PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نظر خواهی: من كي می تونم بگم ويولن ميزنم ؟؟؟؟

oracle
Friday 29 December 2006, 12:35 AM
سوالم واضحه !!! ما كه ويولنو به عنوان ساز مورد علاقه و براي ياد گر?تن شروع كرديم چه موقعي ميتونيم بگيم ‌: من ويولن ميزنم !!!
منظورمو گر?تين ؟؟؟ tars

vioman
Friday 29 December 2006, 12:45 AM
وقتی می تونی بگی دارم ویولن میزنم که بی خود از ویلن زدنی !!!
ساز باید با نوازنده عجین بشه و نوازنده از خود بی خود!

Hes_r
Friday 29 December 2006, 10:46 AM
دوست عزیز به سایت خودتون خوش اومدی

به نظر من هر کسی وقتی میتونه بگه من سازی رو میزنم که ساز رو رام کردم باشه و ساز تو دستش اینه یه مورچه باشه م با زدنش بتونه هر کسی رو گیج کنه

این نظر منه عزیزم :)

قربانت : حسام cheshm

arian
Sunday 21 October 2007, 11:15 AM
بتهوون ميگه براي ويولونيست شدن به 8 ساعت كار روزانه به مدت 30 سال نياز است.پس فكر كنم به همين زودي هااااااااااااااااا

Amir
Sunday 21 October 2007, 11:29 AM
با این حساب من ویولن نمی زنم :ag

Hes_r
Sunday 21 October 2007, 11:38 AM
اون شکلی تعداد افراد ویولنیست انگشت شماره

akanani
Sunday 21 October 2007, 11:55 AM
سلام به نظر من وقتی می توانی بگی ویالن می زنم که شنونده از صدای نوازندگی شما به شور و شوق بیاد منظورم این نیست که آهنگ رقصی براش بزنی . منظور اینه که صدای ویالن شما طرف شنونده را جذب کنه و با نظر یکی دیگه از دوستان هم موافقم که گفت روزی 8 ساعت تمرین نیاز است . واقعا حالا 8 ساعت هم به خاظر مشغله نمی توانیم لااقل روزی 3 ساعت ر ا کار کنیم .

موفق باشی :ax

arian
Sunday 28 October 2007, 07:50 AM
فكر ميكنم منظور بتهوون از اين جمله در درجه اول سخت بودن اين ساز و از آن مهمتر پيچيدگي بسيار زياد و تواناييهاي بسيار زياد آن است كه با روزي 8 ساعت تمرين پس از سي سال شايد بتوان به همه قابليت هاي آن دست يافت. وگرنه من كه در ويولنيست بودن دوستان ترديد ندارم.

Hes_r
Sunday 28 October 2007, 01:40 PM
منم با آکانینی کاملا موافقم

به نظر من هم اگه بشه با صدای ویولن هر کسی رو به سمت خودمون جذب کنیم میتونیم بگیم که یه ویولنیست شدبم

arian
Sunday 4 November 2007, 03:34 PM
يك روز به صبا گفتم : چرا هيچكس مانند شما نمي تواند نوازندگي كند؟ اول طفره رفت ، اما يكدفعه احساس كرد كه محرم هستم و حرفش را حمل بر غرور و تكبر نمي كنم . گفت : راست مي گويي ! نه ! هيچكس نمي تواند مانند من بزند بايد تك تك آجرهاي اين خانه زنده شوند و گواهي دهند كه من هم هر روز عمرم از بام تا شام مانند يك عاشق بيش از دوازده ساعت ساز زده ام و رنج كشيده ام . من اين آرشه هاي فرنگي را به ايراني تبديل كردم. بعد گفت : اينهم كافي نيست. من از چهل استاد مسلم درس گرفتم!
ادبستان- مرداد 69 شماره 8 – استاد قنبري مهر