PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : راز مانا!!

Leon
Saturday 2 February 2008, 10:31 PM
[/URL]

You can see links before reply
مستند «راز مانا» درباره استاد محمدرضا شجريان،استاد آواز موسيقي ايران، مراحل فيلمبرداري را طي مي‌كند.
[U]حسن نقاشي (You can see links before reply)كارگردان اين مستند اظهار داشت: "اين مستند در راستاي كارگاههاي آموزشي استاد شجريان و نحوه آموزش آواز ايشان به علاقه‌مندان در حال ساخت استكه خاطرات و تجربيات ايشان را در زمينه آواز شامل مي شود.
اين مستند نسخه 2 ساعته اياست كه از كلاس هاي آموزشي شجريان تهيه مي‌شود. اين نسخه در آينده از طريق موسسهرسانه‌هاي تصويري در اختيار علاقه مندان به آواز ايراني قرار خواهد گرفت.
در زمان ساختنسخه آموزشي اين كارگاه به توافق رسيديم مستند رازمانا را هم درباره شخص ايشانبسازم. در اين مستند علاوه بر گزارشيكه از كارگاه آموزشي ايشان داده مي شود به جزييات زندگي و نحوه كار ايشان نيزپرداخته مي‌شود. اين مستند اولين فيلمي است كه درمورد اين استاد شاخته مي‌شود.
مستند راز مانا حدودا 20 دقيقه خواهد بود و به بيان نكاتي دربارهاستاد شجريان مي‌پردازد. اين مستند براي علاقه مندان به اين استاد جالب خواهد بود ومخاطب را هرچه بيشتر به ايشان نزديك مي كند.
مستندفوق همزمان با كلاس هاي آموزشي شجريان از اول اسفند ماه كليد خورده است و تا 22فروردين ادامه خواهد داشت.

منبع: فارس

Amir
Saturday 2 February 2008, 10:36 PM
کاش 20 دقیقه بیشتر بود آخه تو 20 دقیقه چی رو می خوان نشون بدن

Avazekhan
Saturday 15 May 2010, 10:46 AM
کسی لینک دانلود این فیلمو سراغ نداره؟؟؟؟؟؟
بدجوری دارم دنبالش میگردم....
تو بازار هم که اصلا نیست و الا دنبال دانلودش نمیگشتم......!!!!!

sos.4.freedom
Friday 18 June 2010, 03:57 PM
این لینک دانلود قسمتی از راز مانا ست:
You can see links before reply

Avazekhan
Friday 18 June 2010, 11:40 PM
ممنون sos.4.freedom (You can see links before reply) جان!!
اما من کاملشو میخوام این رو قبلا داشتم ولی خوب کیفیتش از این کمتر بود

sos.4.freedom
Friday 18 June 2010, 11:59 PM
فکر نکنم کاملشو تو اینترنت بتونی پیدا کنی ، به هر حال اگه چیزی پیدا کردم خبرتون می کنم :5:

Avazekhan
Saturday 19 June 2010, 12:23 AM
چپه نشی یهو...!!!!
مرسی ممنون میشم
واقعاااااااااااااا محتاجشم
هم اکنون نیازمند یاری سبببببببببببببببببببزززز تان هستیم:am