PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علیرضا امیرقاسمی ویروس موسیقی ایران

Leon
Sunday 27 January 2008, 02:52 PM
امروزه با توجه به جو حاکم بر مملکت ما و نبود تفریح بسیاری از خانواده ها به شبکه های 24 ساعته دل خوش کرده اند که بسیار با آن موافقم، در بین کانال های متنوع نام های زیر پررنگ تر است، ITN با مدیریت حمید شبخیز، IPN با مدیریت مهران عبدشاه، JAMEJAM کورش بیبیان، OITN نادر رفیعی و TAPESH با مدیریت امیرقاسمی و غیره . . . که از دید این حقیر حیات این تلویزیون ها شباهت زیادی به موضوع فیلم های وسترن دارد و در یک جمله: به دنبال پول بیشتر به قیمت نابودی نزدیک ترین دوستان و یاران.
من مدتی است که تمامی صحبت ها و کارهای امیرقاسمی را زیر نظر دارم، او به قدری خطرناک است که دشمنی با او امنیت بیشتری دارد، این شخص هیچ گاه به بدی از کسی یاد نمی کند و همیشه اعتقاد دارد که با پنبه بهتر می توان سر برید، آیا تا به حال انسانی دیده اید که هر گاه با او رابطه خوب و نزدیکی برقرار می کنید با شما بد تا کند و هر گاه با او بد شوید او خوب ظاهر شود؟؟؟
امیرقاسمی این چنین موجودیست.

You can see links before reply

به عقیده من که کار رسانه را تا حدودی می شناسم بسیاری از خوانندگان ما هنوز این شخص را نشناخته اند و متاسفانه در برنامه هایش شرکت می کنند و فرصتی به او می دهند تا قوی تر از گذشته مبادرت به شکستن قلب دیگری خواننده شود و این امر به وضوح مشاهده شده است.
چگونه است که شدید ترین جفا را به گوگوش کرده و همکاران گوگوش دست دوستی و صمیمیت با او می فشارند، چرا حق و حقوق ابی را می خورد و دوستان نزدیک ابی او را به عنوان کنسرت گزار و تبلیغ کننده کنسرت خود انتخاب می کنند؟

چگونه می شود این موجود عجیب آقای محمود قربانی را که به یک مهره سوخته تبدیل شده از کوچه پس کوچه ها پیدا کند و او را وسیله تخریب شهره قرار دهد و سپس شهره را نیازمند شرکت در برنامه اش برای دفاع از خود کند چرا باید در برنامه آنکات اینقدر هنرمندان را سوال پیچ کند و بپیچاند تا مسائل خصوصی را بازگو کنند و با آبروی آنها بازی کنند.

آیا اگر بعد از آن مسئله ای که با داریوش داشت و منجر به درگیری فیزیکی آنان گردید، همکاران داریوش از او حمایت می کردند الان امیرقاسمی به خود جرات می داد چنین کارهایی انجام بدهد؟؟؟؟؟
آری دوستان، امیر قاسمی به تنهایی نمی تواند حریف چند سوپراستار شود.
با امید به این که هنرمندان ما تامل بیشتری در مورد رفتار خود با امیرقاسمی داشته باشند.
از ستار دوستان عزیز به خاطر مطرح کردن این بحث که کمتر به ستار اختصاص داشت عذرخواهی می کنم.
دیگر بازدیدکنندگان بیان این مطالب را به حساب حمایت از دیگر مجریان تلویزیون نگذارند.
eshghsattar.blogfa.com