PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درامرهای جهانی

iron_maiden
Thursday 17 January 2008, 01:26 AM
سلام بر دوستان گرامی. این بار در نظر دارم یک سایت مفید رو به شما معرفی کنم.
حتما براتون پیش آمده که گفتن فلانی بهترین درامر جهانه یا بهترین درامر راکه طرف آخر درامه! اما میدونی که این طور نیست که میگن... برای این که از اخرین تحولات کنسرتها و فستیوالهای غولهای درامز و بهترین درامر ها با اطلاع بشید بهتره به سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یک سری بزنید. در ضمن یک عالم سولو درام به همراه یک لیست کامل از بهترین درامرهای جهان داره که روی هم آرشیو کاملی درست شده.
با تشکر از دوستان و عوامل سایت...

avm
Friday 18 January 2008, 01:11 AM
سلام بر دوستان گرامی. این بار در نظر دارم یک سایت مفید رو به شما معرفی کنم.
حتما براتون پیش آمده که گفتن فلانی بهترین درامر جهانه یا بهترین درامر راکه طرف آخر درامه! اما میدونی که این طور نیست که میگن... برای این که از اخرین تحولات کنسرتها و فستیوالهای غولهای درامز و بهترین درامر ها با اطلاع بشید بهتره به سایت You can see links before reply (You can see links before reply) یک سری بزنید. در ضمن یک عالم سولو درام به همراه یک لیست کامل از بهترین درامرهای جهان داره که روی هم آرشیو کاملی درست شده.
با تشکر از دوستان و عوامل سایت...

سلام
مرسی از سایت عالییییییییییییه به نظر منم حرف نداره منم پیشنهادش میکنم، هرکی که درامر هم نیست سری بزنه بد نمیبینه

مرسی ارسلان Rock On