PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش درامز

iron_maiden
Tuesday 15 January 2008, 01:55 AM
سلام دوستان. متاسفانه قسمت تاپیکهای درامز مظلوم واقع شده و اونقدرها طرفدار نداره. به این دلیل که کلآ ساز زیبای درامز طرفدار زیادی نداره! اما با کمی تحمل و ممارست میشه عاشق درامز شد.
دوستانی که علاقه به یادگیری درامز دارن حتما با مشکل نبود مدرس مواجه هستن. اما با کمی تلاش میشه تا حدودی درامز زدن رو در حد ریتمهای پاپ و پاسازهای نه چندان سریع یاد گرفت!
برای شروع این کار میتونید از نرم افزار Guirtar Pro استفاده کنید. برای آموزشی افراد مبتدی جزوه درامزی که خوشبختانه به زبان فارسی هم ترجمه شده همراه با سی دی اون به نام DRUMS INSTRUMENT اسکات شرودل، مرتضی عیوضی (مترجم)، کرباسیان (ویراستار) از سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یا دقیقآ به این لینک You can see links before reply مراجعه کنید. برای افراد حرفه ای هم جزوه POWER GROOVES By Dave Lombardo - Slayer که این جزوه هم به فارسی ترجمه شده و سی دی همراه هم داره پیشنهاد میشه.
با تشکر از عوامل سایت و دوستان هنرمند.

Hmd_N
Wednesday 16 January 2008, 12:05 AM
مرسی عزیز بخاطر مطلب مفیدت !

اول از همه ورودت و شروع کارت رو در خونه ی خودت نت آهنگ بهت تبریک میگم و خیلی خوشحالیم که افرادی مثل شما هنرمند و دوست داشتنی در کنار خودمون داریم تا بتونیم از وجود شما نهایت استفاده رو ببریم و از اطلاعات خوبتون بتونیم ما هم استفاده کنیم !

منتظر ادامه ی مطالب خوبت هستیم عزیز !

iron_maiden
Wednesday 16 January 2008, 01:55 AM
با سلام خدمت آقای HMD_N عزیز که برای این سایت حسابی زحمت میکشی!
خیلی ممنون بابت جواب تاپیک. من هم با این سایت حال کردم و امیدوارم از اطلاعات مفید شما و دوستان استفاده کنم.
بهتره در چه موردی از درامز مقاله بنویسم؟

.t.A.T.u
Wednesday 16 January 2008, 10:02 AM
سلام! شما از حمید جان پرسیدی، ولی من هم یه جوابی می دم...
همونطور که شما خودت گفتی کمبود مطالب آموزشی در ایران بسیار برای هنرجویان به خصوص نوآموزان امری درد آور است بدین جهت پیشنهاد من مطالب آموزشی است...

Hmd_N
Thursday 17 January 2008, 11:41 PM
سلام! شما از حمید جان پرسیدی، ولی من هم یه جوابی می دم...
همونطور که شما خودت گفتی کمبود مطالب آموزشی در ایران بسیار برای هنرجویان به خصوص نوآموزان امری درد آور است بدین جهت پیشنهاد من مطالب آموزشی است...

مرسی سعید جان !

عزیز، سعید جان جواب خوبی برای پرسش شما داد. به نظره منم اگه سرمایه گزاری بیشتر روی آموزش باشه خیلی مفیدتر خواهد بود. چون بیشتر مشکلات امروزی جوونای علاقه مند به درامز، همین کمبود مقالات و جزوات آموزشی این ساز هستش.

خیلی خوشحال میشیم که بتونیم از اطلاعات خوبت ما هم استفاده کنیم عزیز.

قربونت:ak

avm
Friday 18 January 2008, 01:08 AM
سلام دوستان. متاسفانه قسمت تاپیکهای درامز مظلوم واقع شده و اونقدرها طرفدار نداره. به این دلیل که کلآ ساز زیبای درامز طرفدار زیادی نداره! اما با کمی تحمل و ممارست میشه عاشق درامز شد.
دوستانی که علاقه به یادگیری درامز دارن حتما با مشکل نبود مدرس مواجه هستن. اما با کمی تلاش میشه تا حدودی درامز زدن رو در حد ریتمهای پاپ و پاسازهای نه چندان سریع یاد گرفت!
برای شروع این کار میتونید از نرم افزار Guirtar Pro استفاده کنید. برای آموزشی افراد مبتدی جزوه درامزی که خوشبختانه به زبان فارسی هم ترجمه شده همراه با سی دی اون به نام DRUMS INSTRUMENT اسکات شرودل، مرتضی عیوضی (مترجم)، کرباسیان (ویراستار) از سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یا دقیقآ به این لینک You can see links before reply مراجعه کنید. برای افراد حرفه ای هم جزوه POWER GROOVES By Dave Lombardo - Slayer که این جزوه هم به فارسی ترجمه شده و سی دی همراه هم داره پیشنهاد میشه.
با تشکر از عوامل سایت و دوستان هنرمند.

سلام مرسی از ایتکه بالااخره یکی پیدا شد که علاقه مند باشه و کار کنه

در مورد آموزش هم حرف شما رو قبول درام ولی به نظر من کتابهای اوریجینال بقول معروف اتود ها خیلی بهتر هست نظرم اینکه از سایت DRUMBUM.COM میشه مقدمات رو شروع کرد و برای آموزش اتودهای مختلفی رو زد، البته درامز سازی هست که باید تسبتا رو سبکها و ریتمها مسلط بود و بعد سبکی رو انتخاب کرد، حالا اگه شد لیستی از اونها رو مینویسم، کتاب و اتد و فیلم هم هرکی خواست در خدمتم و خوشحال میشم:v

مرسی ارسلان Rock On:ak