PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پژمان حدادی

خان
Friday 8 February 2008, 04:11 PM
پژمان حدادی متولد تهران در بهمن ماه سال 1347 است. از سن 10 سالگی تنبک را نزد استاد اسدالله حجازی و بهمن رجبی آغاز و از سال 1369 به آمریکا مهاجرت کرده‌است..
.پژمان حدادی به غیر از تنبک، سایر سازها‌ی کوبه‌ای را هم با مهارت خاصی می‌نوازد وی نیز در ساخت حاشیه‌های صوتی انیمیشن پرنس مصر همکاری کرده است.

حدادی فعالیتهای گسترده داشته که در این بین می توان به تاسیس کانون موسیقی نیریز در کالیفرنیا،

تدریس تنبک و دف،

دریافت چهار دوره بورس به عنوان برگزیده از طرف بنیاد معتبر دارفی،

همکاری در گروه عشاق و اجرا در کشورهای ترکیه, آمریکا و هند

عضویت در گروه دستان از سال 1995،

عضویت در گروه ضربانگ،

خلق موسیقی کوبه ای برای رقص و اجرا در کنسرت هاو جشنواره های بیشماری با هنرمندان بنام ایرانی و غیر ایرانی

نوازندگی در آلبوم های بیشماری از موسیقی دانان برجسته ایران اشاره کرد.

You can see links before reply
You can see links before reply

از جمله آثار او موسیقی کوبه ای ایران و خاور میانه، رنگینه با گروه ضربانگ، سه نوازی دستان با حمید متبسم و حسین بهروزی نیا، نجوا، سماع مستانه و آتش شوق با علی اکبر مرادی، آفتاب نیمه شب با حسین بهروزی نیا،در آیینه آسمان که در پست قبلی معرفی شد، البوم گلستان با جاوید افسری راد و موسیقی متن شاهزاده مصر و تما م اثار منتشر شده دستان از سال 1995 را می توان نام برد.

خان
Monday 22 December 2008, 04:59 PM
متولد : 30 بهمن 1347 (19 فوریه 1969) در تهران

استادان: اسدالئه حجازی، بهمن رجبی

فعاليتها : تاسیس کانون موسیقی نیریز در کالیفرنیا، تدریس تنبک و دف، دریافت چهار دوره بورس بعنوان برگزیده از طرف بنیاد معتبر دارفی، عضویت در گروه دستان از سال 1995، عضویت در گروه ضربانگ، خلق موسیقی کوبه ای برای رقص و اجرا در کنسرت ها و فستیوال های بنام بیشماری با هنرمندان بنام ایرانی و غیر ایرانی.
نوازندگی درالبوم های بیشماری از موسیقی دانان برجسته ایران وتما م اثار منتشر شده دستان از سال 1995.

آثار منتشر شده : موسیقی کوبه ای ایران و خاور میانه، رنگینه با گروه ضربانگ، سه نوازی دستان با حمید متبسم و حسین بهروزی نیا، نجوا، سماع مستانه و آتش شوق با علی اکبر مرادی، آفتاب نیمه شب با حسین بهروزی نیا، البوم گلستان با جاوید افسری راد و موسیقی متن شاهزاده مصر.

rhusseiny
Monday 30 November 2009, 06:44 PM
متولد : 30 بهمن 1347 (19 فوریه 1969) در تهران

استادان: اسدالئه حجازی، بهمن رجبی

....

دو هفته پیش که رفته بودم پیش آقای رجبی، اتفاقا از پژمان حدادی پرسیدم و این که چند سال شاگرد مکتب بهمن رجبی بوده. پاسخ جالی شنیدم که از زبون خود جناب رجبی نقل میکنم:

من حتی پژمان رو ندیم، فقط یه بار مادرش به من گفت که پسرش عاشق منه (با خنده) و تقاضا کرده عکسی از من براش (در آمریکا) فرستاده بشه، که من هم یکی از عکسامو دادم به ایشون. تکنیکش خوبه اما ای کاش به جای اینکه بگه بهمن رجبی استادش بوده، بگه که تحت تاثیر مکتب بهمن رجبی بوده (که البته امیدوام همینطور باشد!).

hasan_s
Friday 11 December 2009, 01:09 PM
آقای حدادی با گروه خوب کار می کنن .درسته تحت تاثیر رجبی بوده اما سبک اکو و چند صدایی اون و فضا سازی هاش تحت تاثیر نوید افقه هست.

ali_aly
Monday 5 September 2011, 04:30 PM
كسي نميدونه كه پژمان حدادي تو تهران هم كلاس داره يا نه؟؟؟

BaBak_ParSian
Monday 5 September 2011, 05:23 PM
درود,خان عزیز دو سوال دارم از شما ! اول اینکه این قضیه تاریخ عضویت شما چیست ؟! سال 1970 زده ! بعد شما

نظرتان درباره اقای بهمن رجبی چیست ؟ این سوال دومی برایم خیلی مهم است !

ali_aly
Wednesday 7 September 2011, 11:55 AM
كسي نميدونه پژمان حدادي كجا كلاس داره؟؟؟

r_a_m_i_n
Wednesday 7 September 2011, 05:11 PM
كسي نميدونه پژمان حدادي كجا كلاس داره؟؟؟

آمریکا

m_rv_2008
Wednesday 7 September 2011, 06:35 PM
بابك جون يه دو سه سالي دير سوالتو پرسيدي.

koronzo_piti
Wednesday 7 September 2011, 09:08 PM
خیلی خوب بود :))
یه نگاه به تاریخ هم بندازین
کسی میتینگ نمیاد؟
:))

ali_aly
Wednesday 7 September 2011, 10:21 PM
يعني تو تهران اصلا نيست؟؟؟
مگه تو گروه دستان و ضربانگ نيست؟؟؟
خوب اونا كه تمريناشون تهرانه...

r_a_m_i_n
Thursday 8 September 2011, 08:07 PM
اقامت دائمش آمریکاست......دیگه از رفت و آمد و اینکه هرلحظه کجاست....خدا خبر داره......
بعید میدونم در تهران تدریس کنه........
تو صفحه ی فیس بوکش شاید بشه اطلاعات بیشتری پیدا کرد