري كه وجود داره اين است كه پس از تهيه ي نت امكانات save كردن به صورت pdf يا تصوير را ندارد (يا بنده نتونستم) به خاطر همين هم نمي تونم ازش براي قرار دادن كارهاي نت نويسي شده استفاده كنم . اگر راهنمايي بفرماييد ممنون ميشم .

آرين جان نرم افزار شما رجيستر شده ؟ ورژن برنامتون چنده ؟ يا شايد نرم افزار آزمايشي Demo نصب كرده باشيد... (البته ببخشيد اين سوالهاي پيش پا افتاده رو ازت مي پرسم، شما خودت استادي)

فكر كنم در منوي File گزينه اي به نام Export وجود داشته باشه كه پروژه هاي شما رو به فرمتهاي غير معمول تبديل مي كنه، اينهايي رو كه گفتم بررسي كن، اگه نشد بازم همه جوره در خدمت هستم آرين عزيز...

ارادتمندت Babak

arian
Monday 11 August 2008, 12:19 PM
بابك خان سلام و تشكر
برنامه اي كه من استفاده ميكنم final 2005 است .ورژنr2 - 2005 است البته از همين سري است كه شما معرفي كرده ايد . و رجيستري ها وارد شده است. . دمو نيست . و چند سالي است كه استفاده ميكنم . نرم افزار خوبي است ولي دو مشكل اساسي آن يعني عدم امكان استفاده از كرن و سري و ديگري تبديل به فايل هاي pdf , jpg را دارم . در منوي file ، حالت export نداره . و در حالت هاي save، save as و save special هم به صورتهاي بالا saveنمي كند . فرمت ذخيره سازي هم بصورت mus است . كه با اكروبات باز نمي شود و كانورت هم نميشود .
ممنون ميشم چنانچه تست بفرماييد و راهنمايي كنيد.

Hes_r
Monday 11 August 2008, 02:27 PM
آرین جان اگه میخوای به صورت عکس سیو کنی میتونی اول اون نت رو با نرم افزار فاینال باز کنی بعد با استفاده از گزینه ی printscreen روی کیبورد از صفحه عکس بگیری.

بعد هم بری توی فتوشاب یا paint و کنترل+v رو بزنی. بعد هم عکس رو با فرمت عکسی دلخواه سیو کنی.

اگر هم خواستی pdf شه با یکی از نرم افزار های converter عکس رو به pdf تبدیل کن.

شاد باشی

یا علی

animator
Monday 11 August 2008, 07:01 PM
من از عضو ديگر خانواده ي finale (You can see links before reply) يعني finale Notepad (You can see links before reply) استفاده كرده ام. در مورد علامت هاي عرَضي ايراني راه حلي ندارم ؛ امّا براي ساختن pdf، يك پرينتر مجازي مثل 5D PDF Creadore نصب كرده ام.
موفق باشيد

Babak_mix
Monday 18 August 2008, 07:41 AM
من از عضو ديگر خانواده ي finale (You can see links before reply) يعني finale Notepad (You can see links before reply) استفاده كرده ام. در مورد علامت هاي عرَضي ايراني راه حلي ندارم ؛ امّا براي ساختن pdf، يك پرينتر مجازي مثل 5D PDF Creadore نصب كرده ام.
موفق باشيد

با تشكر از راهنمايي دوست عزيزمون، نرم افزار pdf995s كه يك پرينتر مجازي هست رو در قسمت نرم افزار هاي درخواستي دوستان (You can see links before reply) براي دانلود قرار دادم اميدوارم كه مورد استفادتون قرار بگيره...

با تشكر Babak

mos167
Wednesday 26 November 2008, 11:19 AM

بعضی از خصوصیات نرم افزار نت نویسی:
جدید ترین نرم افزار نت نویسی و آهنگ سازی محصول سال 2005
نرم افزاری کاملاً هوشمند برای ویرایش نتهای نوشته شده شما
قابلیت استفاده برای نت نویسی موسیقی سنتی ایران
ذخیره نتهای نوشته شده به صورت فایل صوتی
قابلیت استفاده از انواع تن صداهای مختلف
استفاده از تمام علائم رایج در موسیقی برای نگارش نتها
انواع پالت ابزارهای پیشرفته
و هر ابزاری که شما برای نت نویسی و آهنگ سازی احتیاج دارید.

با سپاس فراوان Babak

من که لینک دانلود رو پیدا نکردم -- لطفا راهنمایی کنید

Babak_mix
Wednesday 26 November 2008, 01:15 PM
من که لینک دانلود رو پیدا نکردم -- لطفا راهنمایی کنید

با سلام به شما دوست عزيزم...
اگر به عنوان پست بنده دقت كرده باشيد، نوشته شده معرفي نرم افزار
براي آپلود و دانلود اين نرم افزار از دوست عزيزمون arian كمك بخوايد، ايشون اين نرم افزار رو دارند...

موفق و پيروز باشيد Babak