PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : آموزش فرمت کردن یا ویروس کشی PA80 & PA50

arshia_Genesys
Friday 22 February 2008, 02:19 PM
سلام دوستان شاید تا حالا با مشکلاتی مثل این بر خورده باشید که وقتی می خواهید صدا رو عوض کنید . ساز هنگ باشه رو صدای قبلی و از این قبیل مشکلات
خوب بهترین راه فلش کردن کیبورد هست .
- مواد لازم برای فرمت کیبورد
۱- فلاپی OS یا همون ورزن
PA50
You can see links before reply
PA80
۲- ۵ فلاپی محتوی ریتم های دستگاه

۱- فلاپی os را داخل درایو بزارید کیبورد را روشن کنید پیغامی برای لود os میاد که با اون موافقت می کنید
۲- کلید FADE که اولین دکمه در سمت چپ پایین کیبورد هست را نگه دارید تا چراغش خاموش بشه
۳- سپس دکمه FADE را به فاصله ثانیه ثانیه فشار دهید این کار را تا پایان کار لود OS انجام دهید
۴- پس از لود OS پغامی به شما میده FADE را نگه داشته تا کیبورد ریست شود
۵- یکبار دیگه مراحل ۴ گانه بالا را انجام میدید
۶- و برای بار آخر بدون هیچ دخالتی اجازه بدید خود OS لود بشه
۷- فلاپی OS را در بیارید کیبورد را خاموش کنید و دوباره روشن کنید می بینید که تمام ساز EMPTY شده
۸- حالا د کمه DISK را بزنید به منوی یو تو لتی برید و ریستور را انتخاب کنید و فلاپی های ریتم های دیستگاه که 5 تا هست بالا برای دانلود گذاشتم لود کنید
به همین سادگی
هر ﮐس سوالی داشت در خدمتمYou can see links before reply

ehsanorg
Monday 16 August 2010, 09:44 AM
سلام ببخشید برا pa50 sampler باید کدوم os رو استفاده کرد؟ 50 یا 80؟

toni7
Monday 17 December 2012, 07:09 PM
خسته نباشد ، من ثبت نام کردم که این فایل ها رو دانلود کنم ولی متاسفانه لینک ها کار نمیکنند ، لطفا این لینکها رو برام دوباره بزارید ، ممنون

mehran121212
Thursday 4 July 2013, 02:24 PM
5 تا فایل مشکل دارن دانلود نمیشه که

SOROUSHABBASI1371
Friday 21 October 2016, 04:07 AM
سلام به دوستان من سازم ریست کردم هلا من مخام بدونم که چه جوری میتونم که 5تا فلاپی که بایت لود کونم ندارم از کجا میتونم

:12:

دانلود کنم

Sajad89913
Saturday 8 December 2018, 10:37 PM
سلام ارگمو فرمت کردم صداهاش قعط شدن کدوم برنامه باید لود کنم درست بشه و چجوری ریتمامو روی فلش زخیره کنم فلشمم فرمت شده