PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : علی تفرشی

Kamanche
Monday 11 February 2008, 07:12 PM
عکس های زیر نوازنده ی کمانچه ای رو نشون میده که فعالیت موسیقاییش رو با نواختن کمانچه شروع کرد.در گروه جوان آقای محمد علی کیانی نژاد کمانچه نواخته که عکس سمت راست مربوط به اون گروهه.آقای کیانی نژاد در مصاحبه ی اخیرشون با انتقاد از مسولان دولتی به دلیل حمایت نکردن از گروه جوان از ایشون به عنوان یکی از امید های کمانچه اسم بردند که به دلیل حمایت نشدن ،از گروه جدا شدند.

بعد از دوره ای و به دلایلی که بر ما پوشیده س ایشون از موسیقی ایرانی و کمانچه فاصله گرفتند و فعالیتشون رو در رشته های مختلف موسیقی ادامه دادن و پیشرفت بسیار زیادی کردند و در بین همکاران از سرآمدان و بزرگان هستند.
فعالیت های زیادی هم در زمینه های مختلف موسیقی انجام دادند.
حالا بگید ایشون رو میشناسید یا نه؟

You can see links before reply You can see links before reply

AliB
Monday 11 February 2008, 08:32 PM
ویشتاسب جان فکر می کنم اسم ایشون علی تفرشی باشه.

Kamanche
Tuesday 12 February 2008, 01:49 AM
ویشتاسب جان فکر می کنم اسم ایشون علی تفرشی باشه.

با سلام بله علی جان ایشون آقای علی تفرشی هستندکه همونطور که گفتم دستی در کمانچه نوازی دارند.
ولی خب اثری از تکنوازی ایشون منتشر نشده.و بیشتر ایشون رو با نام خواننده میشناسیم

راستش من میخواستم مثل مسابقه بشه و دوماَ دوستان نت آهنگی از کمانچه نواز بودن ایشون هم خبردار بشن که شما جواب درست رو دادی.
ممنون از شما

AliB
Tuesday 12 February 2008, 06:03 AM
ویشتاسب جان مطلب شما خیلی ارزشمند بود و البته راهنمایی های شما کمک کرد که بفهمم ایشون کی هست وگرنه من هم تا قبل از این مطلب از ایشون اطلاعی نداشتم.
خیلی متشکرم.

Hes_r
Tuesday 12 February 2008, 11:22 AM
منم فکر میکردم که فقط خواننده هستن .

ولی نشون میده که دستی در ساز و ساز زنی هم دارن .

Mojtaba
Tuesday 12 February 2008, 12:17 PM
کمانچه جان درباره استاد محمد مقدسی که نوازنده کمانچه و ویلن و همچنین از شاگردان استاد صبا بودن میتونی مطلبی بنویسی