PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نیاز به نت در مورد نی دارم

MineMoZa
Sunday 30 December 2007, 11:46 AM
سلام دوستان
من حدود دو ماه میشه که شروع کردم دارم با نی آهنگ میزنم، در این بین تنها کمبودی که تا حالا احساس کردم نداشتن نت های موسیقی برای اجرا هست .
از دوستان کسی نت موسیقی برای نی دارن ؟ ممنونم.

badshans
Tuesday 1 January 2008, 10:08 AM
سلام دوستان
من حدود دو ماه میشه که شروع کردم دارم با نی آهنگ میزنم، در این بین تنها کمبودی که تا حالا احساس کردم نداشتن نت های موسیقی برای اجرا هست .
از دوستان کسی نت موسیقی برای نی دارن ؟ ممنونم.

سلام
کتاب استاد کیانی نژاد خیلی خوبه برای شما
ولی با 2 ماه کار کردن خیلی فکر نمی کنین که زود باشه؟ پیش کی کار می کنین؟ 2 ماه ملودی می زنین یا اینکه کلا 2 ماه هست که شرو ع کردین؟
دوست عزیز پیشنهاد می کنم که شدیدا روی صدای نی کار کنین تا اینکه بخواین دنبال این باشین که بتونین چند تا اهنگ را بنوازید
نمیگم که اون خوب نیست چرا خوبه ولی صدای نی اهمیت خیلی بیشتری داره
در ضمن تا می تونین گوش خودتون را قوی کنین. برای این منظور هم گوش کردن به نوار های نی خیلی مفید هستند
این نوار ها را هم توصیه می کنم
نوار دف و نی از استاد کیانی نژاد
نوار هایپیام نسیم 1 و 2 از استاد موسوی و همچنین نوار همایون از ایشون
و همچنین نوار گل و نی (اگه اسمشو اشتباه نکنم) از استاد حسن ناهید

موفق باشید

badshans
Tuesday 1 January 2008, 10:27 AM
راستی دوست عزیز یادم رفت بگم اگه این تاپیک را ندید یه سری بهش بزن
شاید به دردت بخوره
You can see links before reply

MineMoZa
Tuesday 1 January 2008, 09:53 PM
سلام، ممنون از اینکه به پست من توجه کردین و پاسخ دادین،
بله، حدودا 2 ماه میشه که نی کار میکنم، و یکماهه که صداش رو تونستم در بیارم، الآن از نظر استادم صدای بم خیلی خوبه و صدای زیر هم در حال بهبود پیدا کردن هست . فقط به قول اساتید یکم فوت بیشتر میخواد . استادم جناب اقای راستین هستن که فکر میکنم دوستان زیادی ایشون رو میشناسن . در مورد نوارها، پاییز نیزار رو به سفارش استادم خرید کردم، خیلی عالیه اما نمیتونم نت هاش رو در بیارم،
در کل، نظرم روی این بود که یه سری نت برای تمرین داشته باشم،
فعلا دارم اینا رو کار میکنم :
ای ملک ایران (دو ر می فا سل لا) پاینده باشی (می سل می سل فا) پاینده باشی (ر فا ر فا می)
+ اینا رو هم از خودم دارم میزنم :
دو ر می ر می ر دو ر دو
دو ر می فا می فا می ر می ر دو ر دو

بازم ممنون از توجهتون.