PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : همکاری برای آهنگسازی

lamasabet
Sunday 20 January 2008, 09:29 PM
دوستان من نويسنده، تهيه کننده و کارگردان يک پروژه انيمیشن سه قسمتیِ 15 دقيقه ای هستم.
دوست دارم بدونم هيچ کدوم از دوستان، دوست دارند طی يک پروژه ی همکاری - همت عالی - در ساخت موسیقی متن اين انيميشن کمک بکنند؟ يا بهتر بگم، موسيقی متنِ اين انيمیشن را بسازند؟

Hes_r
Sunday 20 January 2008, 10:09 PM
کاش در مورد موضوع و ... هم میگفتی که دوستان آهنگساز کاملا بدونن شما چی میخوای .

Khashayar
Sunday 20 January 2008, 10:20 PM
من.قبلا برای تئاطر موسیقی نوشتم.و موسیقی کلاسیک کار میکنم.و تا حدودی هم سنتی. کار کردم.اهنگهای زیادی هم نوشتم.حالا ببینن چجوریه اگه شد خوشحال میشم باهات هم کاری کنم.

lamasabet
Monday 21 January 2008, 04:35 PM
خوب، حق با شماست. توضيحات بیشتری درباره پروژه به دوستان می دم:
اين پروژه شامل 45 حکايت از "رساله ی دلگشا" عبيد زاکانی است. به صورت يک سريال 3 قسمتی که هر قسمت 15 قسمت از حکايت ها رو داره ساخته می شه. البته يک داستان امروزی هم اين سه قسمت رو به هم ارتباط می ده. در مجموع در ژانر کمدی و در 2 فضای امروزی و دورانِ 200 سال پيش روی می دن داستان ها. اين پروژه رو از بهمن ماه 1385 شروع کردم و با خوش بينی قسمت اول اين مجموعه تابستان 1387 آماده تماشا خواهد شد.
اين رو عرض کنم، بسيار به جزئيات در اين پروژه اهميت داده می شه تا جائيکه تلاشم بر اين هست که پروژه به صورت HD و با صدای 5.1 کانال ارائه بشه. به اين علت که در حال حاضر اسپانسری برای تهيه و پخشش انتخاب نشده، برای هيچ يک از مراحل ساخت و توليد "قسمت اول" امکان پرداخت هزينه و دستمزد به دست اندرکاران فراهم نيست اما بدون شک با ارائه ی بخش نخست، برای بخشهای 2 و 3 می شه به جبرانِ هزينه های بخش اول هم فکر کرد.
دوستانی که تمايل به همکاری دارند، می توانند با آی دی Mohamad.Asgari1984 در ياهو مسنجر، ارتباط برقرار نمايند.
برای آشنائی اجمالی شما با فضا چند Snapshot از فضاها ضميمه کنم:
You can see links before reply

Amirreza
Monday 21 January 2008, 05:50 PM
اینجور که شما میفرمایین مثل اینکه اهنگ الکترونیک میخواین بر اساس درخواستتون

lamasabet
Tuesday 22 January 2008, 05:43 AM
نه، اصراری به استفاده از يک سبک ويژه نيست، اتفاقاً بد نيست با توجه به 2 زمانه بودن روی دادن داستانها، از سبکهای سنتی و اصيل به همراه موسيقی ترنس و تکنو استفاده بشه.
البته این رو هم باید به تمام توضيحات بالا اضافه کنم که من در استودیوی خودم - که صرفاً برای انيميشن سازی و تدوين مهيا شده- در حالِ حاضر امکان ضبط و تنظيم موسيقی رو ندارم.
دوستانی که علاقه مند به همکاری هستند اين رو هم مد نظر داشته باشند.
با سپاس

Khashayar
Tuesday 22 January 2008, 11:49 AM
درود.
چون رساله دلگشا هم راه با هجو و طنز هست باید سعی کرد که طنز در موسیقی و موسیقی جدی که طول داستان پیش میره رو جوری با هم ترکیب کرد.و موسیقی زیر و موسیقی رو رو جوری به کار برد که تاثیر داستان رو بیشتر کنه و همین طور با تکنیک استفاده شده در انیمیشن هم خونی داشته باشه.پس اینجا بیش از سبک موسیقی سبک و تکنیک آهنگ سازی مهمه.که سبک موسیقی از روی آنالیزه داستان میشه پیدا کرد.

sahand
Tuesday 10 June 2008, 01:36 AM
اگه بتونم کاری انجام بدم خوشحال میشم ولی باید حضورا ببینمت تا بیشتر صحبت کنیم