PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : گالری تصاویر استاد ابوالحسن صبا

Kamanche
Wednesday 9 January 2008, 05:32 PM
دو تصویر از استاد ابوالحسن صبا نوازنده شهیر ویولون.

You can see links before reply You can see links before reply

خان
Wednesday 9 January 2008, 06:53 PM
من استاد صبا رو خیلی دوست دارم و همیشه که بهش فکر می کنم خوشحال میشم که ایران هم از این اساتید تکرار نشدنی داره.
ولی می خواستم بدونم استاد صبا چنتا ساز رو به صورت حرفه ای می زده؟شنیدم تعدادش زیاد هست.

Kamanche
Wednesday 9 January 2008, 11:58 PM
من استاد صبا رو خیلی دوست دارم و همیشه که بهش فکر می کنم خوشحال میشم که ایران هم از این اساتید تکرار نشدنی داره.
ولی می خواستم بدونم استاد صبا چنتا ساز رو به صورت حرفه ای می زده؟شنیدم تعدادش زیاد هست.

ساز اصلی ایشون ویولون بوده.اما در نواختن سه تار سنتور کمانچه و نی هم متبحر بوده اند.علاوه بر صفحات ویولون اجراهای زیادی هم با سه تار از ایشون باقی مونده.

akanani
Thursday 10 January 2008, 08:09 AM
ساز اصلی ایشون ویولون بوده.اما در نواختن سه تار سنتور کمانچه و نی هم متبحر بوده اند.علاوه بر صفحات ویولون اجراهای زیادی هم با سه تار از ایشون باقی مونده.

دوست عزیز از فعالیت در این انجمن تشکر می کنم :ak

arian
Thursday 10 January 2008, 08:39 AM
دوست عزيز با سلام پيشنهاد ميكنم تا مجموعه مقالات ابوالحسن صبا را كه فكر ميكنم در 7 قسمت است در بخش مقالات مطالعه كنيد .

Hmd_N
Tuesday 11 November 2008, 11:28 PM
استاد صبا در حال نواختن سنتور

You can see links before reply

Hmd_N
Tuesday 11 November 2008, 11:29 PM
استاد صبا در حال نواختن سه تار

bamdadonline
Wednesday 12 November 2008, 08:19 AM
بسیاری از اساتید ویلن ایرانی مدتی شاگرد استاد صبا بوده اند و اگر بگیم که پایه گذار ویلن ایرانی هستن سخن گزافی نگفتیم.

bamdadonline
Wednesday 12 November 2008, 08:40 AM
چند تا عکس دیگه از استاد قرار میدم...

marzi_a1732
Thursday 19 March 2009, 05:59 PM