PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سن شروع نوازندگی گیتار

unicorn
Wednesday 9 January 2008, 06:55 PM
سلام.من یه سوال دارم.من الان 21 سالمه و یک ساله که گیتار میزنم.میخوام ببینم که ما هم که از این سن شروع کردیم میتونیم توی نوازندگی و موسیقی به سطح قابل قبولی برسیم یا اینکه واقعا دیگه از ما گذشته و فقط باید این کار رو برای سرگرمی ادامه بدیم؟آخه معمولا همه آدمای موفق از بچگی کار میکردند.کسی هم هست که از این سن و سال شروع کرده باشه و موفق شده باشه؟

alexy_336
Wednesday 9 January 2008, 07:21 PM
سلام
ازین که اومدی به جمع ما خوشحالم
به نظر من اصلا سن مهم نیس
فقط اعتماد به نفس ، تمرین و علاقه میخواد

موفق باشی

shbaharehs
Wednesday 9 January 2008, 11:27 PM
سلام خوبین؟ راستش من که فکر میکنم اصلا به سن ربطی نداشته باشه. فقط علاقه میخواد که اگه باشه از هر سنی هر کاری رو (حالا چه تو موسیقی چه ...) میشه شروع کرد و توشم بهترین شد. گیتارم که دیگه سازیه که برای هر سنی میتونه جالب باشه.
ممنون

bamdadonline
Thursday 10 January 2008, 08:26 AM
بنظر منم سن به هیچ عنوان مهم نیست و فقط اعتماد به نفس و تمرین زیاد یه نوازنده رو بالا میبره...

ONLY Shadmehr

Guitaro
Thursday 10 January 2008, 10:54 AM
اتفاقا از نظر من سن خیلی مهمه ! اگر کسی 21 سالش باشه و از یه سال قبلش شروع کرده باشه به گیتار زدن خیلی راحت میتونه موفق بشه ! You can see links before reply

از شوخی گذشته ، همونطور که بقیه ی بچه ها هم گفتن ربطی به سن نداره ، فقط فرد باید ببینه استعداد کافی رو داره یا نه ؛ اگر استعداد کافی رو داشته باشه و اگه بخواد ، چه از 4 سالگی شروع کرده باشه ، چه از 40 سالگی ، باز هم میتونه موفق بشه ...

کسی هم که یه سال گیتار زده میتونه خودش قضاوت کنه که چقدر استعداد داره ، اگه میبینی هنوز از گیتار زدن لذت میبری و پیشرفتت در حد مطلوبه ، خب یعنی استعداد و پشتکار داری ، اگر هم میبینی پیشرفتت کنده و گیتار زدن شده برات یه کار "اجباری" ! یعنی اینکه استعداد داری ولی پشتکارت رو باید بیشتر کنی ، چون اگه استعداد نداشتی همون شیش ماه اول کنار میکشیدی You can see links before reply

در کل : بخوای میتونی You can see links before reply

خوش باشید و Musical ! You can see links before reply

Khashayar
Thursday 10 January 2008, 01:48 PM
درود.
خیلی خوبه میبینم که بچه های اینجا همه منبع اعتماد به نفس و انرژی اند.تبریک!!
برای یادگیری موسیقی هیچوقت دیر نیست.اما باید توجه داشته باشید که اگه شما از 7 سالگی هم گیتار بزنید روزی 6 ساعتم تمرین کنید اما غلط تمرین کنید مطمئنا پیشرفت زیادی حاصل نمیشه اما اگه از30 سالگی شروع کنید و درست تمرین کنید خوب به یه جایی میرسید.و اینکه سازتونو بشناسید و از سبک های کاربردیه اون اطلاع کامل داشته باشید و.... خیلی بیشتر از روزی 2 ساعت گام زدن باعث پیشرفت میشه.پس نتیجه میگیریم اگه از هر سنی با هر شرایطی شروع کنیم اما اصولی و حساب شده جلو بریم 100% موفق میشیم.به امید موفقیت همه شما.

moomak
Thursday 10 January 2008, 09:57 PM
بستگی به تمرینات داره
فعلا

خان
Thursday 10 January 2008, 11:26 PM
یه چیزه جالب فکر کنم حدوده سه چار هفته پیش بود که رفته بودم کلاس موسیقی .داشتم شاخ در می اوردم یه اقایی اومده بود ضرب یاد بگیره حدوده 65 سالش بود.انقدر با انگیزه بود که ادم حال می کرد.

زندگی اب تنی کردن در حوضچه اکنون است.

guitar
Monday 6 October 2008, 07:30 PM
بله ، همینطوره ... مهم پشتکار و علاقست که هیچ چیزی از جمله سن نمی تونه مانع پیشرفت و ترقی باشه.

Khashayar
Monday 6 October 2008, 10:18 PM
درود.
یه مسئله ای هست که همیشه از طرف نو آموزان موسیقی مطرح میشه بخصوص اگر سنشون از 20 به بالا باشه.و اون این که آیا برای من دیر نیست؟من هم میتونم موسیقی یاد بگیرم؟و...
در جامعه مسئله ای جا افتاده و اون این که اگر از کودکی به یادگیری موسیقی پرداخته بشه خیلی بهتره.اما این به این معنی نیست که اگر از جوانی یا میان سالی و یا حتی از سنین بالاتر شروع به یاد گیری بشه دیگه نمیشه یاد گرفت.بلکه شرایط کمی تفاوت میکنه.برای فرا گیری هر سازی هیچ وقت دیر نیست.ا

shahin89
Thursday 23 September 2010, 11:09 PM
درود.اگه قصد داری نوازنده ای مثل پاکو دلوسیا بشی خوب دیره ولی در حد یک استاد معمولی خوبه

MA_Happy
Thursday 23 September 2010, 11:36 PM
دوست عزیز،من یک کتاب قطعات دونوازی گیتر کلاسیک دارم،زندگی نامه نویسنده اش را که نوشته خواندم،از 21 سالگی گیتار را شروع کرده اند ولی الآن هم زنده هستند حدودا80 سال دارند و در اسپانیا هستند و هنوز هم در حال تدریس و ساخت،پس اگر اون که تازه یک سال دیر تر از تو شروع کرده تونسته تو چرا نتونی؟تو چیت از اون کمتره؟نگو با خودت اون استاده،اون استاد زمانی که هم سن الآن تو بوده رفته گیتار شروع کرده نه یک سال قبلش،پس تو از اون استاد هم جلو تری.
امیدوارم موفق باشی و مطمئن هستم تو را میتوانم در سال ها آینده به عنوان استاد بشناسم،با توکل به خدا انشاا... موفق میشوی.
یا علی

mehranxx
Friday 24 September 2010, 09:33 AM
فقط سماجت و تمرین زیاد واسه پیشرفت شما حتی در سن 30 سالگی کفایت میکنه . شاید چون در سنین بالاتر گرفتاری اشخاص بیشتر میشه نتونن به اندازه کافی برای این موضوع وقت بذارن ولی اگه وقتش رو داری حتماً تمرین کن و ادامه بده و مطمئناً 4-5 سال بعد به درجه دلخواهت میرسی :guitarplay5:

joojefarary
Friday 24 September 2010, 10:40 AM
سلام.من یه سوال دارم.من الان 21 سالمه و یک ساله که گیتار میزنم.میخوام ببینم که ما هم که از این سن شروع کردیم میتونیم توی نوازندگی و موسیقی به سطح قابل قبولی برسیم یا اینکه واقعا دیگه از ما گذشته و فقط باید این کار رو برای سرگرمی ادامه بدیم؟آخه معمولا همه آدمای موفق از بچگی کار میکردند.کسی هم هست که از این سن و سال شروع کرده باشه و موفق شده باشه؟

سوالت جالب بود خود منم مثل تو بودم من 23 سالم که کیبورد شروع کردم همش نگران بودم من نمیتونم کاری کنیم ولی به یک نتیجهای جالب رسیدم :
اول از همه اینکه قرار نیست همه باخ یا بتون باشن شاید یکی میبینی از سن اصلا 30 سالگی شروع کرده باشه ولی به اون چیزایی که میخواسته رسیده بستگی داره خودت چی میخوای اگه بخوای بهش میرسی هیچ نگران سنتم نباش حداقلش اینه تو 28 سالت بشه تازه اصل جوونی شروع میشه تا اون موقع 7 سال سابقه داری ولی 7 سال سابقه مفید که دیگه دستی اومد سازت چی میگه .

دوم اینکه دوست من من خودم بین کیبورد گیتار شک داشتم بچگی توی عروسیها میدیم میزنند خیلی دوست داشتم چون عین آهنگ اجرا میکردن رفتم یک کیبورد گرفتم باهاش یک مدتی کار کردم ولی به دلم نشست ازش خسته شدم گذاشتم کنار بعد دیدم از صدای گیتار بیشتر خوشم میاد رفتم گیتار وقتی ریتمها رو کار کردم خیلی خوشم اومد تا 5 ماه رفتم بعد از 5 ماه وقتی ملودی شروع کردم اصلا ازش خوشم نیومد چون دیدم اون حس از نظر خودم توش نیست دوباره اومدم کیبورد شروع کردم ولی این دفعه میدونم چی میخوام و دارم ادامه میدم شاید من اون موقع که 17 سالم بود تا الان ادامه میددام کیبورد از اینکه الان هستم خیلی جلوتر بودم ولی خوب خیلی چیزا فهمیدم .

در کل اینو میخوام بگم ببین طرز فکر تو الان با بچگی خیلی فرق میکنهتو نمیدونستی توی 7 8 سالگی چی میخوای از چه سازی خوشت میاد ولی الان میدونی فکر میکنی اون بچه 7 8 سال چقد زمانش مفید ؟ الان توی کلاس ما هست یک پسر بچه است قبل من میاد ببین یک ماه استاد بنده خدا یک چیز میخواد بهش بگه ولی گوش نمیکنه با بچگی ادم همش دوست داره ورج ورجه کن تفریح کنه چی بشین خونه هی دنگ دنگ کنه . ما بازی همین بود دیگه از صبح تا شب میرفتیم توی کوچه فوتبال چه حال میداد چی آخه از بچگی بشین همش خونه دنگ دنگ کنی .

joojefarary
Friday 24 September 2010, 10:50 AM
یک چیز دیگم یادم رفت بگم به بالاتر نگاه نکن اون پایینتر رو ببین ببین چند تا از دوستات ساز بلدن ؟ پس تو یک چیزی جلوتری .