PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : قطعه ای عربی از استاد آرمان سیگارچی ( اجرا در کنسرت تکنوازی )

yedoost
Monday 31 December 2007, 11:46 PM
سلام خدمت دوستان
این کلیپ یک قطعه عربی از نصیر شما ء هستش که مربوط به یکی از جنگ های اعراب میشه این آهنگ تصویری هستش یعنی روی تصاویری از جنگ پخش میشه که جلوه ی ویژه ای پیدا میکنه .
این کلیپ رو من خودم در یکی از کنسرت های تکنوازی استاد آرمان سیگارچی با موبایل گرفتم که شنیدن و دیدنش خالی از لطف نیست چون واقعا زیباست .

از اینجا می تونید دانلود کنید (You can see links before reply)

zyna64
Friday 4 January 2008, 08:15 PM
ممنون از كليپ!!!
من چند تا از اجرا هاي آقاي سيگارچي با گروههاي خورشيد و قمر رو ديدم ؛ سر تمرين گروهه خورشيدم رفتم كه ايشون يك تكنوازي اگر اشتباه نكنم در نوا انجام داد كه فوق العاده بود. اگر دوست داشته باشيد فايل صوتيشو پست ميكنم.

yedoost
Friday 4 January 2008, 08:31 PM
ممنون از كليپ!!!
من چند تا از اجرا هاي آقاي سيگارچي با گروههاي خورشيد و قمر رو ديدم ؛ سر تمرين گروهه خورشيدم رفتم كه ايشون يك تكنوازي اگر اشتباه نكنم در نوا انجام داد كه فوق العاده بود. اگر دوست داشته باشيد فايل صوتيشو پست ميكنم.

آره اگه لطف کنی ممنون میشم .
در ضمن آرمان جان استاد منم هست :aq

zyna64
Saturday 5 January 2008, 11:57 PM
من از شاگرداي آقاي كامكارم ولي اولين استادي كه بهم معرفي كردن آرمان سيگارچي بود كه خوب قسمت نشد برم پيششون:ag

اينم اون فايلي كه گفتم ؛ واسه يكبار گوش كردن بد نيست ولي انقدر وسطش حرف زدن و قطع و وصل ميشه كه اميدوارم كلافه نشيد:

You can see links before reply

yedoost
Sunday 6 January 2008, 01:05 AM
مرسی zyna 64 عزیز
آقای کامکارم خیلی کارشون خوبه واسه خودش غولیه , آرمان هم خیلی ازشون تعریف میکنه و استاد خودش میدونه

yassineh
Tuesday 23 April 2013, 01:30 PM
سلام
من خيلي دنبال آقاي سيگارچي گشتم ميخواستم برا آموزش برم پیششون
اگه شما ميتونيد شماره جايي که تدریس ميکنن و به من بدين ممنون ميشم
آدرس ايميل من :
yassineh.pourebrahim@gmail.com