PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : سي دي آموزشي سه تار

sina_sb2008
Friday 1 February 2008, 09:54 PM
ضمن عرض سلام ازدوستان انتظار دارم نسبت به پيدا كردن سي دي هاي آموزشي مقدماتي كتاب هنرستان روح الله خالقي ترجيحا كتاب 1و 2مراراهنماي فرمايندباتشكر:باوقار

Khashayar
Friday 1 February 2008, 10:08 PM
درود.برای سیدی های آموزشی جلد 1و2 هنرستان.2تا مجموعه هست که گروه افرا درست کردن که تمام کتاب هنرستان رو ظبط کردن و نت هارو هم داره و یک سری تمرین.هر کدوم حدود 8000 تومان قیمت دارند.برای خریدشونم به سایت های فروش موسیقی سر بزنی میتونی پیدا کنی.اگه تهرانی خیابون انقلاب دارند.فروشگاه بتهوون هم داره.بهارستانم شاید داشته باشه.

AliB
Friday 1 February 2008, 10:26 PM
سینا جان من یک لینک برای دانلود سی دی اول کتاب اول رو دارم اما نمی دونم که کار صحیحی هست که اون رو قرار بدم یا نه؟ به خاطر حفظ حقوق منتشر کننده!
در ضمن پست تان را در جای نا مناسب ثبت کردید!
که باید منتقل شود

Khashayar
Friday 1 February 2008, 10:32 PM
میتونی. به صورت خصوصی بدی.اماحجم خیلی بالایی داره. و ارزش دانلود با دیال آپ نداره.مگر اینکه اینترنت با سرعت بالا باشه.اما حقوق ناشر رو گفتی.باید بگم درسته با این کار حقوق ناشر از بین میره اما ناشر هم حقوق مصرف کننده رو رعایت نکرده و قیمت بالایی برای این محصول گذاشته که اصلا نمیارزه.

AliB
Friday 1 February 2008, 10:37 PM
البته فکر نمی کنم مبلغ زیاد باشد .
شما با 8000 تومان یک کیلو گوشت می خرید این روزها در حالی که در یک سی دی به ظاهر ساده فوت و فن هنری بزرگ را به سادگی آموزش می دهند(البته من خودم این سی در ها را ندیدم و از میزان کارآمدی آن آگاهی ندارم) ولی مطلب کلی بود.
اما اگر سینا ی عزیز امکان دانلود دارند بفرمایند تا من لین را در اختیارشان قرار دهم.

Khashayar
Friday 1 February 2008, 10:47 PM
درسته.8000 تومن پول زیادی نیست.اما محتوی این سیدی همون کتاب هنرستانه که به صورت صوتی قطعه هاش ظبط شده.و نت هاش هم داره.و بیشتر همین فال های صوتی و یک تعداد تصویری هست.در صورتی که با 600 تومن میشه کتاب هنرستان رو خرید.و کار کرد.قیمت این سیدی نسبت به محتوی اون بین 4000 تا 5000 تومنه.درسته قیمت زیاد با 8000 تومن فرق نمیکنه .

.t.A.T.u
Saturday 2 February 2008, 12:11 AM
تاپیک به محل مناسب انتقال یافت

Hes_r
Saturday 2 February 2008, 11:25 AM
ببخشید این موضوع چیزی نیست که به بنده مربوط باشه .

ولی به نظر من بهتره که سی دیش رو تهیه کنید تا عزیزانی که در این راستا زحمت کشیدند حقوقشون پایمال نشه .

یا علی

Davoudjan
Wednesday 22 December 2010, 08:44 AM
بادرود
ازدید بنده خرید این سی دی به هیج عنوان نه از دید اقتصادی و نه آموزشی درست نیست. چراکه دوست خوبمان آقای تاج زحمت کشیده و ویدیوی کتاب نخست سه تار را(گرچه کامل نیست) در همین سایت نت آهنگ گذاشته اند .درکل آموزش ویدیویی این کتاب برای هنرجویان تازه کار مانند من بسیار کارآمد تر است تاشنیداری آن کمااینکه بنده تمام بخشهای صوتی این کتاب را دارم و نتوانست به من کمکی کند اما ویدیویی آن برای من بسیار سودمند بود چرا که علاوه بر شنیدن آهنگ و ریتم آن جاهای دقیق نت ها را برروی ساز نشان میدهد.

paolo
Sunday 5 June 2011, 01:38 PM
سینا جان من یک لینک برای دانلود سی دی اول کتاب اول رو دارم اما نمی دونم که کار صحیحی هست که اون رو قرار بدم یا نه؟ به خاطر حفظ حقوق منتشر کننده!
در ضمن پست تان را در جای نا مناسب ثبت کردید!
که باید منتقل شود

متاسفانه نمیتونم پیغام خصوصی بدم بتون.اون لینک رو ممکنه خواهش کنم در اختیار من بزارید؟ ایمیل میدم در صورت لزوم.

mae_6677
Sunday 5 June 2011, 04:43 PM
بهتون توصیه میکنم اصلا و اصلا نه دانلود کنید نه بخرید
چون مطمئنم بشیمون میشید.من ده ها سی دی اموزشی
دیدم هیچکدوم مفت نمی ارزن.به هر حال خود دانید

AliB
Sunday 5 June 2011, 10:27 PM
متاسفانه نمیتونم پیغام خصوصی بدم بتون.اون لینک رو ممکنه خواهش کنم در اختیار من بزارید؟ ایمیل میدم در صورت لزوم.

دوست خوبم ، همونطور که می بینی از زمان نگاشتن مطلبی که نقل قول کردی از من ، دو سه سالی میگذره و در حال حاضر لینک مورد نظر رو در اختیار ندارم و یادم هم نیست که کجا بود که بهش برخورد ه بودم.
البته همه ی سی دی ها هم بد نیست . یک نمونه من دیدم که کمک کننده بود البته نقص های فراوانی هم داشت از نظر فنی (منظورم خود سی دی و سیستم مالتی مدیا ی اونه) ولی باز هم برای کسی که هیچ دسترسی به معلم نداره خوبه . اگر داخل ایران هستید و یا حتی خارج می تونید سی دی رو بخرید .
موفق باشید.

mehdi m
Tuesday 7 June 2011, 01:31 PM
با سلام خدمت دوستان به نظر من سی دی صوتی و تصویری فایده ای ندارد فقط در کلاس و استاد بهترین راه است