PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : اسطوره ی استاد پایور_ویدیویی از اجرای استاد در سال 70

AliB
Wednesday 20 February 2008, 01:20 PM
دوستان عزیز سلام.
ودیویی از اجرای استاد پایور در سال 1370 که در ارشاد استان سمنان و به دعوت جمعی از شاگردان ایشان در این شهر انجام گرفته بود در اختیار داشتم که بخشی از اون رو روی سایت یوتیوب قرار دادم.
برای دیدن اون از این لینک استفاده کنید.
You can see links before reply
خداوند استاد پایور رو سلامت بدارد . واقعا چند سال باید بگذرد تا شخصیتی مثل پایور در موسیقی و هنر ایران دوباره ظهور کند؟

ماریا
Wednesday 20 February 2008, 05:32 PM
alib جان ممنون از مطلبی که نوشتی منتها سایت باز نمیشه

ACCESS IS DENIDE دسترسی یه این سایت مجاز نیست :106::ad:7:

میشه یه بار چک کنی

Kamanche
Wednesday 20 February 2008, 06:38 PM
alib جان ممنون از مطلبی که نوشتی منتها سایت باز نمیشه

ACCESS IS DENIDE دسترسی یه این سایت مجاز نیست :106::ad:7:

میشه یه بار چک کنی

منم همین مشکی رو دارم علی جان

Hes_r
Wednesday 20 February 2008, 06:39 PM
سایت مشکلی نداره

ولی برای همه ی ای دی اس ال دار ها و همچنین خیلی از دایل آپ دار ها این سایت ف ی ل ت ر هست . البته این که ارور ف ی ل ت ر نیست . ولی اشکاز شماست چون این سایت مشکلی نداره .

Kamanche
Wednesday 20 February 2008, 06:46 PM
سایت مشکلی نداره

ولی برای همه ی ای دی اس ال دار ها و همچنین خیلی از دایل آپ دار ها این سایت ف ی ل ت ر هست . البته این که ارور ف ی ل ت ر نیست . ولی اشکاز شماست چون این سایت مشکلی نداره .

نمیدونم جریان چیه الان باز شد!

.t.A.T.u
Wednesday 20 February 2008, 06:47 PM
سلام!
این فولترینگ همه خدایی خیلی باحاله! واسه من که فولتر نیست!
به هر حال، فکر می کنم با این (You can see links before reply) سایت بتونید ویدئو را دانلود کنید. طرز کارش هم ساده هست، لینکی علی جان گذاشته را کپی کنید و در کادری که درون سایتی که معرفی کردم paste کنید بعد گزینه دانلود را بزنید، پس از چند ثانیه لینک دانلود ظاهر میشه!

پ.ن: برای دیدن ویدئو ها به FLV Player (You can see links before reply) احتیاج دارید

AliB
Wednesday 20 February 2008, 09:18 PM
سلام به دوستان عزیزم
متاسفانه مشکلاتی با این سایت وجود داره اما روش tAtU عزیز خیلی عالیست برای همیشه ویدیو رو دانلود می کنید و می تونید ازش استفاده کنید.
امیدوارم که مشل حل بشه چون ویدیو های ارزشمندی از اساتید بر روی این سایت قرار داره.