PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موضوع شعر وترانه چي باشه خوبه؟

soraia
Monday 14 January 2008, 10:49 AM
سلام خدمت دوستان عزيزوگرامي

به نظرتون موضوعات شعر و ترانه ها چي باشه خوبه ؟

در مورد عشق ،زندگي ،جواني ...

شما از چه شعرهايي خوشتون مياد؟

sara
Monday 14 January 2008, 10:59 AM
الان بیشتر ترانه ها و شعر هایی که می گن مخاطب داره.یعنی بیشترش عشق تنفر و این جور چیزاست.
چیزی که تو بورسه همیناست.و نسل جوونه ما این موضوعات رو بیشتر ترجیح می دن تا چیزای دیگه

amiraris
Monday 14 January 2008, 03:58 PM
خوب موضوعات عاشقانه در توصيف معشوق قشنگه ولي به شرطي كه زياد مستقيم نباشه.ولي من بيشتر شعرايي كه ياس و پوچي و اين جور چيزا رو نشون ميدن و دوست دارم:ag

sara
Tuesday 15 January 2008, 08:44 AM
خب هر کسی عقیده ای نداره. من ترانه هایی که نال و نفرین می کنن رو ترجیح نمی دم ولی دوست دارم.
چه طوره یه نظر سنجی بزاریم.تا بفهمیم کدوم ترانه و شعر محبوبیت بیشتری داره

akanani
Tuesday 15 January 2008, 08:57 AM
منم با سارا خانم موافقم یک نظر سنجی بزارین

amiraris
Tuesday 15 January 2008, 11:46 AM
بذاريم آقا.ولي منم پوچ گرا و اين جور چيزا نيستما .ولي خوب دوست دارم.ولي شعرايي مثل اين كه ميگه:
شرح داغ دل پروانه چو گفتم با شمع / آتشي در دلش افكندم وآبش كردم

كلا هر شعري آهنگ قشنگي روش باشه قشنگ ميشه ولي بعضي شعرام بدون آهنگ هم اشك آدم و در ميارن
ولي نظر سنجي رو بذاريم

hichnafar
Tuesday 15 January 2008, 12:48 PM
سلام
ثریا جان به سایت خوش اومدید ممنون هم ازتاپیک.
به نظرمن هرموضوعی می تونه خوب پرورش داده بشه وازش یک ترانه یاشعرخوب درآورد واین بستگی به توانایی سراینده داره .
خودم ازشعرهای عارفانه وعاشقانه ای که به طور غیرمستقیم به مسائل الهی مربوط می شه خوشم میاد .
همینطورهم ازترانه های که بازیان ساده هستن .
ساراجان زحمت نظرسنجی روهم بکش لطفا".
ممنون.

.t.A.T.u
Saturday 19 January 2008, 06:49 PM
دوستان شاعر!
نظر سنجی ایجاد شد!
اگر فکر می کنید باید گزینه ای اضافه بشه بگید.
با تشکر.

kaka
Saturday 19 January 2008, 07:26 PM
من زندگی رو ترجیح می دم

hichnafar
Monday 21 January 2008, 07:49 PM
ممنون آقاسعید بااجازتون 2تاگزینه هم من اضافه کردم.

mehdihooman
Tuesday 1 September 2009, 12:25 PM
من هم به زندگی رای دادم . اشعار امروز بیشتر در مورد تنفر در عشق هست و البته گاه با الفاظ غیر معمول که بعد از مدتی جاذبه خودش ور از دست میده

rumour
Tuesday 1 September 2009, 12:35 PM
زندگی.الان که بیشتر شعر ها در مورد عشق هست که من دوست ندارم تکراری باشم. درباره ی تنفر و مرگ و پیری هم نمی دونم چرا یکی بخواد شعر بگه.مگر اینکه افسرده باشه.زندگی موضوع بهتریه.
درباره ی عرفان و خداشناسی اینا هم که اگه یه موقع حرفی بزنم فرداش محکوم میشم به 50 ضربه شلاق.

AmonAmath
Tuesday 1 September 2009, 08:40 PM
من چون برای خودم مینویسم زیاد رو موضوعش فکر نمیکنم هرچی تو ذهن و دلم باشه که دیگه جاش کم اومده باید آزاد بشه میارم رو کاغذ .

ولی به نظرم یک شاعر هم نباید یه موضوع واسه خودش انتخاب کنه و براش شعر بنویسه . یعنی حالا حتما باید یه چیزی بگم که موضوعش این یاشه .
اینکه احساسان لحظه ای باشه بهتره .

ولی خوب عشق و نفرت و زندگی و مرگ احساسات و مسائلی هستند که هیچ وقت از انسان دور نمیشن . طبیعی هم هست که بیشتر بهشون پرداخته بشه

nabegheh95
Monday 26 October 2009, 08:36 AM
یک بار نه صد بار نه هر بار نفهمید

انگار نه انگار... نه! انگار نفهمید

فریاد زدم داد زدم دوستتان دا...

یک عمر به در گفتم و دیوار نفهمید

موضوع می تونه هر چی باشه، فقط نفرت نباشه! لطفا ...