PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : بیژن مرتضوی

ciity_night
Monday 28 January 2008, 04:56 PM
سلام خدمت دوستان گرامی ایا کتابی هست که نت آهنگ های استاد مرتضوی رو داشته باشه اگه هست لطفا اسمش رو بگین
یا علی

E_h_s_a_n
Monday 28 January 2008, 08:55 PM
فکر نکنم باشه من که ندیدم

Noushin
Monday 28 January 2008, 10:22 PM
کتابی از استاد نیست...فقط مجلات دو تا سه برگی هست که مربوط به دهه های گذشته هستش که بعضی از اساتید دارند و باید از اونها بگیرید.چون دیگه چاپ نمی شند....good luck

ciity_night
Tuesday 29 January 2008, 07:46 AM
از دوستان تشکر می کنم به خاطر راهنمایی شون ممنون
یا علی

akanani
Tuesday 29 January 2008, 08:00 AM
سلام خدمت دوستان گرامی ایا کتابی هست که نت آهنگ های استاد مرتضوی رو داشته باشه اگه هست لطفا اسمش رو بگین
یا علی

دوست عزیز کتابی که کلیه نت های آهنگهای ایشان باشه که نیست ولی کتاب حماسه دو تا از نت های آهنگهای ایشان را دارد . :ak

ciity_night
Tuesday 29 January 2008, 08:34 AM
من نت آهنگ های استاد رو از کجا می تونیم گیر بیارم فرقی هم نداره چه تو یک کتاب باشه چه چند کتاب من نت آهنگاشو لازم دارم
یا علی

akanani
Tuesday 29 January 2008, 08:37 AM
سه تا از نت های اهنگهای استا در سایت اصلی به اسم شیراز - طوفان - مجنون که موجود است
کتاب حماسه را شما می توای از انتشارات پارت بگیری در انقلاب

ciity_night
Tuesday 29 January 2008, 08:54 AM
اون 3 تا رو گرفتم اگه شما بازم دارین می شه تو همون قسمت نت ها بزارین
یا علی

nader sahneh
Friday 5 September 2008, 03:33 PM
سلام، گفتيد سه تا از نتهاي استاد مرتضوي، شيراز- طوفان و مجنون در سايت اصلي موجود است لطفاً راهنمايي كنيد چطوري مي‌تونم نت اونها رو بگيرم. ممنون مي‌شم خيلي وقته كه دنبال اين نتها مي‌گردم.

Amir
Friday 5 September 2008, 03:52 PM
سلام به آدرس زیر مراجعه کنید

You can see links before reply

good boy
Sunday 14 September 2008, 12:05 PM
اول از همه می خوام بگم اگه یه سوالی از شما میپرسن یا جواب ندین یا اگه جواب میدین درست بدین که اون کسی که سوال پرسیده گیج نشه.
در مورد سوالی که دوست عزیزمون کرده بود بله کتابی هست ولی باید حدود 3 سال باشه که ویلن میزنی چون خیلی سخته.
اسم کتاب هم هست برگ خزان وقیمتش هم 7000 تومان است.
موفق باشی

violin-m
Wednesday 5 November 2008, 10:50 AM
من هم تعریف یک همچین کتابی را شنیده بودم . ولی اسمش را نمیدونستم و هرچه گشتم نتونستم پیداش کنم

Mohi_Liebert
Friday 2 January 2009, 07:18 PM
اول از همه می خوام بگم اگه یه سوالی از شما میپرسن یا جواب ندین یا اگه جواب میدین درست بدین که اون کسی که سوال پرسیده گیج نشه.
در مورد سوالی که دوست عزیزمون کرده بود بله کتابی هست ولی باید حدود 3 سال باشه که ویلن میزنی چون خیلی سخته.
موفق باشی

ببخشید اگر امکان داره میشه لطف کنید بگید مال چه انتشاراتی هست؟

mahyar12345
Wednesday 21 January 2009, 02:54 PM
موفق باشی
سلام
لطفا" توضیح میدید که آیا این کتاب فقط آهنگهای آقای مرتضوی رو داره یا آهنگهای دیگری رو هم شامل میشه؟

MOHSEN.HATAMY
Wednesday 13 July 2011, 07:50 AM
سلام به همه ین کتاب برگ خزان رو میشه از هفت تیر گیر آورد من یکیشو خریدم

erikal_richen
Saturday 4 February 2012, 12:45 PM
اگه نت آهنگاشم در بیاد با اون ظریف کاری هایی که تو اجرا داره نیست و اونا رو باید با گوش دادن در آورد

pianoviolin
Friday 11 January 2013, 01:22 PM
اسم کتاب برگ خزان
تالیف حمید یوسفی
یه انتشارات تو هفت تیر هست
اسمشو یادم نیست
اونجا داره

virtuoso
Friday 11 January 2013, 01:59 PM
این لینک هم شاید بتونه کمک کنه.
You can see links before reply