PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : فیلمی از استاد سعید هرمزی در جشن هنر شیراز(Youtube)

AliB
Monday 11 February 2008, 10:58 AM
دوستان عزیز سلام
همانطور که می دانید خوشبختانه فیلم هایی از اساتید دوران قدیم(نسل میانی) موسیقی ما بر جای مونده که اسناد ارزشمندیست از اصالت و نحوی ارایه و اجرای موسیقی ایرانی.اما متاسفانه این فیلم ها بسیار نایاب هستند و افراد معدودی آنها را در اختیار دارند.
اخیرا و خوشبختانه به مدد اینترنت و امکان به اشتراک گذاری اطلاعات برخی افراد اهل دل اقدام به ، به اشتراک گذاشتن برخی از این ویدیو ها بر روی سایت یو تیوب کرده اند که کاریست بسیار ارزنده و پسندیده.
با این مقدمه فیلمی از اجرای استاد هرمزی در جشن هنر شیراز دیدم و دریغم آمد که در اینجا معرفی نکنم.
استاد هرمزی در این فیلم شور نواختند با کوک دو سل لا ر و قطعه ی پیش درآمد استاد شهنازی رو اجرا کردند با آن پنجه ی شیرین و بیان استثنایی و اصیل.
البته خوشبختانه فیلمی طولانی از مصاحبه ی استاد کمالیان و استاد هرمزی موجود هست که بسیار ارزشمند می باشد و به دوستانی که ندیدند توصیه می کنم حتما تهیه کرده و ببینند.
لینک ویدیو
You can see links before reply

ماریا
Monday 11 February 2008, 12:56 PM
You can see links before reply[/quote]

من با این ا درس مشکل دارم نمیتونه سایت پیداکنه :r
میشه یه بار دیگه ادرس بررسی کنی تا اگر مشکلی داره رفع بشه ؟
ممنون دوست عزیز:ap

AliB
Monday 11 February 2008, 01:38 PM
متاسفانه با این سایت در ایران مشکلات زیادی هست . البته من با همین آدرس و بدون هیچگون مشکلی این ویدیو رو مشاهده کردم
سعی کنید آی اس پی خودتون رو عوض کنید و یا از نرم افزار های جانبی رفع محدودیت استفاده کنید.
این لینک را امتحان کنید

.t.A.T.u
Monday 11 February 2008, 01:39 PM
دوست عزیز من لینک را چک کردم، مشکلی نداره.
اما اگر شما نمی تونید ویدئو را تماشا کنید.
به این سایت (You can see links before reply) برید و لینکی که علی گذاشته را در جای خالی کپی کنید و دکمه دانلود را بزنید، پس از چند لحظه یه لینک دانلود به شما داده میشه که می تونید ویدئو را دانلود کنید.
نکته برای دیدن ویدئو ها به برنامه FLV Player (You can see links before reply) نیازمند هستید.

AliB
Monday 11 February 2008, 02:26 PM
tatu جان از توضیح بسیار مفیدی که دادید و راهنمایی خیلی متشکرم.
برای دیدن فایلهای flv از نرم افزار جت آدیو البته آخرین ورژن هم میشه استفاده کرد و توانایی پخش این فایل ها رو دارد.
این هم لینک دیگری که مربوط به قسمتی از همان مصاحبه ی استاد کمالیان و استاد هرمزیست که در بالا ذکری از آن رفت.در این ویدیو استاد هرمزی مطالبی را در دستگاه ماهور می نوازند با سه تار.