PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : مهران مهتدی نوازنده چیره دست ویلن

Mojtaba
Thursday 31 January 2008, 09:08 AM
استاد مهران مهتدی نوازنده چیره دست ویلن در شهر شیراز به دنیا امد و از محضر اساتیدی همچون پرویز یاحقی و حبیب الله بدیعی بهره کافی برد و ایشون رابطه بسیار نزدیکی با این اساتید داشتند به طوری که همیشه در کنار این اشخاص بودند و بزرگ شدند ایشون به غیر از ویلن به تمامی سازهای دیگر به غیر از سازهای بادی تسلط کافی دارند و لی ساز تخصصی ایشون ویلن و عود است ایشون بر تمام تکنیکهای ویلن که یاحقی و بدیعی می نواختند تسلط کامل دارند ایشون در حال حاضر در تهران مشغول تدریس موسیقی میباشند فردی هستند بسیار مهربان و خوش برخورد و اگه کسی استعداد خوبی داشته باشد مورد توجه خودشون قرار میدهد

این اثر که من هفته قبل در کلاس ایشون که برای یک نفر دیگه میزدن ضبط کردم و در مایه دشتی میباشد به صحبتهای ایشون که در ابتدا میزنن توجه کنید

Mojtaba
Thursday 31 January 2008, 12:27 PM
خوب دوستان نظرشون چیه در در مورد ایشون؟

akanani
Thursday 31 January 2008, 01:09 PM
کارش خیلی خوبه ایشان تو مایه های خود استاد یاحقی می زنن . مجتبی جان این آقا هم دوره آقای چراغچی نبودند ؟ چون ایشان هم شاگرد استاد یا حقی بودند و هم شاگرد استاد خرم :ak

Mojtaba
Thursday 31 January 2008, 03:48 PM
کارش خیلی خوبه ایشان تو مایه های خود استاد یاحقی می زنن . مجتبی جان این آقا هم دوره آقای چراغچی نبودند ؟ چون ایشان هم شاگرد استاد یا حقی بودند و هم شاگرد استاد خرم :ak

والا علی جان نمیدونم ولی این کارشون بیشتر حالت آموزشی داشت تا حالت تکنوازی علی جان باید تکنوازیهاشو ببینی فقط کافی بهش بگی که چه سبکی دوست داری همون سبکو برات میزنه از دوستان استاد خرم هم هستند میتونی دربارش از استاد بپرسی

amiraris
Thursday 31 January 2008, 06:28 PM
مالاریا جان من فرصت نکردم خدمت ایشون برسم ولی شما این سری رفتین حتما سلام ما رو برسون:aq
واقعا ویولون زیبا میزنن.خیلی انسان شریف و دوست داشتنیم هستن...

Mojtaba
Friday 1 February 2008, 08:27 AM
امیر جان شما با ایشون آشنایی دارین ؟

Hes_r
Friday 1 February 2008, 08:34 AM
پنجش خیلی عالی بود واقعا استاده .

میخوام یه چیز بگم ولی میدونم ممکنه ناراحت شی نمیگن .

Mojtaba
Friday 1 February 2008, 09:18 AM
نه بگو حسام جان هر چی دله تنگت میخواد بگو

amiraris
Friday 1 February 2008, 11:32 AM
آره من حدود یه ماه پیش ازشون یه ویولون گرفتم .قرار بود بیام دوباره پیششون که برف امد امتحانا عقب افتاد نشد بیام.ولی خیلی استاد خوبیه .این یه امتحانو بدم دیگه هر جورشده باید برم خدمتشون.شما پیششون کلاس میرین؟

akanani
Saturday 2 February 2008, 07:50 AM
والا علی جان نمیدونم ولی این کارشون بیشتر حالت آموزشی داشت تا حالت تکنوازی علی جان باید تکنوازیهاشو ببینی فقط کافی بهش بگی که چه سبکی دوست داری همون سبکو برات میزنه از دوستان استاد خرم هم هستند میتونی دربارش از استاد بپرسی

مجتبی جان این استاد همان بنده خدائی نیست که محل کارش طرف شهرک غرب تهران هست ؟؟

Mojtaba
Saturday 2 February 2008, 08:37 AM
آره من حدود یه ماه پیش ازشون یه ویولون گرفتم .قرار بود بیام دوباره پیششون که برف امد امتحانا عقب افتاد نشد بیام.ولی خیلی استاد خوبیه .این یه امتحانو بدم دیگه هر جورشده باید برم خدمتشون.شما پیششون کلاس میرین؟

والا من ماهی 1یا 2 بیشتر نمیرم شما از همون سازهای خانواده گرفتیت از ایشون یا نه آلمانی گرفتیت؟

amiraris
Saturday 2 February 2008, 11:33 AM
نه منم از همین سازای خانواده گرفتم:aq.صداش که خوبه وفعلا که راضیم.منم قرار بود هر یکی دو ماه در میون برم پیششون ولی فعلا که نشده.شمام ساز گرفتید ؟

Mojtaba
Saturday 2 February 2008, 12:49 PM
نه ولی قصدشو دارم این دفعه رفتی پیشش بگو رضا رجبی کارش چه جوره یکی از شاگرداش هست

amiraris
Saturday 2 February 2008, 04:01 PM
باشه چشم .شما اسمتون چیه؟البته جواب دادن اختیاریه:d

Mojtaba
Saturday 2 February 2008, 04:38 PM
والا من اسمم مجتبی جواهری هستم

اینم یکی دیگه از کارهای استاد مهران مهتدی البته در حین آموزش این رو نواخت در مایه اصفهان

یا علی

amiraris
Saturday 2 February 2008, 08:56 PM
خوب آقا دستت درد نکنه یه جور این مدت که کلاس نرفتم جبران شد.
موفق باشی

kandovan
Monday 24 August 2015, 11:19 AM
با سلام و عرض ادب شماره تماس استاد مهتدی رو می خواستم برای تدریس اگه لطف کنین ممنون میشم ایمیل بنده mldtaghavi@gmail.com

k_javanbakht
Monday 26 October 2015, 11:58 PM
سلام بسیار عالی بود. اقا مجتبی اگه ممکنه تلفن اقای مهتدی به من لطف کنید ممنون میشم

mehrdad288
Tuesday 19 January 2016, 09:29 AM
با سلام و عرض ادب

توی صحبت های از استاد چراغچی دیدیم بسیار خوشحال شدم که از ایشان هم یاد شده استاد چراغچی از دوستان بسیار خوب بنده است بسیار انسان شریف و بزگواری هستند و واقعاً بدون هیچ تعارفی عرض می کنم انسان بسیار فرهیخته هستند و در نوازندگی و تدریس بسیار تبحر خاصی دارند و پنجه بسیار شیرنی در نوازندگی دارند و سبک تمامی اساتید را به خوبی اجرا می کنند و صد البته تدریس می کنن
و همچنین بسیار خوشبخت بودم که از محضر پدر بزگوارشان هم درس ساز و زندگی می گرفتم

حضرت استاد مهران خان مهتدی که گل سرسبد هستند ایشان انقدر بزرگ و افتاده و انسان والای هست که واقعاً کلمات برای توصیفشان کم میاره یک استاد به معنی واقعی از همه نظر
براشون از خداوند طول امر خواستارم

mehrdad288
Saturday 30 January 2016, 09:32 AM
با سلام و عرض ادب

یک قطعه تصویری از استاد مهران مهتدی (( آموزش گام شناسی ))

<font size="3"><b>
You can see links before reply

mehrdad288
Sunday 31 January 2016, 01:34 PM
با سلام و عرض ادب

یک قطعه تصویری از استاد مهران مهتدی آموزش دشتی - گوشه ها و چهار مضراب

You can see links before reply

- - - Updated - - -

You can see links before reply Gku9GVgqXbcP1TwwPt4